תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 52
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    והופכת לקונסולה הביתית הנמכרת ביותר אי פעם בממלכה

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    חחח, לא נראה לי שבארץ היא תשבור שיאים...
    מי יקנה אותה פה? רק מארה"ב.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בטח אם אתה מחשב את את העלות - שזה חצי ממה שעולה בארץ - גם אם הקונסולה מתקלקלת - פשוט קונים חדשה...

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    .....
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    PLAYSTATION*
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    יש סיכוי לא רע שLCD 46" שחילקו חינם לראשונים בהשקה יצרה קצת הייפ.
    בכל מקרה, השקה מוצלחת. לפעמים אולי באמת יותר טוב להכין מראש מלאי מספיק גדול.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    גם את הדרימקאסט חטפו בשבועות הראשונים של ההשקה.
    רק העתיד יגיד...

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    התכוונתי כמובן ל"רק ימים יגידו"

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ET2k
    גם את הדרימקאסט חטפו בשבועות הראשונים של ההשקה.
    רק העתיד יגיד...
    דרימקאסט עלתה 800 דולרים, אם אני זוכר נכון והציע הרבה פחות משחקים מאשר הPS3 מציעה באירופה. ההשוואה לא מתאימה כאן לפי דעתי.

אבל אכן, רק ימים יגידו.

דרך אגב, יש כפתור עריכה מסיבה כלשהי.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    chaotic, אני לא חושב שבאמת התכוונת לרשום 800 דולר... או שאתה מתכוון לקונסולה אחרת

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    קצת הייפ? הייתי עומד כמה ימים בשביל טלווזיה כזאת...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אולי יותר טוב להכין מראש מלאי מספיק גדול? יכול להיות... זה לא בטוח.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אולי 800 שקל

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אולי 800 שקל
    800 שקל זה מחיר של...?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    800 שקל זה מחיר של...?
    דרימקאסט, לא משנה

סוני מכרה 600,000 קונסולות ב-4 ימים!!! http://www.psu.com/node/9249
    לפי מספרים של הBBC, זה מספר פשוט מדהים, ועוד בהתחשב במחיר של הקונסולה,
    אנשים פה לא מעריכים מספיק את כוחו של המותג, אם זה מסמן מגמה אז הPS3 יעבור את ה360 הרבה לפני שהערכתי...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה רק ההייפ של ההתחלה - נראה מה יקרה בעוד חודש - על כמה הנתונים התייצבו

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    איך לכל הרוחות סוני תעבור את מייקרוסופט?! היא עוד לא עברה את ה-3 מיליון קונסולות.
    ועם ההכרזה של ה-360 אליט, מייקרוסופט מסמנת באופן ברור שהמלחמה החלה, והדבר היחיד שיישאר ממנה זה- Wii.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    איך לכל הרוחות סוני תעבור את מייקרוסופט?! היא עוד לא עברה את ה-3 מיליון קונסולות.
    ועם ההכרזה של ה-360 אליט, מייקרוסופט מסמנת באופן ברור שהמלחמה החלה, והדבר היחיד שיישאר ממנה זה- Wii.
    אם כל הכבוד לELITE לא הרבה אנשים יקנו אותו בעיקר כאלה שכבר קנו את ה360 הרגיל, ומי שלא קנה מאבד את האמון במיקרוסופט שבסך הכל אחרי שנה וחצי מוציאה גירסה חדשה לקונסולה שלה - דבר שמכעיס הרבה אנשים גם כאלה שקנו כבר 360 פרמיום וגם כאלה שהתכוונו לקנות אבל עכשיו הם לא בטוחים - מי יודע? אולי בעוד שנה וחצי תצא עוד גירסה חדשה?
    אנשים לא רוצים לשלם כסף כל שנה - שנה וחצי כי בשביל זה יש מחשבים אישיים שצריך להחליף להם חומרה כל פעם שמשחק חדש יוצא ולא תומך בחלק או בכל החומרה שלהם...
    זה מרגיז הרבה אנשים - ובצדק - שרוצים לקנות קונסולה ולהיות בטוחים שהם לא יצתרכו לקנות עוד אחת לפחות בשבע - שמונה השנים שבאות לאחר הקניה.
    מיקרוסופט עשתה טעות כששחררה את ה360 מוקדם מדי ועכשיו היא משלמת את המחיר - היא מוציאה גירסה עם דיסק קשיח גדול יותר, מעבד שמתחמם פחות, יציאות HDMI - אלה דברים שאם החברה במיקרוסופט היו מחכים קצת הם היו יכולים לשלב אותם בפרמיום בלי כל הבלגן ככה שמיקרוסופט עשתה ועושה טעות.
    ובקשר ל3 מיליון - עד כמה שזכור לי הPS3 עדין לא נמצא בשוק חצי שנה, תן לו זמן בינתיים סוני היא זו ששוברת את שיאי המחירות...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Oren745
    מיקרוסופט עשתה טעות כששחררה את ה360 מוקדם מדי ועכשיו היא משלמת את המחיר - היא מוציאה גירסה עם דיסק קשיח גדול יותר, מעבד שמתחמם פחות, יציאות HDMI - אלה דברים שאם החברה במיקרוסופט היו מחכים קצת הם היו יכולים לשלב אותם בפרמיום בלי כל הבלגן ככה שמיקרוסופט עשתה ועושה טעות.
    אם הם היו מחכים שנה סביר להניח שסוני היו מנצחים במלחמת הקונסולות. אין מה לעשות, מה שגרם לירידה במותג של הPS זה בעיקר ה-360 (כולל ביטול של בלעדיות לכותרים), אם הם היו מחכים שנה לא היו יוצאים משחקים כמו GeoW או עוד משחקים טובים אחרים, אשר גרמו לאנשים להבין שה-360 מסוגלת ללא פחות (לפחות בינתיים) מה-PS3 וגם במחיר נמוך יותר, ובזמינות גדולה יותר.

ובקשר ל3 מיליון - עד כמה שזכור לי הPS3 עדין לא נמצא בשוק חצי שנה, תן לו זמן בינתיים סוני היא זו ששוברת את שיאי המחירות....
    הווי נמצאת בשוק אפילו פחות זמן ומכרה יותר מפי 2 מה-PS3, מה גם שאפשר למצוא PS3 בחנויות בזמן שאי אפשר ווי (דא"ג אני רק משתמש בווי כדוגמה, ממש לא בא לי להתחיל עוד ריב על Wii Vs PS3).

סוני אפילו לא מייצרת מהר מספיק בשביל להשיג את מיקרוסופט, אפילו אם כל הקונסולות שלה ימכרו...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ובקשר ל3 מיליון - עד כמה שזכור לי הPS3 עדין לא נמצא בשוק חצי שנה, תן לו זמן בינתיים סוני היא זו ששוברת את שיאי המחירות...
    זה הקטע, שהמעבד זה אותו מעבד, הכל אותו דבר רק הצבע שונה, ההארדיסק גדול יותר ויש יציאת HDMI (שמייקרוסופט תחילה טענו שלא צריך בכלל). הקונסולה מתחממת בדיוק אותו דבר.

ה-PS3 כושלת. לא שוברת שום שיא מכירות. בארה"ב בחודש האחרון היא מכרה כמו קונסולה כושלת. ביפן היא לא מוכרת טוב גם.
    אחרי 4 חודשים אין לה עדיין מיליון בארה"ב, או מיליון ביפן, או מיליון באירופה. זה כישלון.

ה-Wii לעומת זאת נמצאת עם 6 מיליון שמתפרש בערך שווה בין כל שלושת האיזורים.

הרשמה