תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    סיכום הביגור שלי יהיה קצת ותמציתי כי רק עכשיו חזרתי הבייתה ואני עייף

היה כיף היה טוב מאוד
    אני ללא ספק יהיה יותר מעורב שנה הבאה אם זה להנחות בעצמי או להתנדב
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ובכן, אני שרוף, מבואס מכמות האנשים המעטה שהיתה שם, ומנסה להיגמל מההרגל לקום בשעה שבע בבוקר.
    אבל מכרנו הרבה "נשגבים" אז אני מרוצה. אפילו הרצתי מיני-סצינה של נשגבים באמצע היום השלישי, השחקנים השמידו איזו עיר =)

בכנס הבא, אני אהיה בדוכן פחות. אני רוצה גם להנחות ולשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הביגור שלי היה קצר ונחמד.
    בניגוד להרגלי, הפעם הגעתי רק ליום אחד, חמישי, והפעם גם באמת נרשמתי לדברים.
    הגעתי אתמול ב9 בבוקר, והופתעתי לראות את הנוכחות הדלילה בכנס, כנראה בגלל המחסור בסטודנטים. אז, פגשתי כמה אנשים שתכננתי לפגוש, ומצאתי *בלי שום בעיות* את המשחק סידריאלים (הנשגבים) שנרשמתי אליו. המשחק לא היה מלהיב - המנחה היה לא רע, אבל שעה שלמה בוזבזה על הסברים על העולם ולגרום לשחקנים להתרכז, וגם בהמשך גלשו הרבה לאוף-פליי.
    בהפסקה בעיקר שיחקתי ג'אנגל ספיד, וראיתי את ננסק במופע בובה מאולתר עם קט'ולהו (אני צריך להשיג לעצמי אחד. קט'ולהו, אני מתכוון).
    אחרי ההפסקה היה עוד משחק, "וועידת פסגה" של קלרה שיכלמן. אני לא יכול ממש לתאר את המשחק, אבל הוא היה מאוד מהנה, למרות שהייתי קצת עציצי במשחק. ממליץ על המנחה.
    החלטתי הפעם לא להשאר לאירוע הסיום, והלכתי הביתה.
    אז היה נחמד, ואני צריך להרשם ליותר משחקים בכנסים. ראוי לציון זה שלא היתה לי שום בעיה למצוא את שני המשחקים שלי - אולי בגלל שהם באותו חדר . אבל בכל זאת אני לא חושב שלאנשים היתה בעיה למצוא חדרים, בניגוד לביגורים קודמים שגם המפה לא עזרה להתמצות. בביגור הזה אני אפילו לא חושב שהיתה מפה.
    אז, כמה אתם מציעים על הביגורנט שלי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אחחחח הביגורנטים
    שאני ימצא את המנוול שנתן לכל הילדים הקטנים חידות ושלח אותם להטריד את כל באי ביגור בשאלות כמו מי זה קל'טלו או מה היה בביגור 4 -זה היה כלכך מעצבן ועוד באמצע משחק מצנצ'קין
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    תיקון קטן- מנוולת, נתתי לה לק מהשאלות שנגמרו לה המלאי.
    אין לי כוח לסכם אז אני רק יכתוב כמה מילים- בובת קת'לוהו זה נחמד וחמוד (מאוד, כל עוד הוא לא על הפנים שלך), אבל למה לעזאזל הוא ירוק?!

שתף ב-Google+

ביגור, סיכום תמציתי:
    פיצה
    לארפים
    פאראנויה
    ביגורנטים
    הזירה
    ביגורנטים
    הממלכה
    עוד קצת פאראנויה
    ולבסוף- פיצה
    (ואז ביגורנטים)