תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006

בעוד שכריס ג'ריקו יהיה נוכח בפורד פילד בדטרויט ב1.4 השנה, אל תצפו ממנו לעשות הופעת אורח בזירה. אחרי שעזב את הWWE באוגוסט 2005, ג'ריקו לא מתכנן להכנס לזירה ברסלמניה הקרובה.
    "אני לא חושב שרסלמניה זה המקום בשביל אנשים לבוא להופעה חד פעמית ולדפוק משכורת שמנה. כל המתאבקים עובדים קשה כל השנה בשביל הרגע הזה והם הרוויחו אותו כי הם קרעו את התחת בשביל זה", אומר ג'ריקו בראיון לסלאם מביתו אשר בטמפה, פלורידה.

ג'ריקו עורך כמה הופעות באיזור דטרויט עם להקתו פוזי, כולל הופעה ביום חמישי. הוא יהיה חלק מ70 אלף הצופים באירוע. "אני אצפה באירוע בתור אוהד. כשיגיע הזמן הנכון, אני אופיע ברסלמניה כמו שצריך – בעמדה גבוהה, עושה מה שאני הכי טוב בו. בינתיים אני אשב בקהל והנה מהמופע כמו כולם."

זה די מוזר לראות רסלמניה בלי כריס ג'ריקו, שבמשך ששת הרסלמניות שהוא נכח בהן הוא נתן קרבות מעולים ואף גנב את ההצגה מדי פעם. הוא זכה באליפות האירופית מקורט אנגל (בקרב משולש יחד עם כריס בנואה שהיה גם על האליפות הביניבשתית) ברסלמניה 2000, הוא הגן על האליפות הביניבשתית מול ויליאם ריגל ברסלמניה 17, וגנב את ההצגה מול שון מייקלס ברסלמניה 19.

"כמה מהקרבות שלי ברסלמניה היו טובים יותר מאחרים ואני יכול להכין רשימה לפי הסדר, אבל הקרב שהיה לי מול שון מייקלס ברסמלניה 19 הוא הקרב הכי טוב שלי ברסלמניה, לדעתי. הוא גם אחד משלושת הקרבות הטובים/אהובים עליי שהיו לי בכל הקריירה", ג'ריקו אומר. "הבניה, הסטוריליין, האנגל, המיקום שלו באירוע והקרב עצמו היו מעולים. העובדה שאני ושון גנבנו את ההצגה במניה 19 זה הישג ענקי בשבילי."

שנה קודם לכן, ג'ריקו הגן על אליפות העולם (בזמנו – הבלתי מעוררת) במיין איבנט מול טריפל אייץ', כשהוא מפסיד אותה. "להגן על אליפות העולם ברסלמניה זה כל מה שאתה יכול לשאוף אליו בעסק. העובדה שהגנתי עליה במיין איבנט של רסלמניה זה עוד הישג ענקי בשבילי. לצערי, זה באירוע היה גם את הקרב של דה רוק נגד האלק הוגאן, שזה כמו לראות קרב של מוחמד עלי מול מייק טייסון. אולי הם היו צריכים לשים אותו במיין איבנט ולא את הקרב שלי ואז אולי היינו מקבלים יותר תגובות. אבל לגדול על רסלמניה ואז להיות במיין איבנט של רסלמניה 18 היה כבוד גדול. היו רק 22 רסלמניות עד עכשיו, אז להיות בקבוצה מאוד קטנה ומצומצמת של אנשים שהיו במיין איבנט של רסלמניה, זה דבר נפלא".

ולמרות כל הקרבות המעולים של ג'ריקו ברסלמניה, המוח שלו יורגש גם השנה בקרב הMITB. הוא השתתף בקרב הראשון, אבל היה אחד מהיוצרים של הקרב הזה.

"אני הייתי בין הממציאים של הקונספט של הקרב. אני באתי עם הרעיון המקורי ובריאן גרוויץ (הערת המתרגם: אחד הכותבים הראשיים של RAW) הוסיף לזה את הרעיון של הטייטל שוט המובטח למשך שנה. אני אמור לקבל תמלוגים על השימוש בקרב הזה..."

השנה יהיו שמונה משתתפים בקרב וג'ריקו צופה שזה יהיה קרב מעולה. "שישה מתאבקים זה מטורף מספיק אבל השנה הם עושים שמונה! טירוף! כשיש כל כך הרבה אנשים בקרב עם סולמות זה אוטומטית הופך את הקרב למסוכן יותר ויש יותר מקום לטעויות. זה נראה שהעניין הפך למסורת שנתית של רסלמניה ולחשוב שיש לי חלק בזה, זה נותן לי גאווה. תמיד היו לי רעיונות לסוגים חדשים של קרבות והעובדה שאחד מהרעיונות שלי קורה גם השנה משמח אותי מאוד. אני בטוח שזה יהיה גונב ההצגה השנה."

עוד קרב שג'ריקו מצפה לו מאוד זה הקרב בין שני יריבים שלו מהעבר: שון מייקלס מול ג'ון סינה. "אני מעריץ ענקי של שון מייקלס ואני חושב שג'ון סינה הוא פרפורמר מעולה גם כן. אני חושב שאני הבנאדם הראשון שממש הוציא משהו מסינה בזירה שלא ראו לפני זה בקרב שלנו בסאמרסלאם 2005. זה גם היה הפעם הראשונה שהוא קיבל היטים מהקהל והיריב שלו קיבל פופים, כמו שקורה עכשיו. שון מייקלס הוא כנראה המתאבק האהוב עליי בכל הזמנים. אני חושב שזה פשוט צעד מבריק של הWWE לעשות קרב ביניהם. עד כמה שאני שונא לראות או לשמוע על מישהו שנפצע, אבל בלי הפציעה של טריפל אייץ' לא היינו מקבלים את הקרב הזה."

כשנשאל מי ינצח את הקרב, ג'ריקו ענה ישר מבלי לחשוב: "שון מייקלס הוא מר רסלמניה ומתאבק של אירועים גדולים! הוא יהיה האלוף החדש. תן לו סמנטימטר והוא יתן בחזרה מטר. אני מצפה שהוא ייתן הופעה של פעם בחיים. הוא פשוט זן מיוחד ופרפורמר אדיר."

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על הקטע, גריקו אחראי חלקי למאני אין די בנק? זה משהו חדש שלא ידעתי.
    הכי מצחיק שהוא עוד מקבל מזה כסף חח

שתף ב-Google+

הרשמה