תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    (הערה: זוהי ביקורת ראשונית ואני שומר לעצמי את הזכות לשנות את דעתי בעתיד, כמו גם זוהי ביקרת לאחר שעות משחק לא רבות ככה שיכול להיות שאני אוכל את הכובע)

"אחרי!"
    זה פחות או יותר המוטו שעומד מאחורי 2 GRAW. במשחק אנו מובילים יחידת עילית של הצבא האמריקאי במלחמתם בפורעים המקסיקנים (דבר שכבר הצליח להרגיז את שלטונות מקסיקו....)
    הדגש הפעם הוא על עבודת צוות ופיקוד.

אני אתחיל בדברים החשובים. מפתחי המשחק מצהירים על בינה מלאכותית חדשה ומתוחכמת יותר. לצערי אני לא בטוח שהם עומדים בהבטחות שלהם. שלא תטעו, האינטליגנציה התפתחה אבל לא מספיק. עפ"י המפתחים "האויבים ילמדו לאגף אתכם ולחפש מקום גבוהה כדי לצלוף בכם" אבל כנראה זה פחות או יותר השיפור היחיד שנעשה בתחום הזה. אחרי פעמיים אתה מבין שכן – הם תמיד מנסים לאגף אותך.... ואתה כבר "מחכה להם בסיבוב..." שלא תבינו לא נכון – המשחק מאתגר, אבל עוד לא נתקלתי בחדשנות מעוררת התפעלות. האויבים מחפשים מחסה ובהחלט לא רק עומדים חשופים יורים ומחכים שתוריד אותם. הם תוקפים, מסתתרים ויותר אמינים – אבל מכאן ועד AI ברמה גבוהה הדרך עוד רחוקה.

אם אתם חושבים ש"יופי, הוא לא נתקל בהתנגדות רבה" אתם טועים – שחכתם את היחידה שלי. הרבה זמן לא ראיתי חבורת טירונים כ"כ לא ממושמעים.... השליטה בהם די קשה והם לא תמיד טורחים לבצע את מה שהתכוונתי (לדוגמא: אנחנו מתגנבים – ובדיוק אז מחוסר דיוק הם מחליטים לרוץ חושיים ומאושרים – מה שכמובן נגמר בטבח מיידי....)
    בכלל הייתי לי בעיה להגדיר מה לעשות עם כל חבר יחידה בנפרד. ואם אני רוצה רק את הצלף? שיריד איזה זקיף מרחוק, למה אני צריך גם מתקפת רימונים?
    אולם לא הכול שחור – סה"כ הם מתכוונים לטוב ומשתדלים (גם אם זה גורם לכך ש300 חיילים מכתרים אותנו והם עדיין מחכים לפקודה לפתוח באש...)

נעבור לגרפיקה. המשחק נראה מצוין. המדבר "מדברי" מאוד (גלי חום, אבק, שמש צורבת...) הטקסטורה של המבנים אמיתית מאוד ובעלת פרטים. אולם נרשמו כמה מקרים של חוסר שימת לב בפרטים. לדוגמא כאשר משתמשים בצלף ומקרבים את העדשה הצמחים מתקרבים לפוליגונים שלהם... למה לא יכלו לרנדר את הצמחים מחדש? חוץ מזה לא נרשמו אירועים משמעותיים.

הסאונד עצמו מאוד מתאים לאווירה ולא משתלט על המשחק.

"חברים – מחר בשעה 600 עולם על המבצר" - מצב המולטיפלייר.
    אומנם שיחקתי רק עם חבר (עוד לא הספקתי להתחבר לרשת) באופן מקומי. אבל אין ספק שכאן יש פוטנציאל גדול. דבר אחד הפריע לי והוא שבמצב הזה אין תפיסת מחסה. כלומר אתה יכול להסתתר מאחורי קיר / מכונית / אבן. אבל אין פה "תפיסת מחסה" כמו במצב הקמפיין. תפיסת מחסה של להציץ ממנו.

סה"כ כללי – המשחק טוב ואפילו טוב מאוד. אולם עדיין לא הגענו אל המנוחה והנחלה מבחינת AI וניהול הצוות.

ציונים:
    שוב אני אזכיר כי מדובר בהתרשמות ראשונית ובעתיד אני מקווה שיהיה שיפור.
    משחקיות :8
    גרפיקה: 8.5
    סאונד: 8
    טכני: 8.5
    אורך חיים: 9 (בכל זאת יהיו הרבה שעות של משחק...)
    ריבוי משתתפים: 8

סה"כ: 83

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אחלה ביקורת.
    אם נמאס לך ממנו אתה יודע איפה אתה יכול לזרוק את המשחק (;
    אתמול אני וחבר גם שחקנו יחד בדמו של המולטיפלייר והוא בהחלט כיף.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תקבל אולי אחרי שיצא GRAW3....

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    תקבל אולי אחרי שיצא GRAW3....
    אה, אז אתה אומר במרץ הבא
    בקיצור, אם תגמור אותו ולא תרצה יותר אז תמיד אני מוכן לקנות או להחליף (יש לי את ווגאס למשל).

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    תודה על הביקורת המעניינת!

אני בהחלט צריך להיכנס למשחק יותר ברצינות, אני פשוט לא מצליח לעזוב את RAINBOW SIX VEGAS עדיין...

הרשמה