תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    שלום =]
    אני קניתי היום PS3, אבל יש לי בעיה.
    אני לא יודע איך להגדיר את האונליין.
    יש לי מודם Alcatel Speed Touch Home, אני מנוי ב-ADSL והספקית שלי זו ברק 013.
    מישהו יכול להסביר לי בבקשה פה, או אפילו באיי סי קיו או במסנג'ר (איפה שנוח לכם..) כיצד להגדיר את הרשת?
    תודה רבה לעוזרים =]

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ראית שכתבת כבר בגיימר.
    תשאל שוב, בטוח יענו לך (מה גם ששם לרוב החבר'ה יש את הקונסולה והם לא סתם מנחשים).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    מגניב גם לי קוראים שגיא ב. יש לי Pד3 ועד לפני שבוע בערך היה לי את המודם המזורגג הזה.
    עצה ראשונה תחליף את המודם, תגיע לבזק סטור ויחליפו לך בחינם.
    כעירון לי יש רשת אלחוטית אז זה קצת יותר פשוט אבל מה שאתה צריך לעשות זה להתקשר לתמיכה הטכנית ולבקש להגדיר התקשרות קבועה לאינטרנט ללא חייגן.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    נכתב במקור על ידי sagioto
    מגניב גם לי קוראים שגיא ב. יש לי Pד3 ועד לפני שבוע בערך היה לי את המודם המזורגג הזה.
    עצה ראשונה תחליף את המודם, תגיע לבזק סטור ויחליפו לך בחינם.
    כעירון לי יש רשת אלחוטית אז זה קצת יותר פשוט אבל מה שאתה צריך לעשות זה להתקשר לתמיכה הטכנית ולבקש להגדיר התקשרות קבועה לאינטרנט ללא חייגן.
    אין לי ראש כרגע להחליף מודם.
    כל מה שאני צריך לעשות להתקשר ולבקש להגדיר התקשרות קבועה?
    לא צריך ראוטר וכלום?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    ההצעה הכי טובה היא ללכת ולהחליף את המודם שיש לך כי גם ככה הוא ישן ומאוד בעייתי במודם שהוא גם ראוטר אלחוטי - בזק מוכרים אותו ב-240 ש"ח שזה יותר זול מלקנות ראוטר לבד ויותר משתלם - חוסך לך קופסא. ואז פשוט אתה מקים לעצמך רשת אלחוטית בבית הPS3 סורק ומזהה אותה ומתחבר. הכי נוח ופשוט ולא צריך להעביר כבל מהמחשב למודם ולPS3.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    אגב, יש לי עוד שאלה.
    איך אפשר להעביר קבצים מהמחשב ל-PS3?

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי sagioto
    ההצעה הכי טובה היא ללכת ולהחליף את המודם שיש לך כי גם ככה הוא ישן ומאוד בעייתי במודם שהוא גם ראוטר אלחוטי - בזק מוכרים אותו ב-240 ש"ח שזה יותר זול מלקנות ראוטר לבד ויותר משתלם - חוסך לך קופסא. ואז פשוט אתה מקים לעצמך רשת אלחוטית בבית הPS3 סורק ומזהה אותה ומתחבר. הכי נוח ופשוט ולא צריך להעביר כבל מהמחשב למודם ולPS3.
    אתה לא צריך להעביר אלף כבלים... סך הכל הכבל שמקבלים עם ה PS3 לחבר למודם (אם יש לך חיבור קבוע ללא חייגן).

הרשמה