תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  הדחיפה להשרדות+
  בתחילת 1998,היימן הבין שכדי ש-ECW תשאר בחיים ותשמור על המתאבקים שלה,היא צריכה טלוויזיה,הוא היה צריך את הכסף שהיה טמון בטלוויזיה.

  במרץ 1,ECW הציגה את ליבינג דנג´רסלי מאבסורי פארק,ביתו של בם בם ביגלו. מאסטו טנאקה ניצח את דאג פארנס,RVD ניצח את סקורפיו,סאבו ניצח את סנדמן בקרב קאנס,סטורם ואל סנואו ניצחו את דאגלס וקנדידו. השיא היה בקרב של בם בם וטאז שבו הם נפלו דרך המזרן,והשאירו חור ענקי בזירה.

  במאי קיבלנו את רסלפלוזה,לאנס סטורם וקאנדידו שמרו על הזוגות נגד בולס ורוטן,RVD שניצח לפני חודש את בם בם,שמר על תואר ה-TV עי תיקו בקרב של 30 דקות נגד סאבו. בם בם ניצח את ניו ג´ק,ושיין דאגלס שמר על אליפות העולם בניצחון על אל סנואו.
  כמובן שה-PPV הצליח מבחינה כספית,וההמוצע של מכירת מוצרים היה 18 דולר לבן אדם!!!

  האוס שואוז המשיכו לגדול,הם הביאו כ-3000 בממוצע בכל מקום. טאז חזר בקיץ (בפעם הראשונה מאז הקרב נגד ביגלו),וטאז הביא איתו תואר בשם-FTW-FUCK THE WORLD. והכריז על עצמו כאלוף ה-FTW בטענה שנמאס לו מהתואר העולמי של ECW. והוא גם שלח מסר שהוא הולך לכסח את בם בם ביגלו כנקמה. קאנדידו ולאנס סטורם התכוננו לקרב הגדול שלהם,ו-ECW חתמו על עיסקה עם FMW לחילוף כשרון. היטוויב 1998 הגיע ב-2 לאוגוסט,ה-PPV שנחשב כהכי טוב של ECW בכל הזמנים.

  HEATWAVE מדייטון אוהיו,מול 4376 צופים הלך ככה: בולס מהוני ואקסל רוטן ניצחו את FBI,ג´סטין קרדיבל ניצח את ג´רי לין,קאנדידו ניצח את לאנס סטורם,מאסטו טנאקה ניצח את אוסום,סאבו ו-RVD שמרו על התואר בניצחון על ג´ינזה שינזאקי והייאבוסה,טאז ניצח את ביגלו,ובמיין אבנט-ספייק,דרימר וסנדמן ניצחו את בבה,דיבון וביג דיק.

  התוכנית הייתה מוצלחת עם 0.25 קניה. סנדמן עזב את החברה בשביל WCW,וג´סטין קרדיבל גנב לו את הגימיק וירד עליו וקרא לעצמו כהארדקור אייקון האמיתי. היימן בעצמו נתן נאום בו הוא אמר שהוא לא הולך לשפוט אף אחד,כל מה שהוא יודע זה שטאז סירב ל-WCW,וסנדמן לא. טאז סטורם הביא את טאמי לי ביץ´ (דון מארי) כפראודיה על חברתו של קנדידו-טאמי לי סטיץ´ (סאני). טאז הצטרף ל-RVD וסאבו נגד דאגלס,בם בם וקנדידו. 911 חזר כדי לכסח את ספייק דדלי.

  היימן ניסה להשיג עוד תוכנית בניו יורק,השוק החשוב מכולם. אבל הוא קיבל סירובים. אוסום נפצע בברך לשנה,מאסטו טנאקה נשאר ב-ECW והצליח מאוד עם קרבות ברולינג פשוט מעולים. סטורם פיתח דמות מעולה עם קאץ´-פרייזרס מעולים. סיירוס הויירוס הגיע ל-ECW ועשה קריינות מצוינת לצד ג´ואי סטיילס. סופר קרייזי וטאג´ירי הגיעו,ו-ECW קיבלה תוכנית של חצי שעה שבועית באנגליה.

  נובמבר טו רממבר 98 הגיע. יוקוזונה היה אמור להפסיד לספייק דדלי,אבל לא קיבל את האישורים להופיע,והוא הוחלף עי מייבל. הקרב הפותח היה דורינג ורודקיל נגד מיני ונובה ורוג´רס נגד סמות´רס בקרב של הטומי´ס. סטורם ולין נתנו קרב מעולה,טנאקה ובולס ניצחו את הדדליז,דרימר וג´ק רוברטס (שהיה אמור להיות ויידר,אבל ויידר ויתר בגלל יפן). אחרי הקרב פאנק תקף את דרימר שלא הגיב לו. פאנק התעצבן שדרימר לא בחר בו לשותפות,דרימר טען שהוא חשב שפאנק עסוק מדי,פאנק המשיך להכות אותו ודרימר לא הגיב.
  במיין אבנט,דאגלס,ביגלו וקנדידו הפסידו לטאז,ר.ב.ד וסאבו.

  האירוע קיבל ביירייט של 0.21 וביקורות גרועות. ביגלו עזב ל-WCW לתוכנית עם גולדברג,צעד שפגע קשה ב-ECW,כי הוא הרס את הסטייבל הגדול של הארגון,וגם האיש שהיה מוכר בכל העולם ונתן קרבות מעולים. ביגלו כמובן לא נטש סתם ככה,אלה התאבק ב-PPV לפני העזיבה.
  ביגלו לפני העזיבה קיבל הצעה מעניינת מהיימן,הוצע לו להיות הבוקר באיזור ניו ג´רזי,והיימן הבטיח לו שעל כל בן אדם שיבוא הוא יקבל דולר לכיס שלו,ואם יהיו יותר מ-1000 איש הוא יקבל 2 דולר על כל בן אדם. לביגלו הוצעה שליטה מלאה על הופעה פעם בשבוע שבה הוא ישתמש בכשרון צעיר של האיזור ובמתאבקי ECW שנמצאים באיזור באותו היום,ביגלו העדיף ללכת ל-WCW.
  אחרי התוכנית טאז ו-RVD רבו מאחורי הקלעים,טאז טען ש-RVD הרס את הקרב בכך שהיה סטיף מדי והרס את המרפק של דאגלס וכך פגע בקרב.
  ECW ניסתה לחזור לטלוויזיה ב-NY. פוקס ספורטס הורידו את האיסור ו-ECW רכשה זמן על שידור ב-MSG ועוד כמה רשתות,זה עלה לה רבע מיליון דולר בשנה. היימן שיפר את האיכות של השידור כדי לנסות להשיג את השוק של שיקגו. המטרה הייתה גם לעשות PPV משיקגו. המצב כרגע היה ש-RVD היה הפייס המוביל וקרדיבל כההיל המוביל,ואן דאם כהשון מייקלס של ECW והוא התחיל להופיע בקרבות של 20 דקות כדי להכין אותו לקרבות על אליפות העולם (מעולם לא קרה בסופו של עניין).
  בנוסף לזה קאנדידו וסאני הסתכסכו עם היימן כאשר הבריזו מ-PPV של FMW,הפוש של קאנדידו נשחט ולא נשמע ממנו יותר עד 99.
  מייקי ויפראק עבר ל-WCW בעצתו של רייבן,ביג דיק דדלי פוטר אבל מצא את עצמו בסופו של עניין מופיע פה ושם בתוכניות,הוא היה אמור להגיע ל-WWF ולקבל דמות שרוסו בנה במיוחד בשבילו,אבל זה לא קרה.
  עוד פרשיה שקרתה ב-98 הייתה עם רוב בלאק...הוא נפגש עם היימן ורצה להיות ב-ECW,הוא הבטיח שהוא יתאמן קשה וידמם חזק אם יתבקש,ההצעה נשקלה ובסופו של עניין היימן סירב בגלל מעורבתו של רוב בלאק בתעשיית הפורנו,בלאק הקים את XPW,ארגון הארדקור שהיה חיקוי ל-ECW.
  ECW גם חתמו הסכם על 6 מגזינים לשנה.

  גילטי אז צ´רצ´ד 98 שודר מפלורידה והיה ה-PPV הראשון של ECW בשנת 99. האירוע היה מעולה והוא הציג את הקרבות הבאים:
  טאג´ירי וסופר קרייזי נפגשו בפעם הראשונה מתוך סדרת מפגשים ארוכה מאוד. סיד וישס הגיע בהפתעה וכיסח את קרונוס,RVD שמר על התואר בקרב קלאסי עם לאנס סטורם וקרדיבל ניצח את דרימר בקרב סולם. במיין אבנט טאז סוף סוף ניצח את דאגלס וזכה באליפות העולם.

  זה גם הזמן שבו אנשים התחילו לשים לב לחור הכלכלי ש-ECW נכנסת אליו. גילטי אז צ´רצ´ד היה תחילת תקופה שבה אינסיידרס התחילו לשים לב לבעיות,אתרי אינטרנט דיווחו יותר על הבעיות מאשר על התוכניות עצמן. צ´קים התחילו לחזור,ומתאבקים לא קיבלו את הבונוסים שלהם מ-98,מתאבקים מהקארד הנמוך כבר לא קיבלו טיסות,מתאבקים רבים ניסו להגיע ל-2 הגדולות,השמועות על סגירת ECW הפכו לנורמה. העובדה שהיימן לא הצליח לשמור על הספר הפכה להיות העניין המרכזי של הלוקר רום וזה פגע גם מבחינת האיכות,ולמרות ה-750 אלף דולר הלוואה החברה עדיין הייתה במצב פיננסי קשה. חלק גדול מההפסד הכספי היה בגלל שהיימן ששילם בעצם לרשתות שישדרו אותו.

  הוא שילם 156 אלף דולר לשיקגו,רבע מיליון ל-NYC ולעוד תחנות רבות. היימן שילם הרבה על השוק של שיקגו אבל עדיין לא הצליח להגיע לשם עם הופעות בית. למרות הבעיות פלורידה הפכה להיות אחד השוקים החזקים ביותר של ECW,רק פילדלפיה הביתית הייתה חזקה יותר. ECW הפסידו כסף בבוסטון,אטלנטה,בופלו ופיטסבורג. בזמן שמכירת המוצרים ומכירת כרטיסים היו בשיאם היימן המשיך להפסיד המון כסף בגלל ההוצעות החדשות על אולמות גדולים יותר ותשלום רב יותר למתאבקים ולצוות. השגת תוכנית אמיתית ברשת גדולה,הפכה להיות התנאי המרכזי להשרדות. הלחץ הקשה על היימן מאוד.

  היימן היה האחראי על הבוקינג,הפיק טלוויזיה ו-PPV,היה אחראי על הכשרון,דובר החברה,הבעלים,הבוקר,עושה השלום מאחורי הקלעים,המנהיג הרוחני,ומגרש אנשי העסקים שהיה חייב להם כסף. היו מעט מאוד אנשים שעזרו לו עם כל זה. כל הלחץ הזה התבטא לא רק בהתקרחות של היימן אלה גם באיכות הירודה של הבוקינג...עדיין RVD,טאז וקרדיבל נבנו חזק אבל ECW הייתה רחוקה מאוד מהגאונות של פעם. WWF הייתה בשיא,אחרי סיום שנה מוצלחת ב-97,והפיוד המעולה של אוסטין נגד מקמהאן ב-98,הגיע 99 שמבחינה כללית ויצירתית הייתה שנה נהדרת ב-WWF. בשנה זאת הרוק,HHH ומנקיינד הפכו לכוכבים ענקיים.

  ECW התכוננו ל-PPV הבא שלהם,ליבינג דנג´רסלי: קרייזי ניצח את טאג´ירי בהמשך לסדרה המעולה שלהם,RVD ניצח את לין בקרב שמדברים עליו עד היום,קורינו הפסיד למהוני,סיד וספייק ניצחו את הדדליז,דרימר ודאגלס ניצחו את סטורם וקרדיבל,וטאז ניצח את סאבו ואיחד את אליפות העולם של ECW ואת תואר ה-FTW.

  ל-ECW נשארו עוד חודשיים עד ה-PPV הבא ובדרך היימן הוסיף עוד 2 רשתות טלוויזיה. במאי 16,טאז ניצח את קאנדידו בדקה וחצי,הדדליז ניצחו את בולס וספייק בקרב עם שולחן בוער,קרייזי ניצח את טאקה,טאג´ירי ניצח את גווידו,סטורם ניצח את דרימר בקרב של 15 דקות,כי כל כוכב שנבנה צריך לנצח את דרימר,ככה טומי אהב את זה.
  דרימר היה ב-ECW מההתחלה וכל הצלחתו הוא חייב להיימן והוא יודע את זה. דרימר היה האיש שעזר להיימן הכי הרבה מאחורי הקלעים ולדרימר היה את הכוח להיות אלוף עולם כמה פעמים שהוא רצה ומתי שהוא רצה,אבל הוא לא עשה זאת אף פעם הוא ידע ש-ECW יותר חשובה מהצלחתו האישית. הוא מעולם לא התלונן,מעולם לא נכנס לויכוחים מיותרים,היה נאמן,התנהג בצורה נאותה והיה האיש של החברה והסמל הכי גדול שלה. טומי רצה לעזור כמה שיותר הוא הפסיד לכל אחד שרצו לעשות ממנו כוכב-טאז,קרדיבל,סטורם וכל אחד אחר. טומי שבר את הגב ולא לקח חופש כדי לא לפגוע בחברה., הוא השקיע את כולו בה.
  אף אחד לא התקרב לדרימר בעניין הזה,בעסק שכולו פולטיקיה ומשחקי כוח דרימר עמד כגבר אמיתי עם נשמה ולב. אנשים מגעילים אותי כשהם מדברים דברים רעים על טומי דרימר,הוא באמת אחד האנשים עם הכי הרבה קלאסה בעסק הזה ובכלל אחד האנשים הכי נחמדים שיצא לי לראות.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  תודה על כל המידע.


  שתף ב-Google+

הרשמה