תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  מה שעולה חייב לרדת...
  אחרי ה-PPV,הדמות הכי מוצלחת ב-ECW (ואולי בעולם הרסלינג כולו),רייבן קיבל טלפון מ-WCW,אחרי שאיבד את התואר,רייבן לקח את ההצעה ועזב. עזיבה של אחרים פגעה בארגון אבל לא כמו העזיבה של רייבן שהחזיק את המיין אבנט ואת הסטורי ליינס המרכזיים. בנוסף לרייבן גם סטיבי ריצ´ארדס ופרי סאטרן עזבו,העזיבה של סאטרן פגעה קשה והרסה את הקבוצה הטובה ביותר באותה תקופה-האלמנייטורס. זה נראה שאריק בישוף באמת התחיל לחשוש מ-ECW.

  היימן כמובן סירב להכינע,הוא המשיך ליצור כוכבים והוכיח שכל אחד יכול להיות כוכב עם הבוקינג הנכון. כל אחד יכול להיות כוכב כל עוד הוא נמצא באנגלים שאנשים אוהבים ומתעניינים בהם. ECW התחילו להופיע בעוד ערים כאשר הוא הוסיף את מנהטן וסיירקוס לסיבוב של ניו יורק,הוסיף את פרובידנס,רוד איילנד,פיטסבור,ניו ג´רזי ואפילו הופיע בשטחים של קורנט. גם כוכבים חדשים הגיעו,בם ביגלו מה-WWF,בולס מהוני מ-WWF,ג´רי לין מ-WCW,ספייק דדלי מ-APW,ג´ינה ג´יימסון מאמממ תעשיית הפורנו,ג´סטין קרדיבל מה-WWF,וכריס קנדידו וסאני גם מה-WWF.

  היימן מצא בעיה עם העובדים האלה,לכולם היה מכנה משותף,כולם נקברו בחברות הקודמות שלהם. רובם לא היו טובים מספיק כדי להצליח ברמה הארצית. ג´אסטין קרדיבל יכול לדפוק באמפים מפה להודעה חדשה,אבל האוהדים זכרו אותו בתור לובש המגן ביצים הפורטוגזי. כריס קנדידו היה אחד המתאבקים הטובים ביותר בארהב אבל הוא נתקע עם גימיק דפוק של מאמן כושר. בם בם ביגלו כוכב גדול בתקופה מסוימת הפסיד לשחקן פוטבול ברסלמניה,ריצ´ארדס חזר ל-ECW אחרי נפילה חזקה ב-WCW,אבל הוא ישר נפצע בצוואר.

  פציעות החלו לצוץ בכל פינה,דאגלס היה גמור,דרימר וסנדמן שנשארו נאמנים ל-ECW,אבל הקרבות האלימים שלהם גמרו להם את הבריאות,למרות זאת הנאמנות שלהם הפכה אותם לפייסים הכי גדולים. הגימיק האהוב של מייקי ויפראק כבר התחיל למצות את עצמו ולהמאס. פציעות רק גדלו,אחרי ה-PPV היימן הגדיל את כמות הופעות הבית מ1 או 2 לשבוע,ל3 או 4. עם הסגנון הקשה של ECW למתאבקים התחיל להגמר הסוס.

  אבל היימן המשיך לדחוף קדימה. ב-6 ליולי 97,היה ערב גדול. טאז ניצח את דאגלס על אליפות הטלוויזיה,ובמיין אבנט ראינו את טומי דרימר סוף סוף מנצח את רייבן אחרי שנתיים של פיוד (זאת הייתה הופעתו האחרונה של רייבן לפני העזיבה). אחרי הניצחון הזה,דרימר הותקף עי פונזי,ר.ב.ד,סאבו וג´רי לולר.

  היימן גם התחיל קטע חדש,היימן הכריח את כל מי שעבד קשה אבל עדיין לא היה ממש טוב,להגיע בשעה 5 בערב כל תוכנית כדי לעבוד בזירה ולהשתפר,אם היית מתלונן על זה,אז היימן היה לוקח לך את הפוש ודוחף אחורה לאט לאט. רעיון בהחלט מעולה שלא ראינו בשום מקום אחר.

  הבניה ל-PPV השני של ECW התחילה. הארדקור האבן היה אירוע בעבר אבל פעם ראשונה שלו בתור PPV.
  סנדמן ודרימר נבנו נגד לולר,סאבו ו-RVD,התריפל תרת´ התחיל כאשר דאגלס המנהיג היה בפיוד עם פאנק על אליפות העולם,קאנדידו היה בפיוד עם עם טאז על תואר ה-TV ובם בם ביגלו שרק רצה לכסח אנשים.

  האירוע ההי טוב אבל לא כמו ברלי ליגאל,למעשה הרבה אנשים טוענים שאף PPV לא הגיע לרמה של ברלי ליגאל. טאז ניצח את קנדידו,ביגלו כיסח את ספייק דדלי,RVD ניצח את אל סנואו,הדדליז זכו בתואר אחרי ניצחון על הגאנסטאס,דרימר סיים את הפיוד של ECWWWF בניצחון על לולר. באירוע גם היו ג´ינה ג´יימסון,ג´ק דה סנייק וה-ICP. במיין אבנט זה היה דאגלס נגד פאנק נגד סאבו בקרב משולש,דאגלס ניצח וזכה בתואר. התוכנית קיבלה ביי רייט של 0.21,בשבועות הבאים קרה משהו שבסופו של עניין יגרום לחברה לפשוט רגל.

  בספטמבר,היימן גילה שטוד גורדון היה בעצם בוגד,ושהוא ניסה להרוס את ECW מבפנים. גורדון מכר את ECW להיימן ב-95. הוא נשאר בתפקיד הקומישנר והיה האחראי על הכספים,הוא היה מצוברח מאיך שאנשים שחכו אותו אז מסיבות שלא ידועות עד היום גורדון התקשר לבוקר של WCW באותה תקופה,טרי טיילור והובטח לו עבודה גבוה ב-WCW אם יצליח לארגן כמה מתאבקים לפלישה ל-WCW,גורדון הצליח להשיג רק את סאטרן,לפני שהיימן גילה ופיטר אותו. היימן וגורדון למרבה ההפתעה לא שונאים אחד את השני כיום,גורדון הוכרז בטלוויזיה שהוא רוצה לחזור לחיק המשפחה ולהגדיש לה יותר זמן. להיימן הייתה הזדמנות לקבור את גורדון בטלוויזיה אבל הוא החליט לוותר על זה. היימן איבד את העשתונות והפסיק לסמוך על אנשים,זאת גם הייתה נקודת מיפנה מבחינה כספית לחברה,בלי גורדון,היימן היה אחראי על הכספים,והחברה תבנה לעצמה בור ענקי של חובות שבסופו של עניין יגמרו אותה.

  ECW כרגיל,למרות כל המכות שחטפה הצליחה להמשיך הלאה. RVD וסאבו היו ההילים הגדולים. FBI קיבלו את תואר הזוגות,וביגלו נכנס לפיוד עם דאגלס על אליפות העולם,וגם ניצח בו. ב-30 ל-11 1997,מול שיא של קהל (4000) ECW הציגה את נובמבר טו רממבר 97,ה-PPV השלישי שלה. קאנדידו וסטורם ניצחו את לין וטרייסי רוג´רס,טאז ניצח את פיטבול 2 בדקה וחצי,FBI שמרו על התואר מול הדדליז,מהוני ואקסל רוטן והקבוצה החדשה של הגאנסטנאטורס (ניו ג´ק וקרונוס,קבוצה שהורכבה מאלמנייטורס והגאנסטאס). דרימר ו-RVD סיימו בתיקו כאשר ריצ´ארדס חזר,אל סנואו התחיל עם הגימיק של הד,סאבו ניצח את סנדמן בקרב שולחנות וסולמות. במיין אבנט דאגלס ניצח את ביגלו על התואר.

  האירוע קיבל ביקורות רעות לרוב. WCW לקחו את העובדים שלהם,ו-WWF גנבו לה את הסגנון כדי ליצור את האטיטוד שאותה הובילו שון מייקלס עם DX,ואוסטין 3:16 ופיודם קלאסים עם ברט הארט ווינס מקמהאן. בזמן ש-WWF העתיקה מ-ECW,הרוב חשבו שארגון קטן בשם ECW מנסה לעשות לעצמו שם בחיקוי של ה-WWF.
  היימן נפגע והפסיד מההמצאות שלו,ברולס של הדדליז והגנאסטאס לא עמדו בקרטריונים של פולי ואוסטין,RVD וסטורם נתנו קרבות גדולים אבל לא יכלו להשוות אותם לקרבות של ברט הארט ושון מייקלס. הטריפל תרת´ היו אחלה סטייבל אבל ליד DX הם נראו די גרוע. אפילו טאג טימס עם גימיקים כבר לא היו בלעדיים ל-ECW. ניו אייג´ אאוטלוס זכו לאובר גבוה,2 מתאבקים בינוניים שהחביאו להם את החסרונות והבליטו את היתרונות הפכו לכוכבים גדולים. אפילו הנשים של ECW כבר לא היו משהו בלעדי כי גם ב-WWF יכלנו לראות את סייבל חושפת את עצמה כל תוכנית. אז למרות של-ECW שברו את השיאים שלהם במכירת כרטיסים ובביי רייטס והיו גדולים מתמיד הם הפסידו במלחמה. עוד בעיה הייתה,שהרוסטר השתנה כל הזמן וזה פגע בכתיבה ובתיכנונים לטווח הארוך.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  מאמר מעניין מאוד על כל מה שהולך מאחורי הקלעים, תודה.


  שתף ב-Google+

הרשמה