תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כמה נקודות שחשוב לי לציין בהיותי משחק בשרת ה- GTA. שימו לב! שאלתם את עצמכם בזמן שיש לכם כסף ואתם יוצאים מהמשחק מדוע הוא נמחק? ואולי הפנמתם את הטעות והפקדתם בבנק והוא עדיין נמחק? שימו לב אין שמירת כספים בבנק חד וחלק לא נשמר! השמירה היחידה היא היא בכיסכם:smiling: אל דאגה גם אם תצאו מהמשחק הכסף ישמר אך מה החיסרון? אם באמצע המשחק תהרגו! הכסף יעבור לשחקן היריב אשר הרג אתכם! או שאם תהיו במלחמת עירק הכסף גם ילך בשל תמותה כלשהי. (יש לזכור! הרגתם מישהו באמצע מלחמת עירק ולא סיימתם את המלחמה? הרגתם רק אחד וקיבלתם 300 אלף מה עושים? משתגרים מהר? לא ושוב לא או שממשיכים להלחם כמו גברים או שלוחצים Iraq Quit אם תשתגרו! תרחפו ולאחר מס' דק' תמותו והכסף? הלך! כמה המלצות ועצות בזמן אמת!
    * קנו נשק תמידי ולא רגיל אומנם הרגיל יהיה מוזל אך התמידי ישאר תמיד גם אם תמותו ותצאו מהשרת למשך אך ורק 2 דק' איזה נשק נקנה? אוזי בלחיצתנו פעמים רבות bw 4/ אם ברצונכם לדעת איזה עוד נשקים קיימים קפצו למדריך הנשקים או בדרך קלה ופשוטה באמצע המשחק weponlist/ זהו הבסיס למשחק! ומה עם שיגורים?יש לצפות בלנקיית המדריכים במדריך השתגרויות שימו לב השרת מציע גם תחרויות כמו עירק שציינו למעלה וגם מירוצים לחצו בשהייתכם בתוך כלי תחבורה join racing/מה נשאר לנו כסף? אין כסף? רוצים משהו בכיס התשגרו לlv/ יש ללכת שמאלה עד הספינה עלו עלייה טיילו בה מס' דק' אל תצאו ממנה ויהיה קצת מזומן בכיס לאחר מכן יש לעשות קופות על ידי רציחת השחקנים היריבים עד כאן מס' נקודות בסיסיות שהיה חשוב לי להדגיש ולציין יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    תודה רבה לך גבי אני רק מנסה לעשות הכל עבורכם כרגע אני פקח גלובלי בשרת אני ממש אוהב לכתוב לסקור ולשים חדשות חמות יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    נכתב במקור על ידי Muskito
    תודה רבה לך גבי אני רק מנסה לעשות הכל עבורכם כרגע אני פקח גלובלי בשרת אני ממש אוהב לכתוב לסקור ולשים חדשות חמות יום טוב.
    איי איי איי אחי מה נדפקתה ?
    מגיב לעצמך ? חחח שיהייה
    אבל כל מה שאמרתה פה ידוע אחי ואין צורך לחדד את הדברים ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    סבבה תודה על ההסבר אחי חג שמח אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    אחי תודה על ההסבר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    נקודות חשובות ביותר!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אחלה הסבר
    מומלץ להגדיל את הכתב
    חשוב רק לציין שהכסף לא נשמר בשום מצב אם יוצאים למשך יותר מחמש דקות בערך...
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    חדרה
    יפה אחי
    דברים חשובים מאוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אחי,
    הכל טוב ויפה.
    אבל כשה לקרוא את זה.
    תלמד להפריד נושאים, כלומר, סיימת לדבר על הכסף תעשה שורה רווח, ואז תדבר על הנשק, וכך הלאה.
    הכתב מעמיס על העניים וכשה ומעצבן לקרוא הרבה, אז תעשה קצת פיסקאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני לא מבין מה חשוב במה שכתבת כי הנקודות האלו ברורות לחלוטין...זרת לכמה אנשים ואני מעריך את זה כל הכבוד.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    תודה רבה לך בר אמשיך כך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון