תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 59
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא

הטורניר תם ונשלם,
    תודה לכל המתמודדים.
    הזוכה:Eshez

בפסח עומד להתנהל טורניר של המשחק -
    Command and Conquer: Tiberium wars.

הפרס למקום הראשון היא גרסאת האספנים של המשחק -
    Command and Conquer: Kane edition או 200 ש"ח, לבחירת הזוכה!

ההרשמה לטורניר כבר נסגרה, לדיון ההרשמה ולרשימת השחקנים לחצו כאן.

הטורניר יתבצע באמצעות התוכנה Hamachi.
    השימוש בHamachi נעשה עקב הבעיה הידועה של משחקי C&C עוד מגרסאת Generals + Generals Zero Hour וגם לTiberium Wars שבה אנשים המתחברים לאינטרנט דרך Router לא יכולים להנות ממשחקי האונליין גם לאחר נסיונות רבים של פתיחת פורטים.

להורדה ,רשימת שרתי הטורניר והסברי שימוש ב- Hamachi לחצו כאן

הערה:חובה על השחקן לעדכן את המשחק לגרסא הכי עדכנית.

לדיון לגבי העדכון האחרון,לחצו כאן.

חוקי הטורניר
    -המפה שבה ישחקו במשחקים היא Small town USA.

-לאחר כל משחק בטורניר חובה על המנצח להגיב בדיון הדיווחים,לפירוט ולדיון לחצו כאן.
    כמו כן יהיה אפשר להגיב בדיון הדיווחים על לגבי דחיית משחק וערעור.

-המשחקים יהיו רק 1 על 1.

-שחקן שייתפס מרמה במשחק יועף מהטורניר.

-שחקן שלא יוכל להגיע לשעת המשחק שנקבעה לו יצטרך להודיע על כך כמה שיותר מוקדם,שחקן שלא הודיע ולא הגיע אחריי 15 דקות שהתחיל המשחק יקבל אותו שחקן הפסד טכני.

-אסור שמשחק יהיה מכור,זאת אומרת שאם אתפוס ששחקן נתן לשני בכוונה מההתחלה לנצח רק כדי שיעבור לשלב הבא,שני השחקנים באותו משחק יודחו אוטומטית.

-חוקי המשחק יהיו לפי הברירת מחדל(כדי לעשות זאת,פותח השרת ייכנס ל-rules,ואז ילחץ על defaults)

שימו לב,ככל שהטורניר זה יהיה מאוכלס ומוצלח יותר כך יהיו פה יותר טורנירים ועם יותר פרסים והשקעה.

חילוקי הזוגות נקבעו!

לרשימת הזוגות וזמני המשחקים לחצו כאן. .

בהצלחה =].
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    כיוון שהמשחק יצא רק להורדה בלתי חוקית, והסיכוי שעד יום רביעי יגיעו עותקים של המשחק לארץ הם קלושים, פרט לאולי גרסת הספנים (שמדיה גיים אמרה שתגיע יחסית מוקדם בעוד שהגרסה הרגילה עלולה להגיע אחרי פסח). אז בעצם אתם רוצים טורניר של משחק לא חוקי.
    מה גם שהתוכנה Hamachi ידועה כתוכנה של אנשים שמשחקים משחקים לא חוקיים ברשת.

ההגיון אומר דווקא שכדאי לשחק במשחק דרך הMP שלו כי יש יכולת צפיה במשחק בלייב ואז יהיה שופט או משהו כזה והוא "יחליט" מי ניצח. גם כל הקטע של הREPLAY מיותר כי אפשר לשלוח תמונה של המסך סיום שבו כתוב מי ניצח.

ביננו זה נראה לי טיפשי לעשות טורניר למשחק שעוד לא יצא. מה גם שהמשחק רשת יהיה יחסית משעמם כי מעט אנשים פיתחו אסטרטגיות למשחק רשת ולא רק לסקירמיש.

בכלל נראה לי שעד של32 אנשים יהיה את המשחק וזמן לטורניר רציני יש המון זמן.
    ושוב בטוח לא עד יום רביעי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    מקווה לטורניר מצליח ומהנה
    בהצלחה לכל אלו שירשמו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Ender Wiggin
    כיוון שהמשחק יצא רק להורדה בלתי חוקית, והסיכוי שעד יום רביעי יגיעו עותקים של המשחק לארץ הם קלושים, פרט לאולי גרסת הספנים (שמדיה גיים אמרה שתגיע יחסית מוקדם בעוד שהגרסה הרגילה עלולה להגיע אחרי פסח). אז בעצם אתם רוצים טורניר של משחק לא חוקי.

ההגיון אומר דווקא שכדאי לשחק במשחק דרך הMP שלו כי יש יכולת צפיה במשחק בלייב ואז יהיה שופט או משהו כזה והוא "יחליט" מי ניצח. גם כל הקטע של הREPLAY מיותר כי אפשר לשלוח תמונה של המסך סיום שבו כתוב מי ניצח.

ביננו זה נראה לי טיפשי לעשות טורניר למשחק שעוד לא יצא. מה גם שהמשחק רשת יהיה יחסית משעמם כי מעט אנשים פיתחו אסטרטגיות למשחק רשת ולא רק לסקירמיש.

רק שתדע שיא המכירות הוא בזמן הגעת המשחק לארץ...
    והטורניר לא חייב להתחיל מיד ברביעי,זו רק פתיחת ההרשמה,כמובן שהטורניר עצמו יערך מאוחר יותר,מה שייתן למספיק אנשים להשיג את המשחק.

נכון שאפשר גם פשוט לשלוח תמונה אבל מה שבטוח בטוח.

וה- Hamachi זה לצורכי נוחות.
    וכמובן,זה לא הטורניר האחרון שיהיה במשחק,כך שאין מה לדאוג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין

נראה לי שהם מתכוונים שהתוכנה תאפשר ליצור רשת שבעזרתה אפשר לשחק עם הדמו אחד נגד השני(לבנות מולטיפלייר טיפה לא חוקי). אם אני טועה תקנו אותי וגם תסבירו לי
    מור - MPTG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי GODOFWAR
    נראה לי שהם מתכוונים שהתוכנה תאפשר ליצור רשת שבעזרתה אפשר לשחק עם הדמו אחד נגד השני(לבנות מולטיפלייר טיפה לא חוקי). אם אני טועה תקנו אותי וגם תסבירו לי
    לא בדמו אין אפשרות משחק נטוורק חח.

אנחנו נשתמש באמאצי לשחק במשחק המלא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי GODOFWAR
    אי אפשר לשחק בדמו ברשת.
    אבל התוכנה הזו היא בעיקר מיועדת לאפשרות משחק לאלו שאין להם את המשחק המקורי.
    זה כמו שיבה או TASI שהיו בזמנו ואפשרו לשחק במשחקים בצורה לא חוקית.
    בזה שהם רוצים טורניר כל כך קרוב ועם התוכנה הזו הם בעצם גורמים לזה שאנשים שמורידים את המשחק ישתתפו בטורניר ויותר גרוע (נראה לי לפחות) הם גורמים לזה שאנשים יורידו בכוונה את המשחק בשביל להשתתף בטורניר. בעיקר בגלל העובדה שיש מצב שהמשחק לא יגיע עד אחרי פסח.
    אבל גרסת האספנים אמורה להגיע השבוע, מה שגורם שמי שישתתף בטורניר יהיה לו את החבילה ואז הפרס יוצא קצת טיפשי לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אי אפשר לשחק בדמו ברשת.
    אבל התוכנה הזו היא בעיקר מיועדת לאפשרות משחק לאלו שאין להם את המשחק המקורי.
    זה כמו שיבה או TASI שהיו בזמנו ואפשרו לשחק במשחקים בצורה לא חוקית.
    בזה שהם רוצים טורניר כל כך קרוב ועם התוכנה הזו הם בעצם גורמים לזה שאנשים שמורידים את המשחק ישתתפו בטורניר ויותר גרוע (נראה לי לפחות) הם גורמים לזה שאנשים יורידו בכוונה את המשחק בשביל להשתתף בטורניר. בעיקר בגלל העובדה שיש מצב שהמשחק לא יגיע עד אחרי פסח.
    אבל גרסת האספנים אמורה להגיע השבוע, מה שגורם שמי שישתתף בטורניר יהיה לו את החבילה ואז הפרס יוצא קצת טיפשי לא?
    השימוש בHamachi הוא מטעמי נוחות בלבד - וכאן נגמר הוויכוח.

אנו בVgames מעודדים קנייה של משחקים חוקיים אך מכיוון שאין דרך לבדוק זאת דרך Hamachi, כולם יכולים לשחק.

המשחק מגיע ביום רביעי ולכן ההרשמה נפתחת באותו תאריך.

אנשים יוכלו לקנות את המשחק הרגיל ולהרשם לטורניר שבו הפרס הוא גרסאת האספנים (אני יודע שארצה להנות מהפלוסים שבו..)

מעבר לכך,
    אנחנו לא מכריחים אף אחד להשתתף בטורניר.
    הטורניר הוא לשם הכיף ולהעביר את הזמן בחופש פסח - הפרס הוא רק בונוס.

יאללה חברה,
    בואו נהנה!
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    יש מצב גם לטורניר 2 על 2?
    אני מאמין ש1 על 1 ו2 על 2 הם המצבים הכי מעניינים.
    אפילו אם 2 על 2 לא יהיה עם פרס, זה יכול להיות מאוד מעניין.
    ואני 99% משחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי InormouS
    השימוש בHamachi הוא מטעמי נוחות בלבד - וכאן נגמר הוויכוח.

אנו בVgames מעודדים קנייה של משחקים חוקיים אך מכיוון שאין דרך לבדוק זאת דרך Hamachi, כולם יכולים לשחק.

המשחק מגיע ביום רביעי ולכן ההרשמה נפתחת באותו תאריך.

אנשים יוכלו לקנות את המשחק הרגיל ולהרשם לטורניר שבו הפרס הוא גרסאת האספנים (אני יודע שארצה להנות מהפלוסים שבו..)

מעבר לכך,
    אנחנו לא מכריחים אף אחד להשתתף בטורניר.
    הטורניר הוא לשם הכיף ולהעביר את הזמן בחופש פסח - הפרס הוא רק בונוס.

יאללה חברה,
    בואו נהנה!
    אני אישית כבר הזמנתי את גרסת האספנים, בקניה קבוצתית באתר אחר.
    מאותו מקור שאנחנו קונים ממנו (מדיה גיים) רוב הסיכויים שהמשחק יגיע בגרסתו הרגילה לארץ לפני פסח הוא נמוך וזה בגלל הד ארצי. בעוד שחבילת האספנים אמורה להגיע מחר או ביום חמישי כי היא לא מגיעה דרך הד ארצי (ז"א חוברת לא מתורגמת).
    ככה נוצר מצב שבטורניר פסח היחידים שישחקו במשחק המקורי יהיו אלו עם גרסת האספנים שהפרס לא כל כך מעניין אותם ואלו שקנו את המשחק דרך Ealink.
    אבל אם המשחק יהיה מלא בכל ה32 שחקנים אני צנצנת אם לכולם יהיה עותק מקורי.
    מה גם שלמשחק עצמו צריך להיות מולטי מאוד נוח וגם בקטע שאפשר לצפות במשחק, אז אחרים שלא משחקים יוכלו לראות משחקים של אחרים בזמן אמת ולא בריפליי שאולי יעלה לאתר.
    לפי דעתי, הלא מלומדת, לעשות טורניר למשחק שאין הרבה סיכוי שיגיע עד מועד הטורניר עם תוכנה שמאפשרת לשחק עם עותק בלתי חוקי של המשחק ולתת פרס כזה רק יעודד אנשים להוריד את המשחק (דבר שכבר אפשרי) ולשחק בשביל עותק חוקי.
    מה גם שהתרוץ של התוכנה הוא שהיא נוחה בעוד שהמולטי של המשחק המקרי צריך להיות מאוד נוח וידידותי, נשמע לי מטופש ודבילי ודי מצוץ מהאצבע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שמעתם את אור
    תפסיקו לחפש את השלילי בדבר
    סך הכל טורניר נושא פרסים שמיועד לכם, תרשמו ותהנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בכל מקרה, קצת אבסורדי שהפרס בטורניר חוקי הוא עותק של המשחק (גם אם מדובר בגירסת האספנים). אני חושב שבכל מקרה יהיה רעיון טוב לדחות קצת את הטורניר לאחרי פסח - כדי לתת הזדמנות גם לאנשים שקונים את המשחק באופן חוקי, ולא ביום הראשון, להתאמן קצת על אסטרטגיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    זה דווקא הכי מעניין שמתפתחים אסטרטגיה נסיונית ואני אפשר להיות בטוחים בה, שהמשחק עוד טרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אני אישית כבר הזמנתי את גרסת האספנים, בקניה קבוצתית באתר אחר.
    מאותו מקור שאנחנו קונים ממנו (מדיה גיים) רוב הסיכויים שהמשחק יגיע בגרסתו הרגילה לארץ לפני פסח הוא נמוך וזה בגלל הד ארצי. בעוד שחבילת האספנים אמורה להגיע מחר או ביום חמישי כי היא לא מגיעה דרך הד ארצי (ז"א חוברת לא מתורגמת).
    ככה נוצר מצב שבטורניר פסח היחידים שישחקו במשחק המקורי יהיו אלו עם גרסת האספנים שהפרס לא כל כך מעניין אותם ואלו שקנו את המשחק דרך Ealink.
    אבל אם המשחק יהיה מלא בכל ה32 שחקנים אני צנצנת אם לכולם יהיה עותק מקורי.
    מה גם שלמשחק עצמו צריך להיות מולטי מאוד נוח וגם בקטע שאפשר לצפות במשחק, אז אחרים שלא משחקים יוכלו לראות משחקים של אחרים בזמן אמת ולא בריפליי שאולי יעלה לאתר.
    לפי דעתי, הלא מלומדת, לעשות טורניר למשחק שאין הרבה סיכוי שיגיע עד מועד הטורניר עם תוכנה שמאפשרת לשחק עם עותק בלתי חוקי של המשחק ולתת פרס כזה רק יעודד אנשים להוריד את המשחק (דבר שכבר אפשרי) ולשחק בשביל עותק חוקי.
    מה גם שהתרוץ של התוכנה הוא שהיא נוחה בעוד שהמולטי של המשחק המקרי צריך להיות מאוד נוח וידידותי, נשמע לי מטופש ודבילי ודי מצוץ מהאצבע.
    א)תרגיע את הדיבור,הכל אפשר למסור בצורה מנומסת ללא העלבה.
    ב)הטורניר לא בישביל הפרס,הפרס רק בונוס,שם הזוכה יזכה לפרסום שמו בפורום בשל זכייתו.
    ג)יהיו מספיק אנשים שיקנו את המשחק למלא 32 שחקנים.
    ד)שוב,בפעם האחרונה,ועניין האמאצ'י ייסגר! Hamachi זה לצורך הנוחות,ששחקנים פשוט יתחברו וימצאו אחד את השני בLAN בלי להסתבך במולטי.נקודה.

נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    יש מצב גם לטורניר 2 על 2?
    אני מאמין ש1 על 1 ו2 על 2 הם המצבים הכי מעניינים.
    אפילו אם 2 על 2 לא יהיה עם פרס, זה יכול להיות מאוד מעניין.
    ואני 99% משחק.
    אין מה לדאוג,יהיו הרבה טורנירים בעתיד במגוון דרכים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    אין מה לדאוג,יהיו הרבה טורנירים בעתיד במגוון דרכים!

אחלה, לפחות פה באמת משקיעים בקהילה.
    בגיימר לא עושים כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    מה לגבי צבאות במשחק? לפי מה ששחקתי כבר NOD ו במיוחד ALIENS האלו ממש חזקים ....
    אני מציע שאפשר יהיה לשחק רק עם GDI או מישהו אחר...
    שיהיה כוחות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    צבאות זה צבאות. לא בהכרח כל אחד יסכים לקביעה שלך איזה צבא יותר חזק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    אחלה, לפחות פה באמת משקיעים בקהילה.
    בגיימר לא עושים כלום.
    אני לוקח את הקהילה ברצינות =]

נכתב במקור על ידי edgar
    מה לגבי צבאות במשחק? לפי מה ששחקתי כבר NOD ו במיוחד ALIENS האלו ממש חזקים ....
    אני מציע שאפשר יהיה לשחק רק עם GDI או מישהו אחר...
    שיהיה כוחות...

את האמת בתור שחקן אגיד לך אין דבר כזה הצבא הכי חזק במשחקים שכאלה,שהם מאוזנים היטב...
    דווקא באתר הרשמי של ea כולם אמרו כמה שהGDI יותר חזקים מהNOD...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    תראה את הצבא של ALIENS... הם רצחניים ניראה לי חחח... האמת שיחקתי עם כל אחד איזה 20 דקות... ולפי מה שראיתי חייזרים ממש חזקים ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי edgar
    תראה את הצבא של ALIENS... הם רצחניים ניראה לי חחח... האמת שיחקתי עם כל אחד איזה 20 דקות... ולפי מה שראיתי חייזרים ממש חזקים ..
    והנה דוגמה למה שאני אומר.
    הוא הוריד את המשחק ללא ספק, ותכנסו לת'רד של ההרשמה לטורניר, מי ראשון רשום?
    ותודות לכם שאתם בוחרים לשחק בתכונה הזו הוא יוכל להשתתף בטורניר. מה גם שעכשיו זה כמעט וודאי שהגרסה הרגילה תגיע עוד שבוע וחצי שזה ממש בתוך חופשת פסח.

והתרוץ שלאנשים יהיה קל למצוא אחד את השני בMP של המשחק נורא טיפשי. כי הרי זה נורא קשה להכניס בחיפוש שחקן את הכינוי של שזה שאתה משחק נגדו.

לפי דעתי, אם כבר אנחנו מועדדים משחק בגרסאות לא חוקית אז שהאתר יעלה את המשחק (רצוי את זה עם הקראק) שיהיה אפשרות להוריד אותו מהר, או לפחות לפרסם קישורים להורדה. ואם להיות ממש נחמדים אז לחלק הזמנות לTL או משהו כזה.

תגידו מה שאתם רוצים, לעשות טורניר שההרשמה שלו מתחילה שבוע וחצי לפני שהוא מגיע, שהפרס שלו הוא המשחק עצמו. ועוד להשתמש בתוכנה כזו. זה מסריח. לא משנה מה התרוץ לתוכנה לעשות טורניר כזה בתנאים כאלו זה כמו לעשות גילדות של WOW בשרתים פרטיים, לעלות לאתר No-cd למשחקים. או שאר דברים לא חוקיים.
    אפשר גם לעשות טורנירים למשחקים שעוד לא יצאו אלא הופצו ברשת הרבה לפני שהם יצאו, טורניר של סטוקר היה יכול להיות נחמד נגיד לפני איזה שבועיים שלושה, גם שם הייתי שמח לראות איזה טורניר כזה או אחר.

אני לא אשתתף בטורניר, ואני מקווה שמי שיזכה (דבר שלא יפתיע אותי בכלל) יהיה אחד שהוריד את המשחק ויצחק עליכם כל הדרך למשחק הבא שהוא יוריד. ומי יודע אולי הוא גם ישתתף בטורניר של המשחק הזה גם עוד לפני שהוא יוצא בארץ.

ולגבי זה שאני מעליב בדיון, תראה לי מילה אחת של העלבה. הכל נאמר בצורה מכובדת. אם העלבת אותך איכשהו תראה לי.
    שתף ב-Google+

הרשמה