תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 58
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    חברה קניתי את המכשיר SONYPLAYSTAION 3
    והמכשיר הזה פשוט מדהים פשוט לא מפסיק לשחק בדבר הנפלא הזה
    שווה כל שקל שה השקעתי חבל אל הזמן לכו לקנות חבל אל כל טיפה של זמן
    באמת שמכשיר BEST!

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אכן יופי של דבר

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי Fontana
    באמת שמכשיר BEST!
    אתה אומר לי....יש לי אותו ממזמן ואני לא מפסיק לשחק אני עכשיו מחכה למשחק assassins creed אני ממליץ על המשחק השולט הזה!...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    מכשיר מתוחכם, מרשים והכל נכון.
    אבל אין שום שביב הצדקה של רבע מליונית האחוז למחיר המופקע בריבוע שלו בארץ שגבוה הרבה יותר מהפרשי המיסים בין ישראל לאירופה.
    וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על העובדה שהם לא פתחו חנות אונליין לישראל וכנראה לא עומדים לפתוח בקרוב.
    וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על זה שהחומרה שהם מוכרים באירופה (וישראל) נחותה מזו האמריקאית בזה שהם התקמצנו להכניס חומרה של פלייסטיישן 2 פנימה.
    התוצאה היא שאנחנו גם משלמים כמעט כפול מהמחיר של המכשיר בארה"ב וגם מקבלים בתמורה מכשיר מנוון.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    מכשיר מתוחכם, מרשים והכל נכון.
    אבל אין שום שביב הצדקה של רבע מליונית האחוז למחיר המופקע בריבוע שלו בארץ שגבוה הרבה יותר מהפרשי המיסים בין ישראל לאירופה.
    וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על העובדה שהם לא פתחו חנות אונליין לישראל וכנראה לא עומדים לפתוח בקרוב.
    וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על זה שהחומרה שהם מוכרים באירופה (וישראל) נחותה מזו האמריקאית בזה שהם התקמצנו להכניס חומרה של פלייסטיישן 2 פנימה.
    התוצאה היא שאנחנו גם משלמים כמעט כפול מהמחיר של המכשיר בארה"ב וגם מקבלים בתמורה מכשיר מנוון.
    ובגלל זה עדיף לקנות מארה"ב (כמוני!!!) :smiling:

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Oren745
    ובגלל זה עדיף לקנות מארה"ב (כמוני!!!) :smiling:
    אכן, אפילו עם המכס הזונות (שלקחו לי 606 ש"ח על הווי בזמנו, שזה יותר מ-50% מהערך שלו...) והמשלוח זה עדיין יוצא יותר זול.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Fontana
    באמת שמכשיר BEST!
    גם אני שבוע הבא הולך ליקנות את הPS3 :smiling: ואני מצפה מימנו שיגרום לי ליזרוק את ה360 מהסלון

כמה משחקים קיבלת עם המכשיר ? קיבלת ביכלל איזה משחק אחד ?
    או שהאית צריך ליקנות אותם ?

ועוד משהו מזלללללל טוב אחי אני מקנא בך עד שבוע הבא :smiling:

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    חולון
    המכשיר הזה באמת חייתי!!
    יש לו אפילו כונן 60 ג'יגה ואפשרות גלישה באינטרנט.
    טובב האמת... יהיה לי כזה עוד חודשיים השאלה שלי אם משחקים לסוני 2 יתאימו גם.
    אמרו לי שכן אבל עם בעיות, מה דעתכם?!

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    חולון
    דווקא באותו היום שקנו לי סוני 2 (19/3/) הושק בארץ סוני פלייסטיישן 3

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מעולם לא ראיתי כזה ת'רד פאנבואי

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    הודעה זו נמחקה כי דברה על הורדות של משחקים פיראטיים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מעולם לא ראיתי כזה ת'רד פאנבואי
    תענוג... אתה מוזמן גם...

הCELL הוא כל כך יפה, עם השמונה ליבות שלו הוא מחמם את החדר בדיוק כמו שצריך...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    להגיד את האמת, רק המחשבה על GOW 3 מעוררת בי זקפה.
    התחלתי היום לשחק בGOW2 (איזה יופי, קבלתי את GOW 2 ואת הכבל קומפוננט באותו יום!) והקרב עם הקלוסס גרם לי להרטיב את עצמי

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    להגיד את האמת, רק המחשבה על GOW 3 מעוררת בי זקפה.

התחלתי היום לשחק בGOW2 (איזה יופי, קבלתי את GOW 2 ואת הכבל קומפוננט באותו יום!) והקרב עם הקלוסס גרם לי להרטיב את עצמי
    OK.. זה קצת מגעל, הייתי מבין אם היה מדובר על DOA אבל בחור שרירי וקירח? באמת דוקטור...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    אכן, אפילו עם המכס הזונות (שלקחו לי 606 ש"ח על הווי בזמנו, שזה יותר מ-50% מהערך שלו...) והמשלוח זה עדיין יוצא יותר זול.

מאיפה קנית וכמה יצא לך בסוף?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי sagioto
    OK.. זה קצת מגעל, הייתי מבין אם היה מדובר על DOA אבל בחור שרירי וקירח? באמת דוקטור...
    על טעם ועל ריח...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי noamkot
    מאיפה קנית וכמה יצא לך בסוף?
    הממ? טוב קניתי את זה מ-Ebay, אבל קניתי את זה במחיר גבוה למדי. אבל מצד שני קיבלתי עם זה משחק ונאנצ'אק בחינם, אז אפילו עם המכס הזונות, המשלוח והשנאי שנאלצתי לקנות, זה עדיין עלה לי פחות בסופו של דבר מבארץ.

נב. זה עלה לי 2900 ש"ח (ואילולא המכס זה היה 2300, ואילולא כל התוספות זה היה בערך 2000, אממ... לעזאזל, עם השנאי באמת יצא שאני שילמתי פי-2? נו מילא, אני לא מתחרט על זה, יכולתי לחכות, אבל בזמנו הייתי די אובססיבי בקשר לווי, אז אם הייתי מחכה החיים שלי כנראה היו גהינום עד שהייתי משיג אותו [או לפחות בשביל המשפחה שלי ] ).

נבב. את הנאנצ'אק והמשחק הבחור שלח לי בנפרד כדי שלא אצטרך לשלם על אלו מכס, והוא לקח את הדמי משלוח של אלו על עצמו, ברטרוספקטיבה הוא היה אחלה מוכר...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    true, true...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    הממ? טוב קניתי את זה מ-Ebay, אבל קניתי את זה במחיר גבוה למדי. אבל מצד שני קיבלתי עם זה משחק ונאנצ'אק בחינם, אז אפילו עם המכס הזונות, המשלוח והשנאי שנאלצתי לקנות, זה עדיין עלה לי פחות בסופו של דבר מבארץ.

נב. זה עלה לי 2900 ש"ח (ואילולא המכס זה היה 2300, ואילולא כל התוספות זה היה בערך 2000, אממ... לעזאזל, עם השנאי באמת יצא שאני שילמתי פי-2? נו מילא, אני לא מתחרט על זה, יכולתי לחכות, אבל בזמנו הייתי די אובססיבי בקשר לווי, אז אם הייתי מחכה החיים שלי כנראה היו גהינום עד שהייתי משיג אותו [או לפחות בשביל המשפחה שלי ] ).

נבב. את הנאנצ'אק והמשחק הבחור שלח לי בנפרד כדי שלא אצטרך לשלם על אלו מכס, והוא לקח את הדמי משלוח של אלו על עצמו, ברטרוספקטיבה הוא היה אחלה מוכר...
    אה, לא קראתי אותך נכון, חשבתי שגם הבאת פלייסטיישן 3 מחו"ל...
    אני הבאתי ווי איתי מאוסטרליה (חזרתי לפני שבועיים) יש שם מלא בחנויות ועלה רק קצת יותר מבארה"ב ככה שזה היה עסק טוב (השנאי כבר בא 220 וולט והיה צריך להחליף את השקע - זה עלה לי 4 שקלים)

בכל אופן, אם מישהו מעוניין, אתמול מצאתי את זה באינטרנט:
    http://global.yesasia.com/en/PrdDept...id-1004496821/
    הם מוכרים פלייסטיישן 3 יפני בגירסת ה60 ג'יגה תמורת 600 דולר וזה כולל כבר משלוח מהיר לארץ (רק שזמן האספקה הוא 21 יום)
    אף פעם לא קניתי מהם, לא יודע מה הם שווים חוץ מזה שבסה"כ הביקורות על החנות הזו באינטרנט הן חיוביות.
    אני נורא מתפתה אבל אני מחזיק את עצמי עד שאני אמצא עבודה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם לי יש לפעמים את הדחפים האימפולסיבים האלה לקנות WII או PS3 אפילו שיש לכל מכשיר בקושי משחק אחד שאני באמת רוצה. מן דחף טכנולוגי כזה...

הרשמה