תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    שני הגיבורים יופיעו יחד לראשונה בהיסטוריה

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הוא אשכרה שאל ברצינות מי מהיר יותר? סוניק או מריו?
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הוא אשכרה שאל ברצינות מי מהיר יותר? סוניק או מריו?
    זה כמו לשאול מי יותר מהיר: באטמן או סופרמן? (בלי להעליב את באטמן, זה לא אשמתו שסופרמן מכוכב אחר)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    התשובה לשאלה אכן ברורה, גם למיאמוטו, אבל זה ברור לכם (אני מקווה) שזו הייתה אמירה ריקה הקשורה לסגנון המשחק (תחרות אולימפית). הרי אתם לא באמת חושבים שהמשחק אמור להכריע בשאלה, גם אם מריו היה מהיר הרבה יותר מכפי שהוא. לפעמים אתם מתעמקים מעבר למה שצריך, תהיו לי בריאים

ככל שאני חושב על זה יותר, אז אני חושב שהמשחק הזה יכול להיות פצצה: תחשבו על ווי ספורטס בגרפיקה, אמנם לא ריאליסטית, אבל בהרבה יותר איכותית, תוסיפו לזה עומק רב יותר ושליטה יותר טובה (ניחוש קל). בנוסף, יהיו הרבה יותר סוגי ספורט ויהיה גם און ליין! אמנם סגה מפתחת, אבל נינטנדו מפקחת ומיאמוטו הוא אחראי המוצר. יש למה לחכות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    קריית מלאכי
    אני דווקא קראתי ששתי החברות מפתחות את המשחק..
    בקרוב... ^^

*lidor_Sa בפורום גיימקיוב ישראל*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    או שאלו יהיו אוסף של משחקים שונים (סוניק במרוצים ומריו בתחרויות אתלטיקה?)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לי זה נראה כמו משחק נורא ואיום.
    אולי זה בגלל שכל משחק אולימפיאדה שאי פעם יצא הוא אוסף של מיני-משחקים...
    מצד שני, מיני משחקים עובדים טוב על הWII.
    אני לא ההיתי מצפה מזה לגדולות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    המשחק הזה ימכור. המון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    המשחק הזה ימכור. המון.
    יכול להיות... אבל זה לא יעשה אותו פחות גרוע. זה לא ממש סממן ברוב המקרים. תראה את beyond good and evil. אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו בזמנו והוא בקושי מכר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    קריית מלאכי
    נכתב במקור על ידי ADi
    המשחק הזה ימכור. המון.
    ימכור?, כן
    בגלל שהוא טוב?... ממש לא..!
    זה נראה לי טריק של נינטנדו וסגה... כאילו אם סוניק ומריו לא היו שם, מי היה קונה אותו??
    אנשים יקנו אותו כי זה המשחק הראשון שבו סוניק ומריו משתפים פעולה!
    בקרוב... ^^

*lidor_Sa בפורום גיימקיוב ישראל*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יכול להיות... אבל זה לא יעשה אותו פחות גרוע. זה לא ממש סממן ברוב המקרים. תראה את beyond good and evil. אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו בזמנו והוא בקושי מכר.
    אחד המשחקים האהובים עלי! אדיר, פשוט אדיר!
    למי שיש WII, 360 או PS3, שיקנה את המשחק (גרסת הקיוב, XBOX או PS2) כי זה אחד המשחקים הכי מדהימים ששחקתי ובטח אפשר למצא אותו בEBAY באיזה 7$.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני כל כך מסכים איתך בקשר לשנאה של משחקי אולימפיאדה. אבל מצד שני אחרי שקראתי את הבלוג של מאט מ-IGN הבנתי שהמשחק הזה יכול להיות באמת משחק אדיר. או במילים אחרות- הווי ספורטס הבא.

תחשוב על זה, זה משחק אולימפיאדה, בווי, שמפותח בשיתוף פעולה של נינטנדו והשגחה של מיאמוטו. זה פשוט זועק משחקיות אמיתית מכל הכיוונים (לדוגמה חבטה בטניס וכו'...).

אחרי הכל האולימפיאדה מכילה בתוכה דברים אחרים פרט לריצות, שחיות וקפיצות (כן, זה כל מה שעולה לי לראש כשאני חושב על אולימפיאדה). היא גם מכילה עוד 20 מיליון ענפי ספורט שונים (כמו פינג-פונג, חחח...) שבאופן תאורטי יכולים להיות משחקים עצמאיים (קח לדוגמה טניס).

מה שאני אומר, זה שהמשחק הזה אוגר בתוכו הרבה יותר פוטנציאל ממה שנראה במבט ראשון (וגם אני במבט ראשון כל מה שיכולתי לחשוב זה שזה יהיה משחק גרוע...), אבל במבט שני אתה מבין כמה פוטנציאל יש לו, ובמבט השלישי אתה מבין עד כמה גדולים הסיכויים לנצל את הפוטנציאל הזה.
    שתף ב-Google+

אני לא יודע אם עד כמה עוד משחק מסיבה הוא מה שחסר לי ב wii.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    Virtua athlete שסגה הוציאו בזמנו לדרימקאסט היה משחק פשוט נורא אלא אם כן אתה מהאנשים שאוהבים אתלטיקה קלה, קפיצה לגובה והטלת כידון. הוא נראה סביר, אבל בעצם היה משחק מעיכת כפתורים נורא ואיום. המזל הוא שהשלט של הWII מאפשר לך לעשות דברים יותר מעניינים מלמעוך כפתורים (הטלת כידון עם השלט צריך להיות באמת מעניין).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    Virtua athlete שסגה הוציאו בזמנו לדרימקאסט היה משחק פשוט נורא אלא אם כן אתה מהאנשים שאוהבים אתלטיקה קלה, קפיצה לגובה והטלת כידון. הוא נראה סביר, אבל בעצם היה משחק מעיכת כפתורים נורא ואיום. המזל הוא שהשלט של הWII מאפשר לך לעשות דברים יותר מעניינים מלמעוך כפתורים (הטלת כידון עם השלט צריך להיות באמת מעניין).
    רק אל תשכח לשים את הרצועה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    רק אל תשכח לשים את הרצועה...
    lol אני מדמיין את זה עכשיו, עשרות סרטונים של אנשים שהעיפו את שלט הווי לתוך הטלווזיה שלהם. או רגע אחד...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי oMiNo-CHAN
    ימכור?, כן
    בגלל שהוא טוב?... ממש לא..!
    זה נראה לי טריק של נינטנדו וסגה... כאילו אם סוניק ומריו לא היו שם, מי היה קונה אותו??
    אנשים יקנו אותו כי זה המשחק הראשון שבו סוניק ומריו משתפים פעולה!
    אם היית מדבר על EA, אז אולי היה משהו בדבריך, אבל מדובר כאן בנינטנדו, לרוב היא לא משתמשת בזיכיון או מותג כסיבה היחידה להצלחה, אלא היא מגבה זאת במשחקיות איכותית ברמה טובה. מישהו חושב שהסיבה שסמאש ברוד'רס הצליח הוא רק משום שמתאפיין בהמון דמויות של נינטנדו? יש שם גם משחקיות טובה והמון השקעה.

גולמר, נכון, סגה עשתה גם משחקים ממוצעים, אבל מה הקשר למקרה הזה? המשחק הזה הוא שיתוף פעולה של שניים, ובפיקוח של מיאמוטו. הוא לא ייתן שהגיבור שלו (מריו) ישתתף במשחק שיקלקל לו את השם. זה בעצם התנאי של נינטנדו להסכמתה להכניס את הדמויות שלה למשחק, כי זו סגה פנתה לנינטנדו, ולא להפך.

ואתם שוכחים מה סגה עשתה כבר מזיכיון של נינטנדו בעבר (אף זירו), היא עשתה עבודה ממש טובה, אולי אפילו יותר טובה ממה שנינטנדו הייתה עושה, בהתחשב באף-זירו 64.

שוב: ווי ספורטס + גרפיקה הרבה יותר טובה + שליטה יותר מדויקת + יותר עומק + הרבה יותר משחקים + און ליין + דמויות של נינטנדו וסגה = משחק חובה שיימכר היטב. אולי הפעם נוכל לשלוט בדמות בטניס, ואני אנחש שזה יקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    מה שאני חושש ממנו הוא שמשחקים כאלה של אולימפיאדה נוטים להיות מאוד מרגיזים בגלל טבע התחרויות שהן לא יותר מדי דינאמיות. זה בעיקר בודק את רמת העצבים הלא שרופים שלך ע"י לחיצות רבות ומהירות על כפתורים ובמקרה הפרטי הזה עוד מחוות למיניהם עכשיו עם השלט ווי..אז ההסטוריה צעקה את צעקתה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    בפיקוח של מיאמוטו. הוא לא ייתן שהגיבור שלו (מריו) ישתתף במשחק שיקלקל לו את השם.
    מילה אחת: סאנשיין.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לא שיחקתי בסאנשיין, אבל ממה ששמעתי הוא לא כזה נורא כמו שעשו ממנו.
    שתף ב-Google+

הרשמה