תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    ברוכים הבאים לדיון שכנראה יוכתר כבעל הקונספירציה הגבוהה ביותר
    שנודעה איי פעם,
    "צ'יפים... עניין פיראטי או יוזמה של חברות ענק???"
    כולכם מתבקשים לדון בגדר גבול החוקיות בלבד!!!,
    אין לפרסם שמות של צ'יפים ואתרים שונים עלייהם

הדיון נפתח במקור על ידי בפורום גיים קיוב ישראל, הייתי רוצה לראות לאילו מסקנות נגיע כאן אנחנו

התאוריה (שלי):
    אחת הסיבות העיקריות לקניית קונסולת Wii,
    אם לא העיקרית שבהן היא של-פס2 לדוגמא היה כונן דיוידי
    רגיל בעוד לגיים קיוב היה כונן מיוחד, דבר שמנע פיראטיות במידה ניכרת,
    הרי למה למישהו להשקיע בקונסולה שהוא יהיה חייב כל הזמן לקנות משחקים (GC)
    בעוד יש קונסולה באותה רמה שמציעה פיראטיות חופשית (PS2),

זה לפי דעתי השיקול העיקרי בייצור ה-Wii, לתת לעם מה שהוא רוצה ולהסתפק במכירת
    אביזרים, קונסולה וכל היוצא בזה,

יש לי גם תאוריה שהחברות מייקרוסופט, סוני ונינטנדו שותפות לפיתוחים של
    צ'יפים כדי לקדם מכירות, חישבו על זה רגע... יש אתרים רשמיים לכל הצ'יפים,
    אפשר בקלות להגיע לאנשים שמשווקים את המוצרים הללו, אז למה הם לא עושים זאת???
    התשובה היא די חד משמעית... הם שותפים לפריצות, כסף מהצד,
    אבל... למי איכפת, העיקר שאפשר לשחק חופשי

תגובתו של lidor_Sa
    וואלה... כשאתה מציג את זה ככה זה באמת נראה הגיוני... אבל למה הם עושים את זה לעזאזל??
    הם מפסידים פה הוניםם לא יותר עדיף להם לעצור את זה ולהרוויח פי 2?

התגובה שלי
    כפי שאמרתי פעם (כאן או בפורום ויגיימס, לא זוכר),
    "דור העתיד יותר חכם מהדור הנוכחי", אף אחד/ת לא ייצאו פראיירים
    וייקנו קונסולה שתחייב אותם להוציא עוד אלפי שקלים,
    אלא אם כמובן יש להם את האמצעים לממן חוקיים בלבד
    וזה לא נפוץ במיוחד,
    חברת נינטנדו עצמה אמרה
    "אנחנו מכוונים את ה-ווי לכל שכבות האוכלוסיה, גם אלו שיש
    להם טלוויזיה מאוד ישנה"
    שזה כשלעצמו מהווה קריצה נוספת לנושא הצרובים והצ'יפים,
    זה מחזק בקצת את התאוריה שלי,
    אך כל אחד יכול לסטור אותי ולטעון אחרת, אין לי בעיה עם זה.

תגובתו של Niseg
    יש בזה משהו שnintendo מרוויחים מהצד מmod chips ראיתי הרצאה על איך פרצו את ה GC ואת ה WII (בyoutube )
    ואמרו שעל ה לוח של הGC מצאו אפילו מקום לmodchip.
    העובדה שיש כלכך הרבה "test points " שהם מקום שאתה יכול להלחים אליהם
    רכיבים היא קצת מסריחה כי הtestpoints עלו להם כסף בעריכה (בטח לא עולה להם הרבה ביחס למכירות )
    וגם לא נראה לי שיש להם שימוש כל שהו חוץ מלשמש לפריצה.
    הם יכלו ליצר את ה WII גם בלי הtestpoints האילו ולסבך מאוד את הרכבת הmod chip .

לרכיבי SMT אי אפשר בכלל להלחים כלום לרגליים כי הם שתוחים (אין להם רגליים רק כדוריות בדיל )
    ולרכיבים עם רגליים זה גם לא קל כי הרגליים בעובי של חצי מ"מ או אפילו פחות.
    אם הם היו משתמשים ברכיבי SMT על הכל ולא שמים את הנקודות האילו אנשים היו צריכים
    לחפור בתוך הPCB ולהוציא משם מוליכים כדי להרכיב משהו דבר שיכול להרוס לך את ה PCB בקלות.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    לא נראה לי החברות עוזרות לפתח ציפ במיוחד נינטנדו שהמון משחקים שנמכרים למכשירים שלה היא מייצרת...
    בככה יש כבר בכלל ציפ לWII?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא מסכים שזה החברות עצמן שמפתחות את הצ'יפים, אבל אני מסכים שהן חושבות על כך שזה כן עוזר למכירות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עדי, איך זה מה שהן חושבות אם הן מנהלות מלחמת עולם שלישית נגד הפיראטיות? אולי התכוונת שהן חושבות כך, אך עדיין באופן כללי הן מאוד נגד.
    שתף ב-Google+

ביום בו מייקרוסופט יוציאו גירסאת חלונות שאינה ניתנת לפריצה.
    יהיה זה היום בו הם יפסיקו לקבוע את עתיד השוק , הם לא יוכלו עוד להכריח את כולם לעדכן את החומרה והתוכנה שלהם ע"פ רצונם, מאחר ורוב האנשים שלא מעונינים בעותק חוקי ויקר של חלונות יעדיפו לוותר על התענוג שבמעבר למערכת הפעלה מתקדמת יותר ויחפשו חלופות.

הרווח היחידי שאני רואה מאפשור הצריבה ליצרניות הקונסולות הוא הפופלריות של הקונסולה - בכל השאר אני רואה רק הפסדים.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש סיכוי שיצרני הקונסולות לא ראות בעין רעה את הציפים (לפחות לא בצורה טוטאלית) בסופו של דבר הן בעיקר מעונינות למכור קונסולות ופחות משחקים. יש ציפ = יותר מכירה של קונסולות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    פשוט הזוי לחלוטין.
    החברות האלו עושות את רוב ההכנסות שלהן ממכירת משחקים. רובן אפילו מפסידות כסף על כל קונסולה שהן מוכרות. אף אחד לא רוצה למכור המון קונסולות ואפס משחקים. זה מופרך ומטומטם לחלוטין.
    מה גם, שאולי תשאל את עצמך מדוע מיקרוסופט השקיעה עשרות מיליוני דולרים של R&D על פיתוח הגנות לX360 כדי להקשות כמה שיותר לפרוץ אותו (וזה עבד לה למשך תקופה. זו היתה קונסולה שלקח זמן רב יחסית לפרוץ)? ואולי תשאל את עצמך למה לעזאזל היא חוסמת כל מי שמשתמש בציפ מלהשתמש אי פעם בחיים שלו בלייב? הרי היא מרוויחה תשלום חודשי מהמשתמשים בלייב? מה אכפת לה לשתף אנשים שמורידים משחקים אבל משלמים לה בשביל המולטיפלייר תשלום קבוע?
    תאוריות קונספירציה בשקל. אולי החברות האלו גם אחראיות לפיצוץ של התאומים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    לא באותן מלים קשות כמו GULMER, אבל אני עם הדעה שלא מדובר בקונספירציה. לא שיש לי ידע או מידע להוסיף למה שכבר נאמר, אבל הטענות לקונספירציה נשמעות חלשות ותלושות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סתם "גיימרים" שמנסים להצדיק את הגנבה שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    או פרנואידים שחושבים שיש להם באגים של ציטוט מתחת לעור שהושתלו על ידי חייזרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    זה לא כל כך הזוי. למען האמת, אחת החברות עשתה את זה בגלוי, רק לא בנוגע לקונסולה. שם החברה הקטנה הזו בארה"ב שהצליחה להשיג ממון קטן אך מכובד הוא מייקרוסופט. יכול להיות שגם שמעתם על תוכנת ההפעלה שלהם, ווינדוס.

בעבר התבטאו בכירי החברה לא פעם ואמרו "לא אכפת לנו אם אתם גונבים תוכנות כל עוד אלו התוכנות שלנו".

למעשה, הם יצרו גירסאות מוקדמות של ווינדוס שקל לפרוץ כדי שהרבה אנשים ישתמשו בהם בחינם (ואכן, לא מעט אנשים בגלובוס משתמשים בתוכנה). אחר כך, הם יצרו את הגירסא החדשה שאותה קשה הרבה יותר לפרוץ ואנשים פשוט מאוד התרגלו לאותה תוכנה. אז במקום להתרגל לתוכנה חדשה (MAC OX, לינוקס) הם יקנו את התוכנה שפעם הם גנבו.

גאוני? אפשר לאמר. חדשני? לא ממש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    זה לא כל כך הזוי. למען האמת, אחת החברות עשתה את זה בגלוי, רק לא בנוגע לקונסולה. שם החברה הקטנה הזו בארה"ב שהצליחה להשיג ממון קטן אך מכובד הוא מייקרוסופט. יכול להיות שגם שמעתם על תוכנת ההפעלה שלהם, ווינדוס.

בעבר התבטאו בכירי החברה לא פעם ואמרו "לא אכפת לנו אם אתם גונבים תוכנות כל עוד אלו התוכנות שלנו".

למעשה, הם יצרו גירסאות מוקדמות של ווינדוס שקל לפרוץ כדי שהרבה אנשים ישתמשו בהם בחינם (ואכן, לא מעט אנשים בגלובוס משתמשים בתוכנה). אחר כך, הם יצרו את הגירסא החדשה שאותה קשה הרבה יותר לפרוץ ואנשים פשוט מאוד התרגלו לאותה תוכנה. אז במקום להתרגל לתוכנה חדשה (MAC OX, לינוקס) הם יקנו את התוכנה שפעם הם גנבו.

רק חבל שזה לא עובד ככה עם קונסולות...

ועוד מעבר לזה, אם אתה פורץ דור אחד של קונסולה, אז בוודאי שתרצה לפרוץ את הדור הבא כדי שתוכל לשחק במשחקים הישנים, מעבר לחדשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic

כן בטח, בגלל זה הם שופכים מיליונים על מימון של הBSA שעושה פשיטות על ארגונים כבר מהתקופה של WINDOWS 3.1...
    אף אחד לא יוצר משהו בכוונה שקל לפרוץ. פשוט לעשות משהו שקשה לפרוץ עולה הרבה יותר כסף, ולכן לא תמיד משקיעים כסף בכיוון הזה.
    בכל מקרה מיקרוסופט בד"כ נוטה להתעלם ממשתמשים ביתיים שמעתיקים תוכנות מאחר ומעדיפה לתבוע רק ארגונים וחברות מהסיבה הפשוטה שבד"כ יש להם הרבה יותר כסף והרבה יותר קל להוציא אותו מהם באמצעים משפטיים.
    בקיצור, חלומות באסמפיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    חולון
    ביום שקניתי את הפלייסטיישן 2 שלי (יום ההשקה של הps3 בישראל) המוכר סיפר לי
    שמכירת צ'יפים היא חוקית ביותר!
    רק שחברות אחרות מייצרות צ'יפים.
    תחשבו- סוני לא יישווקו מוצר שיגרום ללקוחות לקנות את המוצרים שלהם אצל אחרים ב
    10-20 שקל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    גם אם צ'יפים זה חוקי, זה לא אומר שהחברות מעודדות או תומכות בזה, אז איך הטיעון קשור לדיון?

אני ממש בספק שנינטנדו הלכה נגד רצון הקהל בעניין הREGIONS וספגה המון ביקורת על כך רק כדי לאפשר מתחת לשולחן ליוצרי צ'יפים לעקוף את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yossi1820420
    ביום שקניתי את הפלייסטיישן 2 שלי (יום ההשקה של הps3 בישראל) המוכר סיפר לי
    נכתב במקור על ידי Yossi1820420
    שמכירת צ'יפים היא חוקית ביותר!
    רק שחברות אחרות מייצרות צ'יפים.
    תחשבו- סוני לא יישווקו מוצר שיגרום ללקוחות לקנות את המוצרים שלהם אצל אחרים ב
    10-20 שקל.
    צ'יפים זה חוקי ברוב הארצות (חוץ מאשר כמה ארצות בודדות). בגלל שהקונסולה שייכת לך אתה יכול לעשות איתה מה שאתה רוצה לפי החוק הישראלי.
    העברה על החוק היא שאתה מוריד משחק וצורב אותו (או קונה בתחנה המרכזית).
    שתף ב-Google+

הרשמה