תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    נבן ספאחיה כבר שכח את המשחק בגליל ("יש לנו זכות להפסיד"), מחמיא לליגת העל ("יותר טובה מבליטא"), מתגעגע לוויל ביינום ("הוא חסר לי") וגם מודה שהלחץ משפיע ("במיוחד במשחקי בית").

מכבי ת"א נוצחה ביום ראשון בגליל ורשמה הפסד ראשון העונה בליגה. ביום חמישי היא עולה למלחה למשחק קשה מול הפועל ירושלים. ובשבוע הבא מחכים לה שני משחקים עם אלופת אירופה, צסק"א מוסקבה, ברבע גמר היורוליג. אבל נבן ספאחיה לא מודאג. המאמן הקרואטי נשמע בטוח בעצמו, מחמיא לליגה הישראלית ומודה: "הלחץ משפיע על השחקנים".

- האם זו הרמה של מכבי העונה?
    "כמובן שלא. למה אתה חושב כך? ניצחנו משחקים בליגה וכמו כל קבוצה בעולם יש לנו זכות להפסיד משחקים. אני חושב שננצח ברגעים הקובעים. לא אקשור את המשחק נגד גליל לאף משחק אחר. הוא עבר".
    - מתי וויל ביינום חוזר?
    "אני מקווה שמחר. אביו עובר היום ניתוח. וויל נסע לראות אותו אולי בפעם האחרונה והוא חסר לי. אבל זה ייקח זמן עד שהוא יחזור לכושר. ניקולה חזר מפציעה וראיתם מה קרה אחרי שהוא דילג על אימונים ומשחקים. אתה לא יכול ללחוץ על כפתור ולקבל שחקן בכושר מסוים".

- מה דעתך על הליגה הישראלית?
    "הליגה פה טובה מאוד. יותר טובה מבליטא. יש הרבה קבוצות טובות ואם לא תגיע מוכן יפתיעו אותך. העיתונאים חושבים שמכבי תמשיך להיות חזקה גם ב-40 השנים הבאות, אבל הליגה חזקה יותר וזה לא יכול להימשך. גם בעונה הקודמת מכבי הפסידה ארבעה משחקים.
    "הגביע היה הפתעה בשבילי. לא היכולת של בני השרון, כי ידעתי כמה הם איכותיים, אבל היה קשה לשחק נגד 6000 אוהדים של הפועל ירושלים (שעודדו את בני השרון – ע.ב). זה היה ההיכל אבל לא האולם הביתי שלנו. כאיש ספורט – שזכה לאורך הקריירה שלו בארבעה גביעים ואליפות אחת – אני יודע שזה בלתי אפשרי לזכות בהכל".
    - מכבי רגועה?
    "במכבי אף פעם לא רגוע. אני והעוזרים שלי דורשים מהשחקנים את המקסימום ועושים את המקסימום, אבל לא תמיד זה תלוי רק בנו. זה תלוי גם ביריב".

- במשחקים האחרונים יש שינויים בעמדת הרכז. מי האיש שאתה בוטח בו?
    "אני בוטח בכל השחקנים. זה תלוי במה שהכנו לאותו משחק. היום ביורוליג כל הקבוצות משחקות עם שני מובילי כדור. לפעמים אנחנו משחקים עם שלושה מובילי כדור, כי אין לי רכז כמו שטלמאהרס.
    "זו שנה קשה מפני שהקבוצה חדשה, ובפעם הראשונה יש לי קבוצה שמרגישה כל כך הרבה לחץ. אני לא מרגיש את זה. רוב התגובות מגיעות אליי, אבל אני כל כך מקצועי ויודע מה צריך לשפר. זה משפיע על השחקנים, במיוחד בבית, שם אנחנו כל הזמן בפיגור. קשה להסביר את זה. אני חזק, ההנהלה חזקה ואנחנו רוצים לשכנע את השחקנים שאפשר להשיג את מה שהאוהדים רוצים".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    נבן ספאחיה דיפלומט כמו תמיד, יכול להיות שהוא מאמן טוב , אבל במצבי לחץ הוא לא מתפקד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    חרא מאמן אין שיטה אין כימיה קשה קשה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפטר וכמה שיותר מהר.

שתף ב-Google+

הרשמה