תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    שחקן הפייסרס שאינו זוכה לקרדיט רב מריק קרלייל, מאמנו באינדיאנה, מספר כי הוא שומר על קשר עם וויצ'יץ' ושארפ אך עדיין חולם להצליח בליגה הטובה בעולם. "החשיפה באירופה הייתה דבר שלא ייאמן"

עונת ה-NBA מתקרבת לסיומה ועדיין לא ברור האם אינדיאנה, הנאבקת על אחד הכרטיסים האחרונים לפלייאוף, תמשיך לשחק גם בחודש מאי. מייסאו באסטון ממתין לסיום העונה כדי לשקול את המשך דרכו, בפייסרס, בקבוצת NBA אחרת, או אולי במכבי ת"א.
    "אני לא פוסל את האפשרות לחזור לאירופה אם אצטרך", אומר הפורוורד, שיחד עם שאראס ואנתוני פארקר הצעיד את מכבי ת"א לשתי זכיות רצופות ביורוליג. "אני מקווה להשיג חוזה לשלוש או ארבע עונות ב-NBA ולסיים את הקריירה בארה"ב. אני שומר על קשר עם ניקולה וויצ'יץ' ודרק שארפ דרך האימייל למרות המחוייבות שיש לי בארה"ב. בגלל הפרשי השעות מול ישראל קשה לנו לדבר בטלפון".
    "היורוליג מתקדם יותר מהמכללות שם כל משחק קובע. ב-NBA יש הרבה משחקים כאלו ולא כולם באותה אווירה. אישית אני מעדיף את ה-NBA. זו הליגה הטובה בעולם ואתה משחק נגד השחקנים הטובים ביותר בעולם".
    כשהגעתי מה-NBA לתל אביב ההבדל היה של יום ולילה", נזכר באסטון, "החשיפה שם וההגעה לגמר היורוליג במשך שלוש עונות רצופות היו דבר שלא ייאמן". באסטון, שסבל בחודש האחרון מפציעות בבוהן רגלו לא שיחק אמש בהפסד הביתי של הפייסרס 92:90 לשיקגו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    הלואי שבאסטון יחזור למכביייייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    כןןן הלוואי שהוא יחזור :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    לפי דעתי הוא לא יחזור ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    אם באסטון יגיע למכבי זה יפגע בדק' של ליאור אליהו אבל....
    אבל יתן מסה לגבהיים של מכבי
    צריכים לשקול את האופציה אם מביאים אותו
    שתף ב-Google+

הרשמה