תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    ברוכים הבאים לסקירה.
    התוכנית נפתחת בהודעה שאדג', הארדי בויז וCM פאנק יפגשו את קנדי, בוקר, פינלי ואורטון. אדג' אמר לחברי הקבוצה שלו שהוא יודע שהם שונאים אותו וגם הוא אותם, אבל הם צריכים לנצח כקבוצה.
    RVD ניצח את אלייג'ה בורק. במהלך קרב לא רע בין השניים בורק החל ללעוג לואן-דאם עם הטאנט שלו, אבל החמיץ את הפינישר שלו (כמו של ג'ף ג'ארט) ונפל על הפרצוף, רוב ניצל ופגע עם פרוג ספלאש לניצחון. אחרי הקרב באו הזן החדש לכסח את רוב אבל האורגינליים הצילו אותו.
    סניצקי ניצח את בולז מהוני, אחרי קרב פושר מינוס וביג בוט בריצה- שוב סקוואש צפויי.
    בינתיים מאחורי הקלעים, פינלי ובוקר עשו ברית ביניהם, בזמן שאורטון וקנדי הכינו טקטיקה משלהם.
    לאשלי הגיע לזירה קרא לווינס להתעמת איתו לאחר מה שקרה בראו, וינס לעומת זאת בחר להזכיר ללאשלי שלא משנה מה יקרה עד (או ב) רסלמניה העתיד שלו יהיה שחור. לאשלי הבטיח לוינס שלא משנה מה יקרה עד (או מה שהוא אומר שיקרה אחרי) רסלמניה- וינס יהיה קירח.
    בקרב המרכזי: קנדי, אורטון, פינלי ובוקר פגשו את פאנק, ההארדיז ואדג' בקרב ארבע על ארבע, וכדי להזכיר לנו למה הם ולמה ארבע על ארבע- הוצב סולם בצד הזירה, ומעליו מזוודה (ריקה, תירגעו...). אחרי חצי קרב טעון ומתוח פאנק הכניס את אדג' לקרב, שבתגובה רץ לקצה השני, חזר, והכניס את פאנק בחזרה. אדג' ברח החוצה מהקרב, בעוד שבזירה פרצה קטטה- בתוך כל ההמולה פאנק חטף בעיטת מספריים להצמדה. המנצחים: קנדי, אורטון, פינלי ובוקר. לאחר הקרב ההארדיז ניקו את הזירה ,עלו ביחד על הסולם ולקחו את המזוודה. התוכנית נסגרה כשפינלי עמד בחוץ (עם דם על הפנים), בוקר, פאנק, אורטון וקנדי היו על הרצפה, ההארדיז בסייטר דאון (החלפת מבטים) בראש הסולם, ואדג' צוחק על כולם...
    --------------------------------------------------------------
    הנה התוכנית במלואה:
    חלק 1: http://www.dailymotion.com/relevance...-032707-part-1

חלק 2: http://www.dailymotion.com/relevance...-032707-part-2

חלק 3: http://www.dailymotion.com/relevance...-032707-part-3
    --------------------------------------------------------------
    מקווה שנהניתם!
    אל תשכחו להתעדכן כשטרמינייטור יסקר את סמאקדאון ביום שישי- התוכנית האחרונה לפני רסלמניה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    יופי של סקירה. אם אתה רוצה אני יכול לתת לך מקור שממנו אתה יכול לצרף את הפרק של ECW לסקירה. אם אתה רוצה דבר איתי בפרטי. אדג' כרגיל עוד פעם מוכיח איזה בוגד מסריח הוא יכול להיות.
    וזה רק אני או שמתחילה להיות איזושהי ברית בין קנדי לאורטון?
    תראו שאת שניהם בובי לאשלי כיסח כבר כמה פעמים, הם היו חברים בטאג טים מרובה משתתפים גם ב-ECW האחרונה ואם אני זוכר נכון גם בפרק של Raw בו בטיסטה וטייקר כסחו את שון וסינה והם גם היו שותפים בהנדיקאפ שולחנות נגד לאשלי. ואחרי כל זה כתוב שהם תכננו תוכנית קרב משלהם.
    לדעתי יש פה רמז חסוי לברית ביניהם ב-MITB.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    יופי של סקירה תודה.
    הרעיון לעלות את הפרק במלוא פשוט אדיר.
    טרימנטור וסלדגמאר יופי של עבודה תמשיכו ככה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    תודה רבה על הסקירה ועל התוכנית.
    אני מצטרף ליהב בתשבוחות סלאדגמר וטרימנטור אחלה השקעה!!
    שתף ב-Google+

אחלה השקעה אבל טרמיניטור אמר לסלדג'האמר את המקור ואיך לחפש שם.

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בלי להשוויץ, נתתי לו את המקור ואיך לעשות מהמקור את ההורדה אז מגיע לי את הקרדיט המלא אבל עדיין כל הכבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    אני לא רוצה לעורער מריבה אבל אני העליתי לראשונה את המקור.
    הנה הקישור למה שרשמתי:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1009557

אני לא צריך קרדיט אבל אני לא רוצה שאנשים יקחו קרדיט סתם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    את האמת destroyer בכלל הביא את האתר הזה ואז התחלתי להשתמש בו.
    ועוד משהו, אני לא ראיתי שכתבת את הרעיון הזה, גם אני חשבתי עליו, יפה, כנראה שלשנינו יש אותו ראש:smiling: .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    סבבה אחי חחח, הכי חשוב שהסקירות מעולות ועכשיו ניתן גם לצפות בתוכניות XD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    צודקים, באמת מגיע לו, אז קרדיט לטמינייטור על הלינקים לווידיואים. תודה אחי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בבקשה .
    שתף ב-Google+

הרשמה