תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    אוקיי אז ככה - יש לי מנהג מעצבן לשאול כל אחד - העם יש משמעות מיוחד לבחירתכם בניק מסויים - וכדי לא לשאול כל אחד בניפרד - החלטתי לפתוח את הנושא כאן! אז... שלי במשחק הוא AMARILIS אמריליס הוא סוג של פרח - יפהפה לדעתי שאני מאוד אוהבת, וכרגע הוא נדבק לי - ז"א לא משנה באיזה משחק תסתכלו - הניק של הדמות שלי יהיה כרגע אמריליס (אובססיה קטנה שלי כרגע, XD) מי שלא מכיר את הפרח מוזמן לראות אותו כאן בלינק

http://www.handales.com/images/amarilis8x6.jpg

האם אתם בחרם בניק מסיבה מסויימת? אשמח לקרוא!

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    בעל שם הוא בערך המקבילה היהודית לשמאן,מפני שאי-אפשר לכתוב Baal Shem אז הניק שלי הוא Baalshem.
    אני חושב שאין צורך לפרט איזה קלאס אני משחק

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    אני סתם המצאתי את השם שלי במשחק (שהוא זהה לשם שלי בפורום) אבל פעם אחת בא מנהל המבוך (בDnD) עם מילון אלפית וגילה שהשם הזה אומר באלפית "עץ פרח האמרלד"
    וברור שגם הדמות שלי בDND (שהיא חצי-אלף מכשף ברמה ארבע) כינויה Ornemorie.
    כמה שזה נכון, כמה שזה מוזר.:un1:
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    אחלה דיון
    אצלי השם היה עד עכשיו Iblis שהוא, אם אתם לא יודעים, השד שכולכם כמעט מקללים בשמו- עזזאל.
    השם היה תפוס בשרת האחרון שלי אז נתתי את הכינוי Shorty

הצטרף בתאריך
    18.03.2007
    maocg השם שלי פלוס השם משפחה שלי ושל סבא שלי ז"ל מאור חן גרינבארג

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    השם של הדמות שלי Clip כי זה שם שכול אחד יכול לזכור ולדעתי השם השה מתאים ל גנום

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    תכלס קראתי לשלי DIMETAL כי זה הניק שלי בכל דבר מגיל 15
    זה התחיל בMIRC, המשמעות היא די טיפשית, שילוב של דימה ומטאל (אז זה ניראה שילוב מגניב), אבל עכשיו זה דבר בי וניק (כמו פט) לא מחליפים בקלות

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ההסבר לכינוי שלי בפורום מופיע בחתימה. במשחק אני נוטה להמציא שמות שקל לזכור וקל לכתוב (כדי ששחקנים אחרים יוכלו לשלוח לי לחישות בקלות), עם שמות כמו טאשאר, נאשק, וכו'. לאחרונה התחלתי להשתמש בשמות שהם בעצם מילים בעברית, אבל נראים מוזר בקריאה אנגלית: דרואידית טאורנית בשם Zanav, וורלוק ננס בשם Shed... ונראה מה עוד יהיה בעתיד.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    Blackelf= Black+Elf
    שחקן ראשון מה אתם רוצים

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    השם שלי הוא nikron שהוא באזם תאות השם היה אמור להיות nikrom אם m בסוף אבל תאית... לnikrom אים באמת משמאות סלם שם ששמתי איפו שהוא ונידבק לי ברואש
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    אחד הדברים האהובים עלי במשחק הוא להמציא שמות
    השם של הדמות הנוכחית, Gadia, מבוסס על העובדה שהדראניי דומים לגדיים (בעיקר בגלל שיש להם טלפיים במקום כפות רגלים).
    לחיה הקודמת שלי, זאבה, קראתי Kalbatha (כלבתא). נדמה לי שלא צריך להסביר...
    לחיה הנוכחית, עטלף, קראתי Oedipus (אדיפוס), בדיחה קצת יותר מורכבת, כי צריך להכיר את המיתוס של אדיפוס ולדעת שעטלפים הם עיוורים (ותודה ל neithy על הרעיון).
    הדמות הקודמת שלי נקראה Alithia סתם כי זה נשמע לי יפה לאלפית, ובמהלך המשחק גיליתי שמשמעות השם ביוונית היא "אמת".
    השם המוצלח ביותר שהמצאתי, לדעתי, הוא לדמות Undead ששיחקתי איתה רק כמה דרגות - Lometa (לא-מתה).
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    האמת שהניק שלי Neith , אני סתם המצאתי אותו , ואהבתי אותו כי הוא נשמע טוב ... רק לאחר שנה וחצי של משחק גיליתי שזה גם שם של איזה אלה עתיקה (מצרית כמובן) אם אתם מועניינם לדעת יורת פרטיים תריצו בדיקה בויקיפדיה.

וליהי , תני קצת יורת קרדיט לחבריה פה , אודיפוס זאת דמות ידועה.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    Brin זה השם משפחה שלי. כולם קוראים לי ברין - חברים, משפחה, מפקדים בטירונות..
    בדרך כלל אני בוחר את השמות שלי מעולם ה- Forgotten Realms, שמשתמשים בו בעיקר ב- D&D. לדוגמא, Undead בשם Myrkul, שהוא אל המוות.

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    ובכן, לצערי אין לי שמות מקוריים כ"כ לדמויות - סתם שמות שהבאתי בד"כ ממקורות אחרים.

לדומא - Sivar - ע"ש האל הקילראט'י מסדרת Wing Commander.
    The Evilution has just began

הרשמה