תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בריטים מטומטמים. הרסו לנו את כל הכיף!!
    http://www.mcvuk.com/news/26261/Reco...d-at-UK-launch

כמו-כן, בעקבות המכירות הטובות מעל למצופה של האויב, לא תפורסם השבוע טבלת מכירות המשחקים באנגליה בפורום נינטנדו. תודה.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כן, רק שאחרי שאתה מבין שהיא שוברת שיאים, אתה נזכר שה- PSP היא הקונסולה האחרונה ששברה שיאים בהשקה שם :X

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Menaged
    כן, רק שאחרי שאתה מבין שהיא שוברת שיאים, אתה נזכר שה- PSP היא הקונסולה האחרונה ששברה שיאים בהשקה שם :X
    ולפניה הגיימקיוב.
    אז אתם יכולים להמשיך לחגוג, זה רק אומר שהPS3 הולך להיות כישלון מוחלט

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    האמת שלפניה היתה ה-Wii שמכרה 105 אלף. לקונסולות ביתיות כמובן. כי מי סופר את ה-PSP?!

טוב נו, זו שירת הברבור.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שהקונסולה הכי מוכרת באנגליה הייתה עד היום ביסקוויט ותה אבל היא התרסקה בגלל חוסר תמיכה של חברות צד שלישי והעובדה שכשהיית מכניס את הביסקוויט לתה הביסקוויט היה נמס.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    שירת הברבור של מי? ובהתחשב בכמה שהקונסולה עולה אלה בהחלט נתונים מרשימים.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי sagioto
    שירת הברבור של מי? ובהתחשב בכמה שהקונסולה עולה אלה בהחלט נתונים מרשימים.
    של הPS3 אני חושב... זה מה שהוא חושב, בכל מקרה. אני חושב שזה מה שהוא חושב...

כמו נר ברגעיו האחרונים הPS3 מוכרת יותר מכל קונסולה ביתית אחרת ומתה! אני בספק...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic

טוב, עזוב הוא נינטנדופיל...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic

בוא נסתכל בקונסולה שמכרה הכי הרבה - ה-PSP, ונחשוב ביחד איפה היא היום... ה-DS עברה אותה גם בבריטניה.
    מה גם שכן צריך לזכור שה-PS3 לא אזלה במלאי... כן היא מכרה הרבה, כן זה יפה, אבל לא, זה לא אינדיקציה לכלום. גם בארה"ב ויפן היא מכרה יפה, ובינתיים נוחתת על התחת בשני האיזורים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    האמת שהקונסולה הכי מוכרת באנגליה הייתה עד היום ביסקוויט ותה אבל היא התרסקה בגלל חוסר תמיכה של חברות צד שלישי והעובדה שכשהיית מכניס את הביסקוויט לתה הביסקוויט היה נמס.
    אלא אם כן היית טובל את הביסקוויט על הצד כמו שהאריסטוקראטים עושים....XD

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    בוא נסתכל בקונסולה שמכרה הכי הרבה - ה-PSP, ונחשוב ביחד איפה היא היום... ה-DS עברה אותה גם בבריטניה.
    מה גם שכן צריך לזכור שה-PS3 לא אזלה במלאי... כן היא מכרה הרבה, כן זה יפה, אבל לא, זה לא אינדיקציה לכלום. גם בארה"ב ויפן היא מכרה יפה, ובינתיים נוחתת על התחת בשני האיזורים.
    אי אפשר להשוות את ה-PS3 ל-PSP בשום אופן!
    אלה שני דברים שונים לחלוטין, והאמת שאם סוני תמשיך ככה אז היתרון שהיה למיקרוסופט עליה יקטן אם לא יעלם - אבל דבר כזה יקח להם לפחות עוד כמה חודשים...
    ובארה"ב היא היתה ממש טירוף! ארה"ב - ביתה של מיקרוסופט - בארה"ב הזאת אנשים הקימו אוהלים למעלה מ-24 שעות לפני ההשקה של הקונסולה רק כדי להיות בין הראשונים שישימו את ידיהם עליה וגם ירו אחד על השני (כן כן גם ירו) ועוד... אני לא יודע מה איתכם אבל אני לא שמעתי על דברים כאלה בהשקה של ה-360.
    וגם ביפן היא זכתה להצלחה גדולה ואל תשכחו שחלק לא קטן מכלל הגיימרים בעולם מתגורר לו ביפן וגם חלק לא קטן מחברות הפיתוח למשחקים ממוקמות שם (SEGA,Capcom,Namco,Square Enix,Koei,Taito,Genki,SNK Playmore ועוד רבות אחרות)
    אי אפשר להתעלם מבסיס המשתמשים העצום שיש לסוני בשוק - למעלה מ-100,000,000 גיימרים שהם בעלים של ה-PS2, מאה מיליון גיימרים שלרובם הבחירה הטבעית תהיה לעבור ל-PS3.
    אני לא מעריץ של סוני או משהו כזה וגם לא של מיקרוסופט - אני בקרוב אהיה הבעלים של שתי הקונסולות המדהימות האלה (כן הייתי חייב לדחוף את זה אני כל כך מתרגש...) אבל פשוט אי אפשר להתעלם מההצלחה של סוני וגם ההצלחה של מיקרוסופט (בהשוואה לדור הקודם) - אחרי הכל עוד תחרות זה תמיד יותר טוב לנו, לא ככה? :smiling:

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Oren745
    אי אפשר להשוות את ה-PS3 ל-PSP בשום אופן!
    אלה שני דברים שונים לחלוטין, והאמת שאם סוני תמשיך ככה אז היתרון שהיה למיקרוסופט עליה יקטן אם לא יעלם - אבל דבר כזה יקח להם לפחות עוד כמה חודשים...
    ובארה"ב היא היתה ממש טירוף! ארה"ב - ביתה של מיקרוסופט - בארה"ב הזאת אנשים הקימו אוהלים למעלה מ-24 שעות לפני ההשקה של הקונסולה רק כדי להיות בין הראשונים שישימו את ידיהם עליה וגם ירו אחד על השני (כן כן גם ירו) ועוד... אני לא יודע מה איתכם אבל אני לא שמעתי על דברים כאלה בהשקה של ה-360.
    וגם ביפן היא זכתה להצלחה גדולה ואל תשכחו שחלק לא קטן מכלל הגיימרים בעולם מתגורר לו ביפן וגם חלק לא קטן מחברות הפיתוח למשחקים ממוקמות שם (SEGA,Capcom,Namco,Square Enix,Koei,Taito,Genki,SNK Playmore ועוד רבות אחרות)
    אי אפשר להתעלם מבסיס המשתמשים העצום שיש לסוני בשוק - למעלה מ-100,000,000 גיימרים שהם בעלים של ה-PS2, מאה מיליון גיימרים שלרובם הבחירה הטבעית תהיה לעבור ל-PS3.
    אני לא מעריץ של סוני או משהו כזה וגם לא של מיקרוסופט - אני בקרוב אהיה הבעלים של שתי הקונסולות המדהימות האלה (כן הייתי חייב לדחוף את זה אני כל כך מתרגש...) אבל פשוט אי אפשר להתעלם מההצלחה של סוני וגם ההצלחה של מיקרוסופט (בהשוואה לדור הקודם) - אחרי הכל עוד תחרות זה תמיד יותר טוב לנו, לא ככה? :smiling:

אתה ממש לוקח את זה קשה. ביפן היא ה-PS3 כרגע כישלון. עוד אין לה מיליון.
    בארה"ב היא מוכרת רע.

ברור שבהשקה הכל יהיה טוב ויפה, אם זה יחזיק מעמד, זאת נחכה ונדע בחודש הקרוב.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi

בארה"ב היא מוכרת רע.

האמת שהיא הצליחה יותר ביפן מאשר ה-360, ובקשר למיליון - אני לא יודע למה התכוונת ביפן או בכללי (בארה"ב ובאירופה) כי אם כן בכללי יש לה יותר ממיליון.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    האמת שהיא הצליחה יותר ביפן מאשר ה-360
    אני בשוק

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי THE FROZEN
    אני בשוק
    אני בהלם.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi

בארה"ב היא מוכרת רע.

ביפן היא כישלון? אם משווים אותה לWII כן. אם מסתכלים עליה באופן אבייקטיבי, ממש לא. היא מוכרת בכמויות גדולות יחסית למחיר שלה. אפשר לאמר שהWII היא כישלון כי היא מוכרת פחות מהDS אבל בדומה להשוואה בין הWII לבין הPS3, מדובר בשווקים שונים לחלוטין. את הPS3 קונים גיימרים כבדים ואת הWII קונים כרגע כל השאר. שווקים שונים לגמרי. לדעתי, התחרות היא בכלל לא בין הWII לPS3. פשוט מדובר על מכשירים עם מטרות שונות לחלוטין.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    דברים כאלו היו בהשקה של הX360 בארה"ב, של הWII בארה"ב ושל בערך כל קונסולה שנייה וכל בלוקבאסטר שלישי שיוצא לקולנוע בארה"ב. אהה, וגם בהשקה של Halo 2. יש להם איזה פטיש לזה.
    אני לא חושב שאף אחד ירה על אנשים בהשקות האחרות כמובן, אבל גם התאור שלך לא מדויק. זה לא שהאנשים ירו אחד על השני בשביל להשיג PS3. אנשים ירו כי הם ידעו שיש שם תור של ברווזים שעומדים ומחכים לקנות קונסולה ועל כל אחד מהם יש 600$ במזומן. אין שוד יותר קל מזה.

ואגב, בנימת ה"ידעתי" שכל כך כיף להגיד - כבר ציינתי שבאירופה לPS יש מעמד חזק הרבה יותר מבארה"ב ויפן. הרי גם בחנויות בהולנד לפני חודש היה יותר מקום מדף שמור לפרסומות לPS3 שעוד לא יצאה מאשר השטח שהוקצה לWII.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    דברים כאלו היו בהשקה של הX360 בארה"ב, של הWII בארה"ב ושל בערך כל קונסולה שנייה וכל בלוקבאסטר שלישי שיוצא לקולנוע בארה"ב. אהה, וגם בהשקה של Halo 2. יש להם איזה פטיש לזה.
    אני לא חושב שאף אחד ירה על אנשים בהשקות האחרות כמובן, אבל גם התאור שלך לא מדויק. זה לא שהאנשים ירו אחד על השני בשביל להשיג PS3. אנשים ירו כי הם ידעו שיש שם תור של ברווזים שעומדים ומחכים לקנות קונסולה ועל כל אחד מהם יש 600$ במזומן. אין שוד יותר קל מזה.

ואגב, בנימת ה"ידעתי" שכל כך כיף להגיד - כבר ציינתי שבאירופה לPS יש מעמד חזק הרבה יותר מבארה"ב ויפן. הרי גם בחנויות בהולנד לפני חודש היה יותר מקום מדף שמור לפרסומות לPS3 שעוד לא יצאה מאשר השטח שהוקצה לWII.
    אני לא חושב שיש ארץ שבה לPS יש מעמד יותר חזק מאשר ביפן. הקונסולה הראשונה והשניה שלטו ביפן יותר מבכל אזור אחר באופן ניכר.

דרך אגב, איזו חנות מפגרת מוותרת על למכור מוצרים בשביל לפרסם מוצר אחר? לרוב הפרסומות לא לוקחות שום מקום על מדפים.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    כל תחזיות האבדון האלה מפגרות לחלוטין הפס3 מכרה ב4 חודשים הראשונים יותר ה360 ב4 החודשים האחרונים שלה וכיון שהלניק משום מה לא עובד
    אני פשוט אצטט את הכתבה
    Last week's NPD sales data confirmed Nintendo's dominance at the register in both the handheld and console spaces. The Wii's lower price point pits the most heated (and arguably "next-gen") console war between Microsoft and Sony. When NPD reported that Sony sold just 127k PlayStation 3s in the U.S. in February, it's easy to suggest that the company is in dire straits, but looking at the path tread last year by the Xbox 360, Sony is actually on familiar ground.

During its first four months at retail, Microsoft's Xbox 360 was supply constrained but still managed a sell-through in the U.S. of 1.02M consoles through February 2006, according to NPD figures. With suffocating supply constraints during the November launch period, Sony's PlayStation 3 still outsold the Xbox 360 during the same four-month launch window with 1.06M consoles sold through February 2007.

Briefly ignoring just how supply constrained the 360 was during that four month period, the fact that the PlayStation 3 has outsold the Xbox 360 over the same period in its life span despite costing $200 more per unit isn't a something that should get lost amidst the cries of doom and gloom for Sony's platform. How much more would the Xbox 360 have sold had supply not be so constrained in the first four months after launch?

After selling 160k units in February of 2006, the Xbox 360 went on to sell 192k units the following month before bouncing back in April's NPDs with its biggest month since the November launch with 295K units sold. That 295K units would also be the second biggest month for PlayStation 3 sales, but Sony's biggest month wasn't the November launch, rather it was December where the system sold 491K units.

What does this mean for Sony? Considering the system's higher price point, if the platform can keep pace with the Xbox 360 through the first year (while the software matures), regardless of the installed base, the system has to be considered semi-successful.

A concerning statistic between the two platforms' first January and February months is the drop-off in sales for those two months. From January 2006 to February 2006 the Xbox 360 sales trailed off 36% (250K units down to 161k units). At the same point in its lifespan, Sony's PlayStation 3 experienced a drop-off of 48% (244K units down to 127K units). That drop in sales, considering the units are available at retail, is cause for concern. Yet, despite trailing off by 25% more than its supply-constrained predecessor, the system does still cost $200 more.

Neither console had major exclusives during their first February (Virtua Fighter 5 on the PlayStation 3 sold 53K units) -- PlayStation 3 has Motorstorm and Oblivion in March, where Xbox 360 had Ghost Recon Advanced Warfighter and Oblivion at the same point in time last year. Ubisoft's GRAW, which just shipped a sequel this month, sold 486K copies in March of 2006; Oblivion sold a combined 356K copies in March 2006 (there was a limited edition of the game, too). Yet, while software surged for the Xbox 360 in March of 2006, the system only sold 191K units -- its third worst month to date.

What does that mean? Even if Motorstorm and Oblivion-PS3 sell with Ghost Recon Advanced Warfighter and Oblivion-360 type performance at U.S. retail (the latter seems less likely considering pretty much the same game is coming to market a full year later), based on the Xbox 360's March 2006 sales, the PlayStation 3 may not see the sales surge some folks (myself included, albeit erroneously) said the system needed.

In addition to selling more over the first four months of its lifespan than the Xbox 360's first four months, the biggest software seller on PlayStation 3 outsold the biggest 360 title during those same four months. According to NPD, Insomniac's Resistance: Fall of Man sold 430K units through February -- the biggest selling first party Xbox 360 launch game over same period -- Perfect Dark Zero -- sold 396K units across two SKUs. The system is selling better over the first four months of its lifespan than the 360 and its major launch game outsold the 360's best selling launch game during the same window.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    לאקס בוקס יש את אמריקה הצפונית (למרות שהיא מתחלקת עם הווי בשילטון קצת)
    לפלייסטיישן יש את אירופה (וכמה ממדינות הPAL) (מתחלקת עם האקס בוקס קצת)
    ולווי יש את יפן (שמתחלקת עם הפלייסטיישן)

הרשמה