תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    סוני שוברת שיאים גם בהשקת הפיאס3 בצרפת. ביומיים הראשונים של ההשקה נמכרו 78000 יחידות, יותר מכל קונסולה אחרת שנמכרה שם אי פעם.
    http://www.europs3forum.com/content/view/14653/44/

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    כנראה הולך לה טוב באירופה - ישר כח.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    גם בקרית גבעון תחתית הוא מכר יותר מכל קונסולה אחרת בהשקה - 4
    (הנתונים לא מבוססים על כלום והם לגמרי מומצאים)

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי sagioto
    גם בקרית גבעון תחתית הוא מכר יותר מכל קונסולה אחרת בהשקה - 4
    (הנתונים לא מבוססים על כלום והם לגמרי מומצאים)
    אתה רומז שצרפת היא שוק קטן וחסר כל משמעות? הממ... מדובר בצרפת. אז למי באמת אכפת?

באירופה כולה, הם מכרו 600 אלף מכשירים ביום ההשקה. זה לא כל כך רע, אם תשאלו אותי.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אתה רומז שצרפת היא שוק קטן וחסר כל משמעות? הממ... מדובר בצרפת. אז למי באמת אכפת?

באירופה כולה, הם מכרו 600 אלף מכשירים ביום ההשקה. זה לא כל כך רע, אם תשאלו אותי.
    נראה לי מה שהוא רומז זה שהשוק בארץ הוא קטן בהרבה ושהוא ניסה להכניס פאן קומי לדיון?

לא כל דבר שאומרים בא לתקוף מישהו אחר, חוץ מזה תראה את החתימה שלו, אתה באמת חושב שהוא נגד סוני? .

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי F.P
    נראה לי מה שהוא רומז זה שהשוק בארץ הוא קטן בהרבה ושהוא ניסה להכניס פאן קומי לדיון?

לא כל דבר שאומרים בא לתקוף מישהו אחר, חוץ מזה תראה את החתימה שלו, אתה באמת חושב שהוא נגד סוני? .
    אני מכיר את החתימה שלו ואת הדעות שלו. לא חשבתי שהוא תוקף את סוני... באופן אישי, תקפתי את צרפת ולא את סוני. ולגבי זה מרשים שסוני מכרו 600 אלף מכשירים ביום אחד באירופה - אין בעניין ציניות או משהו דומה. זו האמת. זה מאוד מרשים. זה מספר אדיר.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    חבר'ה זה פשוט מצחיק אותי כמה איכפת לכם איך חברות שמכניסות מיליארדי דולרים מרוויחות, לאף אחד מהם שם אין אפילו שמץ של עניין בפסיק הזה שנקרא ישראל ועם זאת אתם כאן מתווכחים עד המוות כמה מי מכרה. תקנו משחקים, תשחקו תהנו מהמכשירים המדהימים החדשים שהגיעו אלינו בשעה טובה, עזבו אתכם שטויות.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי sagioto
    חבר'ה זה פשוט מצחיק אותי כמה איכפת לכם איך חברות שמכניסות מיליארדי דולרים מרוויחות, לאף אחד מהם שם אין אפילו שמץ של עניין בפסיק הזה שנקרא ישראל ועם זאת אתם כאן מתווכחים עד המוות כמה מי מכרה. תקנו משחקים, תשחקו תהנו מהמכשירים המדהימים החדשים שהגיעו אלינו בשעה טובה, עזבו אתכם שטויות.
    Amen to that.

הרשמה