תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    אני רמה שישים.
    הקשבתי לעצה של כמה מחברי הפורום והתחלתי לעשות עסקים בAH. קניתי דברים בזול ומכרתי אותם ביוקר.
    האייטמים הראשונים עבדו טוב אבל אחר כך אף אחד לא רצה יותר לקנות. בזבזתי חלק גדול מהכסף שלי על האימונים של רמה שישים, שככה נשארו לי 20 גולד(לפני זה היו לי 80 והייתי אמור לקבל איזה 180 גולד על הAH).
    התייאשתי מהAUCTIONS ומכרתי אותם בדרך רגילה. עכשיו יש לי רק 30 גולד.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    לדעתי אתה צריך לשים לב לבדיוק איזה חפצים נמכרים הכי הרבה ואולי לא לעשות מחיר ראשוני גדול מדי כי - זה יכול להרתיע אנשים, כי אם החפץ לא נמכר, את ההשקעה הראשונית במכירה אתה מפסיד - ואתה צריך לזכור שככל שאתה רוצה את הסכום ההתחלתי גבוה יותר - כך גם ההשקעה הראשונית שלך תהיה גדולה יותר

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    השתמשת באדדו ןשדירתי עליו ?
    אתה יודע שאתה צריך לפחות שבוע שבועיים סקננינג בשביל שזה יעבוד כמו שצריך ...

ושפוט תמכור את החפצים ביותר זול , זה הכל.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    הורדתי את המחיר לחצי מחיר.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    אני ברמה 36 ויש לי 20g זה לא משהוא להיתגאות יותר מידי אבל את קול הזהב שלי אסיתי אל בסיס אחד... לנצח את המחירים...פשות תיבדוק אם אתה מוחר tread goods אז תיבדוק בקמה מוחרים אותם ותימקור ברצת פחות. אם אתה מוחר item רגיל אז בהנחה שאף אחד לא מוחר את אותו item תיבדוק את הדרגה ותילך אם החחושים שלחה.
    נ.ב- יש adon שיחול לעשות את זה קוראם לו-aucshenir אבל אני לו זוחר מאיפו מורידים אותו.
    מקוה שאזרתי
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    לאיש שמעלי יש לך מלא שגיאות כתיב כדי שתעסה עם זה משהו

Ornemorie תבדוק בAH עם יש חפץ כמו שלך עם יש תוריד אולי ב20 Silver פחות ולא חצי מחיר

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אני רמה 60 ויש לי 300 גולד
    העיינים הוא איך אתה פועל רוב הכסף שלי בא מהמקצוע המשני (mining engineer...)
    אז זה תלוי מה אתה עושה..
    ואיך אתה מנסה להשיג אני מכיר את השיאה של לקנות ולמכור אבל אני לא אוהב את זה..

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    אני יכול להגיד לכם שמה שהולך הכי חזק מבחינת הכסף זה לא החפצים אלא דווקה המרכיבים,

אני לדוגמא מוכר צמחים שאני מלקט והפ יותר מידי נמוכים לדרגה שלי במכירים מופקעים ואנשים קונים אותם

כנל לגבי אבנים יקרות, אנשים מוכנים לקנות את הדברים האלה במחירים מטורפים
    אתמול מכרתי איזה אבן ב3 גולד, כנל לגבי צמחים, עורות, מתכות וכל חומרי גלם, מזה הכסף האמיתי אם יש לך כוח להשקיע באיסוף

הרשמה