תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    מה מיוחד כל כך באקס בוקס מחוץ מהמשחקים והשירות המקוון, לפי מה שאני רואה היא סתם קונסולה טובה שלא חידשה שום דבר לעומת מתחרותיה בשוק ואילולא היא יצאה שנה לפני שאר הקונסולות היא הייתה במקום האחרון (לפי דעתי).

נ.ב
    סליחה אם אני מעליב חלק מהמעריצים של האקס בוקס.

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    הWii חידשה אבל במקצת.
    מה הPS3 חידשה? עם כל הכבוד לא ראיתי שום דבר חדש.
    הXbox360 נותנת לייב ברמה מאוד גבוה, שזה אדיר.
    אין לי מושג מה עוד היא חידשה, היא פשוט כיפית, זולה, וחברתית.
    ובדיוק, היא יצאה שנה לפני שתי הקונסולות, האחרות צריכות לחדש, לא מיקרוסופט.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תראה יש הבדל גדול: גם בארכיטקטורה והיכולות והניצול שלהן.
    היא יצאה שנה לפני כולם וזה כבר חידוש.
    היא בוודאי יותר טובה (בביצועים) מה Wii.
    משחקים ורשת זה תחום נכבד מאוד מחווית המשחק (זה כבר מיוחד בה)
    גם המחיר הוא שיקול (כמובן עלות תמורת תועלת)

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    מה הPS3 חידשה? עם כל הכבוד לא ראיתי שום דבר חדש.
    אחי, מה היא לא חידשה? חוץ מהדיסק הקשיח והעובדה שהיא קונסולת משחקים הכל בה חדש...

נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    ובדיוק, היא יצאה שנה לפני שתי הקונסולות, האחרות צריכות לחדש, לא מיקרוסופט.
    אני מצטער אבל לא הבנתי אותך - היא קונסולת הדור הבא לא? אז היא ועוד איך צריכה לחדש (לא שאני אומר שהיא לא).
    ומה הקשר מתי היא יצאה? זה לא אומר שהיא צריכה לתת רק "לייב ברמה מאוד גבוה".
    שוב, אני לא אומר שהיא לא חידשה אבל אתה בעצם גורם לזה להיראות ככה כי הלייב עם כל הכבוד, הוא לא חידוש הוא היה קיים עוד באקסבוקס המקורי גם אם לא באותה רמה.
    וגם כתבת את זה : "אין לי מושג מה עוד היא חידשה" - אז זהו? לפי דעתך מספיק רק "לייב ברמה מאוד גבוה" (בלי לזלזל)?
    שוב - אם התכוונת למשהו אחר תקן אותי אבל ככה אני מבין אותך.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    לווי יש את השלט המיוחד שלה והמשחקים שמשתמשים בשלט הזה והיא הביאה את החידוש הכי גדול
    הפלייסטיישן הביא את השלט שלו שעדיין לא מנוצל מספיק על ידי המשחקים אבל בעתיד זה ישתנה
    היא הביאה את כונן הבלו ריי שזה גם חידוש גדול
    אבל האקס בוקס לא חידשה כלום היא רק שיפרה את מה שהיה בדור הקודם (גרפיקה ומשחק מקוון)

מה שמייקרוסופט עשתה זה היה מעשה מגעיל לשחרר את הקונסולה לפניי כולם בלי לבדוק שהיא אכן מוכנה (טבעת המוות) רק כדאי לתפוס מקום בשוק.

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    בקשר לטבעת המוות למי שהייתה הם החליפו ובקו היצור הבא כבר הפסיקה הבעייה...
    זה אולי נכון שהם מיהרו להשיק אבל היום אנחנו נהנים מקונסולה מושלמת מבחינת מגוון משחקים ואונליין ובכל מקרה אף אחד לא ממליץ לקנות את פס היצור הראשון של כל קונסולה...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אם אתה מחפש חידוש ואמר בלו ריי גם ל360 יש HD-DVD

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אם אתה מחפש חידוש ואמר בלו ריי גם ל360 יש HD-DVD
    זה לא אותו דבר משתי סיבות:
    1) זה לא מובנה, זה בדיוק כמו לקנות נגן HD-DVD רגיל שלא עושה שום דבר אחר.
    2) אי אפשר להשתמש בו למשחקים אלא רק כנגן סרטים לאומת הבלו ריי שמשמש למשחקים וסרטים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    :smiling: כן מה שהוא אמר

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    הדיון הזה עוד הפעם?

PS3 מכריחה לקנות את הבלוריי ולשלם עליו גם אם אנשים רק רוצים לשחק בקונסולה בלבד (מה שהגיוני - זו קונסלת משחקים!)

ב360 החליטו שאם אתה רוצה לצפות גם בסרטים יש לך אופצייה להוסיף כונן HDDVD לבחירתך

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מה חידשה איפה חידשה? את מי זה מעניין? אז הנה חידוש: היא חידשה בזה שאפשר להוריד משחקי ארקייד לקונסולה שלך. זה הדבר שחשוב כשאתה קונה קונסולה? מה שבאמת חשוב זה שהמשחקים הכי טובים יוצאים אליה היום. זה מה שמשנה.
    ומה הPS2 חידשה? מה הGC חידשה? מה הSNES חידשה?
    הדרימקאסט היתה אולי אחת הקונסולות הכי חדשניות שיצאו והיא נפלה. הvirtual boy היה חדשני והוא קרס. החדשנות זה לא הדבר העיקרי שעליו נבנית הקונסולה.
    ולהגיד שהשלט של הPS3 בגלל החיישני תנועה הוא חידוש זה כמו להגיד שהתוספת האחרונה של הסימס מחדשת. אין בזה שום חידוש משמעותי: הרי הם לקחו משהו שקייםבWII ועשו את זה פחות טוב (וגם את זה הם עשו רק אחרי שתבעו אותם על גניבת פטנט בגלל הרטט בשלט בPS2, וזה מסביר למה בשלטים של הPS3 אין רטט).
    ומה זו ההתבכיינות על זה שמיקרוסופט עשתה מעשה מגעיל ושיחררה את הקונסולה לפני כולם? מה, אתה ילד בן 4? זה עולם העסקים ומי שיותר טוב שורד. הרי אף אחד לא אמר לסוני להתעכב שנה עם הקונסולה שלהם, ואחר כך עוד לעשות בעיות עם התאימות לאחור.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי sprqy
    הדיון הזה עוד הפעם?

PS3 מכריחה לקנות את הבלוריי ולשלם עליו גם אם אנשים רק רוצים לשחק בקונסולה בלבד (מה שהגיוני - זו קונסלת משחקים!)

ב360 החליטו שאם אתה רוצה לצפות גם בסרטים יש לך אופצייה להוסיף כונן HDDVD לבחירתך
    הבלו ריי זה גם למשחקים (ולא רק לסרטים).
    וזה ממש לא קשור לדיון, הוא שאל מה היא חידשה ולא מה מכריחים אותך לעשות.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני פשוט התכוונתי שמיקרוסופט שיחררה את האקס בוקס לא מוכנה (טבעת המוות) רק כדאי לתפוס עוד מקום בשוק ומבלי לחשוב על הצרכנים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    אני פשוט התכוונתי שמיקרוסופט שיחררה את האקס בוקס לא מוכנה (טבעת המוות) רק כדאי לתפוס עוד מקום בשוק ומבלי לחשוב על הצרכנים
    נכון - הם רצו את כל העלויות של להחזיר ולהחליף לאנשים את הקונסולה ולסבול משם רע בכוונה.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    בזה אתה צודק, למרות שמיקרוסופט כמו סוני וכמו חברות ענק אחרות משום מה :confused1: דואגות יותר לרווחים מאשר לצרכנים - ככה זה תמיד יהיה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    נכון - הם רצו את כל העלויות של להחזיר ולהחליף לאנשים את הקונסולה ולסבול משם רע בכוונה.
    XD קטעים...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Oren745
    בזה אתה צודק, למרות שמיקרוסופט כמו סוני וכמו חברות ענק אחרות משום מה :confused1: דואגות יותר לרווחים מאשר לצרכנים - ככה זה תמיד יהיה.
    לא שכחת חברה אחת?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    חברה אחת עאלק?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני יכול להביא לך שמות של 100 חברות שלא חושבות על הצרכנים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש רק 3 חברות של קונסולות כיום, אם אתה מכיר עוד 100 אז בבקשה, אתה יכול לפרט.

הרשמה