תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    האתר נקרא http://2142keys.com/index.html הוא מוכר גם מפתחות של בטלפילד 2 וכתוב שהוא תומך גם מדינת ישראל, אבל כשאני מנסה להזמין האופציה לבחור בישראל לא קיימת, מה עושים ?

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב יפו
    שולחים אימייל לכתובת שמסופקת באזור התמיכה הטכנית שאני מניח שיש להם
    שואלים את מה שצריך, אני מניח שהעדפה היא באנגלית\אמהרית\לטינית ים תיכונית.
    ומחכים לתשובה של האתר.

עריכה: הינה מצאתי בשבילך, למנוע את כל עבודת הפרך הזאתי, את האימייל אילו ניתן לשלוח שאלות וכו':
    [email protected]

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    תודה רבה אני ישלח להם אימייל ברגע זה תודה.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    מקפיץ*

אני שלחתי להם אימייל והם לא עונים לי אז עם בנתיים מישהו מכיר עוד אתר כזה שכן עובד כרגע באופן זמין עם ישראל שיתן לי בבקשה כתובת תודה.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מקפיץ לך גם את הדיון,באותה הזדמנות-אתה שחקן חדש? אם לא מה הכינוי שלך במשחק
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    אני לא שחקן חדש הכינוי שלי במשחק הוא כמו פה, העניין הוא שהייתה לי מערכת הפעלה של ווינדוס לא חוקית וקניתי ווינדוס ובמקום להתקין הכל מחדש החלפתי את הסידיקי בעזרת תוכנה ואחר כך שנכנסתי לשחק BF2 קיבלתי GUID באן כנראה בגלל שהחלפתי מפתח למערכת הפעלה, בכל מקרה אני רוצה לקנות מפתח חוקי חדש אבל מהאינטרנט לא ממישהו באופן פרטי.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Killer-Storm
    אני לא שחקן חדש הכינוי שלי במשחק הוא כמו פה, העניין הוא שהייתה לי מערכת הפעלה של ווינדוס לא חוקית וקניתי ווינדוס ובמקום להתקין הכל מחדש החלפתי את הסידיקי בעזרת תוכנה ואחר כך שנכנסתי לשחק BF2 קיבלתי GUID באן כנראה בגלל שהחלפתי מפתח למערכת הפעלה, בכל מקרה אני רוצה לקנות מפתח חוקי חדש אבל מהאינטרנט לא ממישהו באופן פרטי.
    אם אתה מכיר PAYPAL יש לי אנשים בחו"ל שיוכלו מקסימום לקנות מכסף שתעביר להם ולתת לך את הסידיקי.אנשים טובים שאני סומך עליהם.
    "השרת עמוס" 2004-2013

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    תודה אבל האתר הזה מציע ב20 דולר כמה סיריאלים שזה טוב למקרה שEA יחליטו שוב לתת לי באן מטומטם והוא גם אומר שהוא תומך בישראל רק שבאים להזמין אי אפשר לבחור בישראל זה מוזר...שלחתי להם אימייל אני מחכה לתשובה כרגע בנתיים הם לא חזרו אלי אבל אני מאמין שהם יחזרו בקרוב, במידה ולא אולי אני ישלח לך הודעה שתעזור לי.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא הבנתי אולי תסביר לי למה אתה לא יכול פשוט לבחור ארץ אחרת?
    "השרת עמוס" 2004-2013

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    לבחור ארץ אחרת? הפרטי כרטיס שלי שייכים לישראל, לפי מה שאני יודע, אני לא יכול לסמן מדינה אחרת בגלל שישראל לא מופיעה ברשימת המדינות, עם אני יעשה את זה הPostal Code לא יהיה תקף ובכלל כל הפרטים כביכול שגויים כי בחרתי במדינה אחרת... הם כותבים באתר שלהם שהם עובדים עם ישראל אבל כשאתה בא לבחור מהרשימת מדינות את ישראל היא פשוט לא נמצאת ואי אפשר לבצע הזמנה על שם מדינה אחרת לפי מה שאני יודע זה פשוט יסתור את כל שאר הפרטים וזאת פעולה לא חוקית היא לא תעבוד.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Killer-Storm
    לבחור ארץ אחרת? הפרטי כרטיס שלי שייכים לישראל, לפי מה שאני יודע, אני לא יכול לסמן מדינה אחרת בגלל שישראל לא מופיעה ברשימת המדינות, עם אני יעשה את זה הPostal Code לא יהיה תקף ובכלל כל הפרטים כביכול שגויים כי בחרתי במדינה אחרת... הם כותבים באתר שלהם שהם עובדים עם ישראל אבל כשאתה בא לבחור מהרשימת מדינות את ישראל היא פשוט לא נמצאת ואי אפשר לבצע הזמנה על שם מדינה אחרת לפי מה שאני יודע זה פשוט יסתור את כל שאר הפרטים וזאת פעולה לא חוקית היא לא תעבוד.

אני במקומך הייתי נכנס לפורומים של קהילות באטלפילד בחו"ל ושואל שם אם הם מכירים אתר שמוכר סידיקי.
    "השרת עמוס" 2004-2013

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אני מעוניין לקנות משם ולהביא לכם סידיקי משם ב100 שקל מי שמעוניין שיצור קשר...
    יש לי מסטרכרד אמריקאי..

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    חיפה
    אך יוצרים איתך קשר??

הצטרף בתאריך
    15.11.2006
    עיר
    בתים
    האם מישהוא כבר קנה משם סידיקי ? אם כן האם הכל עובד לו בסדר ?

דחוף בבקשה
    בקרוב

הרשמה