תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    זה רק אני או שהשרתים שלהם איטיים!!!! f**k!!!!
    זה גם אצלכם, או שרק החיבור שלי דפוק?

זה בלתי נסבל שאחד מאתרי הגיימינג הגדולים בעולם מתפקד ככה!
    נכנסתי לפורומים שלהם כמה פעמים, וראיתי הרבה אנשים מתלוננים על זה (מה שמוכיח את הטענה מלמעלה, זה השרתים שלהם דפוקים). בינתיים הם לא עושים הרבה בנוגע לזה.

אני אפילו זוכר שדייויד ג'אפי (יוצר ובמאי God Of War הראשון, וזה שיצר את עולם המשחק) התלונן על זה בסוף הריאיון שהוא עשה איתם לפני כמה חודשים.
    והם כזה עשו מין: ohhh shut up!!
    כנראה שגם הם מודעים לבעיה, ונמאס להם לשמוע על זה.

אז זה קורה גם אצלכם?

ונ.ב: זה קורה רק באתר הראשי (ת'אמת שהדף הראשי של האתר כן נטען טוב, אבל חוץ מזה כמעט בלתי אפשרי להכנס לשום דבר אחר), כי האתרים המשניים של הרשת (לפחות חלקם) כן פועלים טוב (למשל gamevideos.com).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זאת בהחלט בעיה ידועה באתר הזה.
    אבל אתה צריך לזכור שזה בערך האתר הגדול היחיד ברשת שככווולללווו חינם.
    אין שם כזה דבר מנוי פרימיום או INSIDER, הכל שם חינם.
    אני מעדיף גלישה קצת יותר איטית ושיספקו לי הכל חינם (והאמת שגם ברמה יותר גובהה מאשר שאר האתרים שעולים כסף, ביחוד הפודקאסט וה-1UP SHOW).
    אבל כמובן שזה יכל להיות נחמד יותר אם האתר היה עולה מהר

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    וואלה, לא ידעתי שכולווווו בחינם (תמיד חשבתי שיש להם משהו כזה, ובאמת זה היה מוזר שאף פעם לא נתקלתי בזה). זה נחמד.

ודווקא באתרים אחרים גם כמעט הכל חינם:
    * הפודקאסט והתוכנית השבועית של GameSpot חינמיים לחלוטין, רק שהמשלמים מקבלים רזולוציה יותר טובה (זאת של ה-300K מזוויעה למרות שהיא החינמית הכי גבוהה) והורדה באיכות HD של התוכנית.
    הפודקאסט חופשי לכולם.
    חוץ מזה, גם סרטונים והורדות אחרות מוגבלות למוגבלויות למעלה (רק משלמים מקבלים רזולוציה יותר והורדות באיכות HD).
    חוץ מזה לשמלמים יש גם הורדות יותר מהירות, ועוד כל מיני דברים קטנים.
    * ב-IGN לעומת GameSpot אפשר לצפות ב-Streaming ברזולוציה גבוהה (כמו זאת של המשלמים) אבל אי אפשר להוריד ברזולוציה גבוהה.
    וחוץ מכמה כתבות, והפורומים (יש פורומים שאפשר להכנס אליהם) הכל חינמי.
    * ב-Eurogamer לפי מה שראיתי הכל חינמי, אבל לעומת זאת הם עדיין קצת פעורים לעומת האתרים מארה"ב: הם רק בתוכנית ה-8 שלהם (שאת הסגנון הבריטי של הכתבות אני פחות אוהב מהאמריקאיות) , ואין להם פודקאסט.
    והם גם לא גדולים כמו האתרים מארה"ב, אבל בכל זאת אני אוהב את האתר זה.

וזהו נראה לי, אתה מכיר/ים עוד אתרים גדולים?

ונ.ב: איך הפודקאסט שלהם?, אני לרוב מאזין לזה של GameSpot, ואף פעם לא יצא לי לשמוע את של 1UP במלואו.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש להם הרבה פודקאסטים כי הם חלק מרשת ומגזינים.
    הפוד קאסט שאני הכי אוהב שלהם זה "1UP yours" שהוא מעולה. לוקח זמן להתרגל אליו כי הוא נשמע קצת כמו תוכנית רדיו אמריקאית מהסוג ששומעים בבוקר אבל כשמתחילים להכיר את האנשים (ואם אתה רואה את ה1UP SHOW אני משער שאתה כבר מכיר את כולם) אז הוא אפילו יותר טוב משל IGN WEEKLY לדעתי (ביחוד לאור העובדה שהם יורדים שם לבדיחות זיונים מאוד משעשעות).
    עוד דבר שמאוד אהבתי בפוד קאסט שלהם הוא שהם כל הזמן זורקים כל מני רמזים על דברים שהם יודעים, כל מני שטויות והשערות שאף אחד לא היה מעיז להגיד (כמו דמו לקיל זון 2 ממש בקרוב או דברים הזויים כמו הוונלי סורד לא כל כך אקסקלוסיבי).
    אחלה פוד קאסט בקיצור, יש שם הרגשה מאוד חופשית והרבה מאוד דברים אקסקלוסיבים (ולוק תמיד מצחיק אותי).

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כן, אני צופה קבוע של 1UP SHOW.
    אני אנסה את הפודקאסט שלהם השבוע.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    האתר באמת מעצבן, שנים בשביל לקרוא ביקורת מזורגגת

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    כן, אני צופה קבוע של 1UP SHOW.
    נכתב במקור על ידי moonjib
    אני אנסה את הפודקאסט שלהם השבוע.
    האמת שאחרי שאתה מתחיל לשמוע קבוע את הפוד קאסט אז ה-1UP SHOW מרגיש טיפה חלבי

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    משונה... לי אין שום בעיה עם האתר הזה. היתה לי עם VGAMES אבל זה תוקן כשהתקנתי את חוסם הפרסומות של פיירפוקס... זו כנראה היתה הבעיה.

הרשמה