תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אמאות טומי אנד אבישי שמרו על קשר :,( שיהיה לכם חג גדיא שמח , באתי לסגור מעגל ולהיפרד , פרשתי מאנריל סוףסוף וברגע זה זרקתי גם את המשחק לפח האשפה אז הנה לכם: 3ND36-JCYG6-AYHAP-37PLG , כמה שתפרשו יותר מוקדם יהיה יותר פרמיסימו לטובתכם , הקהילה הזאת לא שווה את ההשקעה שלכם , לשאר חברי הקהילה פשוט עצוב שאני עדין נושא לדיון פה , חחח גם שאתם אפסים וגם מסכנים , יחי המלך סיסי , ל.ה.ת.ר.א.ו.ת

המשך יבוא...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יאאלה עוף....
    אחלה...יש סידיקי לכמה חברים שאני רוצה להביא...
    עריכה: אבישי מחק את הסידיקי...אבל הוא פרסם את הסידיקי שלו פה.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Sissy
    אמאות טומי אנד אבישי שמרו על קשר :,( שיהיה לכם חג גדיא שמח , באתי לסגור מעגל ולהיפרד , פרשתי מאנריל סוףסוף וברגע זה זרקתי גם את המשחק לפח האשפה אז הנה לכם: 3ND36-JCYG6-AYHAP-37PLG , כמה שתפרשו יותר מוקדם יהיה יותר פרמיסימו לטובתכם , הקהילה הזאת לא שווה את ההשקעה שלכם , לשאר חברי הקהילה פשוט עצוב שאני עדין נושא לדיון פה , חחח גם שאתם אפסים וגם מסכנים , יחי המלך סיסי , ל.ה.ת.ר.א.ו.ת
    המשך יבוא...
    אה...ועוד דבר....
    א. "כמה שתפרשו יותר מוקדם יהיה יותר פרמיסימו לטובתכם" אנחנו בניגוד אליך לא רואים את אנריל כ א"ב בחיים ויש לנו חיים מחוץ לאנריל...ככה שאם נישאר או נפרוש זה לא משנה דבר, כי זה רק בשביל הנאה כמו לראות טלוזיה וכו"ב.

ב."הקהילה הזאת לא שווה את ההשקעה שלכם" אנחנו זו הקהילה...אז למי אתה פונה בדיוק שאתה אומר את המשפט הזה?

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הרשמה