תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אני מעוניין לרכוש בחול קונסולה חדשה פלייסטישין 3
    האם יש הבדל בין קונסולות שנמכרות בחו,ל לאלו שנמכרות בארץ
    מה אני אמור לבדוק
    ובנוסף איפה אפשר לקנות קונסולה עם paypal ולא כרטיס אשראי כדי לא להסתכן בגניבה

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי megamer
    אני מעוניין לרכוש בחול קונסולה חדשה פלייסטישין 3
    האם יש הבדל בין קונסולות שנמכרות בחו,ל לאלו שנמכרות בארץ
    מה אני אמור לבדוק
    ובנוסף איפה אפשר לקנות קונסולה עם paypal ולא כרטיס אשראי כדי לא להסתכן בגניבה
    ההבדל היחידי הוא בתמיכה לאחור ובהפעלה של סרטים שבשני אלה הוא מוגבל לאיזור שממנו הוא נקנה אבל הוא לא מוגבל מבחינת משחקי PS3.
    בקשר לכל הקטע עם הPAYPAL אני באמת לא יודע - את שלי בן דוד שלי צמביא לי מארה"ב.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    דבר ראשון בEBAY אתה יכול לקנות כל מכל אזור ולשלם בPAYPAL האתרים האמריקאים הגדולים גם מקבלים PAYPAL. השאלה אם אתה רוצה קונסולה אירופאית או אמריקאית.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי Oren745
    ההבדל היחידי הוא בתמיכה לאחור ובהפעלה של סרטים שבשני אלה הוא מוגבל לאיזור שממנו הוא נקנה אבל הוא לא מוגבל מבחינת משחקי PS3.
    בקשר לכל הקטע עם הPAYPAL אני באמת לא יודע - את שלי בן דוד שלי צמביא לי מארה"ב.
    רגע אז המכשיר שלי יקרא את כל המחשקים באירופה לא משנה מאיפה...? כאילו לא יראו שחרו לבן (כמו בPS2...)...?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אלא אם כן חברות יחליטו להפעיל את ההפרדה לאזורים זה לא משנה מאיזה אזור קנית את המשחק אמור לעבוד כמו שצריך.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אלא אם כן חברות יחליטו להפעיל את ההפרדה לאזורים זה לא משנה מאיזה אזור קנית את המשחק אמור לעבוד כמו שצריך.
    תודה אחי כי אני אמור ללכת לקנות משחק בבג חח.. ניבהלתי לרגע תודה...

הרשמה