תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    Well, basicly i wanna know why should i move to the guild on this server which costs 20 euro, i got 2 druids lvl 56 horde n 60 alliance, feral and moonkin( originally resto with epic gear ), now what reasons do i have to play there? from previous games i played il players could be both the best n worst players in attitude n skill. ill be honest i play every 2 weekends wow because of army, i want to join but im not certain its worth my time n money, what do u think?

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    למה אתה כותב באנגלית שיש לך אפשרות לכתוב בעברית? אתה מנסה להראות חכם או משהו בסיגנון?
    אם כן, זה ממש לא עוזר :\.

חלאס להתחכם,אתה לא יודע אנגלית אז פשוט אל תענה.
    בנוגע לשאלה שלך,פשוט תפתח דמות חדשה ותראה אם זה מתאים לך או לא.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    תעבור סרוור!!! אני עברתי עם האליינס ואני מרוצה.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    יש ישראלים טובים ויש רעים , אנחנו בגילדה שלנו שומרים על רמה ו אנשים שלא מתאימים עפים (כמו שכבר קרה). אם אתה אוהב לדבר בשפה שלך בונט ולשחק עם אנשים שאתה יכול להכיר גם בחיים אמיתיים , אנחנו התשובה בשבילך.

בכל מקרה , תתעלם מאנשים שמגיבים הודעות חסרות פשר בנוגע לאנגלית, לכל אחד מותר לכתוב באיזה שפה שהוא רוצה , טוב חוץ מסרי לנקית אולי העיקר שנבין אותו.
    אתה איתמר ,למרות שנסית להוציא אותו טיפש רק עשית את זה לעצמך, פעם הבאה תחשוב על מה שאתה כותב , פה זה לא פורום של ילדים בני 10 שחושבים שכל אחד בא להתלהב אז צריכים לנסות להשפיל אותו.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    תראו neith כתב סמיילי הוא מושפל
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    ok first of all hello
    I know my English isn't the best but I wanna try..
    second I didn't move server cuse I don't have money
    but I'm sure that the guild ther great..
    I think you should move...
    cya

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    The reason i write in english is because i posted this thread from a cell phone (im at the army atm) and its problematic writing in hebrew, besides i like english better next time ill notify in advance if u care so much itamar

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    hehe lol man
    have fun
    what is your lvl and where you play?

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    כאדם אלש באנגלית היצלחתי לבין אותך טוב מאוד אבל אני ממליץ לך ליכתוב בעיברית כך יהיה קל יותר לענות לך (לפחות לי):smiling:

הרשמה