ארבעת הפרשים נגד כמה מעריצים
בסביבות 1987 הארבעה היו בהאוס שואו וכמה מעריצים, שהיו מארקים של הפייסים, חשבו שזה יהיה חכם לקפוץ לזירה ולהציל את בארי ווינדהאם מהמכות שהוא כבר היה רגיל לקבל מהפרשים. ארן וטולי נתנו להם כמה מהברכיות הקשות ביותר שנראו בזירת היאבקות.


סי אם פאנק נגד טדי הארט (TNA)
המתח בין השניים התחיל בהופעה של ROH בה הארט לא מכר מהלכים והשוויץ. הוא הכה את ספיישל קיי בספוט לא מתכונן מראש הכלוב. כתוצאה מכך, קרנג´ קרו הכו את הארט מכות אמיתיות בתקווה שהויא מכור. לאחר שהם עזבו, הארט המשיך להשוויץ ועשה מונסולטים לעמידה. הוא פוטר וכתוצאה מכך החל להחליף מילים עם פאנק. פאנק אמר לו שהוא צריך ללמו דלתת כבוד והארט אמר לו שהוא על סמים ושתה. הם הצליחו להתרחק אחד מהשני עד ששניהם עזבו בשביל TNA. זה קרה במסעדה. השניים נכנסו אחד בשני והחלו להתקוטט. סאבו הפריד ביניהם. הארט לא יכול היה להתאבק בגביע אמריקה אקס ופאנק שוחרר. חבל, כי שניהם מתאבקים טובים מאוד. גם הארט שוחרר מאוחר יותר, ושותפו הקנדי פיטי וויליאמס זכה באליפות האקס דיוויז´ן.


ריק פלייר נגד נסטי בויס
מתוך הספר של ריק פלייר. השניים הטרידו חבר של פליר, רובי קאנוף, שהיה שיכור. הם לקחו את משקפי השמש שלו ורמסו אותם, ואז קרעו את חליפתו. פלייר התעצבן והתעמת עם נובס. פלייר אמר לו לעזוב את קאנוף אבל נובס הגיב עם מבט לא יפה. פלייר סטר לנובס, שניסה להגיב, אבל פלייר התגבר עליו. סאגס אז הגיע והכה את פלייר בעין. סאגס ופלייר החלו להתקוטט אבל הם הופרדו ופלייר נזרק מהבר. הוא גם שילם על הנזקים.
מנצחים: הנסטי בויס