תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  פגשתי את אשתי, שרה, בעת שחתמתי למעריצים. היא גרה אז במחוז אורנג' והביאה עמה שני ילדים כדי שאני אחתום להם. שניהם היו מעריצי היאבקות גדולים שאיבדו את הוריהם בתאונת דרכים.
  כשהגענו בלימוזינה, היה תור ענקי מסביב לבניין. הבחנתי בה, פניתי לג'ים דוסון, המאבטח שלנו שהיה איתי, ואמרתי, "מה יוצא דופן בתור הזה?". והוא משיב, "הבלונדה עם החצאית השחורה" – אז היא הייתה בלונדינית. כשתורה הגיע, יזמתי איתה שיחה בזמן שחתמתי לילדים. דבר אחד הוביל לשני, ובסופו של דבר יצאנו וגילינו שיש לנו המון דברים משותפים.
  שנינו חובבים גדולים של אגרוף ואולטימט פייטינג. לא הייתי אומר ששרה אינה נשית, אלא שהתחביבים שלה מאד גבריים. זה כמו להיות נשוי לאישה ובאותה העת להסתחבק עם חבר.
  אנו צופים בפוטבול ודברים פיזיים דומים בעניין רב. יש לה ידע רב בכל התחומים האלה ; אתה לא צריך לשבת ולהסביר לה מה קורה שם. למעשה, אנו מתווכחים באשר מי מבין יותר באגרוף, אני או היא. והיא תאמר לי שהיא שכחה על אגרוף יותר מאשר אני אי-פעם אדע. היא היוותה תפנית גדולה בחיי.
  הקעקוע "שרה" על גרוני מסמל את המחויבות שלי כלפיה וכלפי מערכת היחסים שלנו. טבעת נישואין אפשר להוריד ולהחביא. אבל הקעקוע עם שמה מוצג לראווה וכולם יכולים לראותו בכל עת. אם משהו יקרה בינינו, אני אצטרך למצוא מישהו אחרת בשם שרה. ככה זה עם קעקועים.
  הקעקועים מהווים תהליך התפתחות עבורי. הייתי משקיע בין שש לשמונה שעות לכל קעקוע. רובם בוצעו בחברת הקעקועים של לאס וגאס. כשהתחלתי לאהוב קעקועים הייתי מאד בקטע של גולגולות. ביקשתי לקעקע גולגולות, שדים, דרקונים ומכשפים – והכל בנושא ימי הביניים.
  לא חשבתי על פיתוח דמות המתאבק כשקעקעו לי אותם. זה היה משהו אישי, אבל גם התאים לדמות שגילמתי בטלוויזיה. ראיתי חבר'ה שקעקעו את שם הדמות שלהם – איזו טעות נוראית זו. הייתי חכם דיי כדי להבין ששמות ודמויות בענף ההיאבקות הבידורית יכולים להשתנות כל הזמן.
  כל קעקוע מסמל רגע בחיי ואת רצוני באותו הרגע. שרה שאלה אותי אמש אם התחרטתי אי-פעם על שקעקעתי אותם. אני לא, כל עוד העור מחזיק אותם כמו שצריך. אבל ייתכן מאד שתשובתי תהיה אחרת בגיל 60.

  קרדיט לגרי רויף מSPORT5.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  זה יותר משהו שטייקר מספר מאשר ראיון כי אין שאלה תשובה אבל שיהיה. בהחלט מעניין.
  תודה.
  שתף ב-Google+

הרשמה