תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מה אתם אומרים? המשחק Elder Scrolls IV: Oblivion נראה טוב יותר על הPS3 או שהמשחק עדיין הכי טוב על הX360

קישור:

http://www.gametrailers.com/player.p...pe=mov&pl=game

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    זאת הביקורת של גיימספוט לגרסת הPS3
    http://www.gamespot.com/ps3/rpg/thee...toplay=6168017

לפי מה שהם אומרים מבחינה טכנית הגרסה לPS3 נראית קצת יותר טוב, זמני הטעינה הם מהירים יותר ויש הרבה פחות ירידות בקצב הפריימים, עם זאת המשחק רץ כבר שנה על ה-360...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כל העניין הזה נטחן כבר לפני חודשיים בדיונים פה.
    הם אמרו בראיון ל1UP שהם פשוט שפרו את המנוע והשיפורים יראו בגרסת אובליביון של הPS3 ובחבילת הרחבה שיצאה עכשיו על הPC וה-360.
    לא קשור לPS3, רק למנוע ששופר אחרי שנה.
    ובכלל צאו מההשוואות האלה, לא תראו הבדלים בין PS3 ו-360 במשחקי מולטי פלטפורם כי הם תמיד ישאפו למחנה המשותף הנמוך ביותר משתי הקונסולות וממילא יראו פחות או יותר אותו דבר.
    צריך להסתכל על אקסקלוסיביים לקונסולה שפותחה אך ורק לאותה קונסולה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אם אכן יש שיפורים קטנים למנוע המשחק שמשפרים את זמני הטעינה ודברים כאלה, נראה לי קצת כאילו הם אמורים לשחרר אותם בחינם בתור פאטצ'. זו חלק מהמטרה של הפאטצ'ים, לא?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אם אכן יש שיפורים קטנים למנוע המשחק שמשפרים את זמני הטעינה ודברים כאלה, נראה לי קצת כאילו הם אמורים לשחרר אותם בחינם בתור פאטצ'. זו חלק מהמטרה של הפאטצ'ים, לא?
    הם שחררו כבר פאטצ' אחד ובקרוב הם משחררים פאטצ' נוסף.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    דווקה לפי GS גירסת ה360 קיבלה ציון קצת יותר טוב
    והם גם אומרים שיש בעיות ביצועים בגירסת הPS3 שלפעמים הפריימרט צונח כמו משוגע וזה מרגיז כנראה בעיה טכנית במנוע אבל בכל מקרה אומרים שלגירסת הPS3 המשחק רץ יותר חלק אבל זה כנראה בגלל ששיפרו קצת את המנוע וכנראה בהרחבה גם ב360 זה יפעל כמו בPS3 כי ברור שהמשחק לא חונק את ה360 וה360 אמור להסתדר איתו בלי בעיות ס"כ גרפיקה שלדעתי לא מנצלת אפילו 20 אחוז מהכוח של הPS3 או ה360

בכל מקרה לדעתי אין כאלה אבדלים המשחק עדיין אותו משחק טוב שכולנו מכירים

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

הם שחררו כבר פאטצ' אחד ובקרוב הם משחררים פאטצ' נוסף.
    בידיוק קיבלתי את המשחק מחברים מארה"ב... קניתי אותו למחשב (כן... שנה אחרי שהוא יצא. תירו בי). פאטצ' 1.2 הוא הפאטצ' החדש ביותר. שמח לשמוע שבקרוב ייצא עוד אחד.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ובתחום התוכן, גירסת הפלייסטיישן כוללת תוספת למשחק Knights of the nine שבX360 צריך להוריד (בתשלום אם אני לא טועה).
    מצד שני, מדובר בכל זאת ב"פיצוי" על הפרש של שנה.
    מהלינק בגיימטריילרס אני חייב לציין שקשה לי מאד לקבוע דעה. רגע אחד אני מוצא את עצמי אומר "הפנים שלו יותר מציאותיות בX360" ורגע אחרי זה "הנוף נראה פחות מלאכותי בPS3" ואז זה מתהפך שוב. בקיצור, כמו שהיה צפוי במשחקי מולטיפלטפורם כאלו, אני לא מוצא פה הבדלים משמעותיים כאלו שאפשר להעדיף בגללם גירסה אחת על פני השניה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אתה עושה טעות שאתה משווה גרפיקה שלי משחקים ע"פ קטעי וידאו ולא משנה באיזה רזולוציה הם.
    בסוף כשראיתי את RES וMOTORSTORM בHD בגודל מלא הבנתי עד כמה הם נראים מדהים (ואני בטוח שזה נכון לכותרי 360 גם) אתה פשוט מאבד את כל הפרטים וכל התחושה שהמשחק יוצר בקטעי הוידאו, הדברים היחידים שאפשר להשוות לפיהם הם שהכתבים של האתרים הגדולים אומרים מה יותר טוב כי פשוט יש להם את שתי הגרסאות מול העיניים או שעושים ממש סרטון SBS ואז אולי תשים לב לפיקלים ופופ אינים פה ושם...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    ובתחום התוכן, גירסת הפלייסטיישן כוללת תוספת למשחק Knights of the nine שבX360 צריך להוריד (בתשלום אם אני לא טועה).
    נכתב במקור על ידי gulmer
    מצד שני, מדובר בכל זאת ב"פיצוי" על הפרש של שנה.
    מהלינק בגיימטריילרס אני חייב לציין שקשה לי מאד לקבוע דעה. רגע אחד אני מוצא את עצמי אומר "הפנים שלו יותר מציאותיות בX360" ורגע אחרי זה "הנוף נראה פחות מלאכותי בPS3" ואז זה מתהפך שוב. בקיצור, כמו שהיה צפוי במשחקי מולטיפלטפורם כאלו, אני לא מוצא פה הבדלים משמעותיים כאלו שאפשר להעדיף בגללם גירסה אחת על פני השניה.
    יש את כל התוספות חוץ מאשר נייטס אוף דה ניין אם אני זוכר נכון.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אתה עושה טעות שאתה משווה גרפיקה שלי משחקים ע"פ קטעי וידאו ולא משנה באיזה רזולוציה הם.
    נכתב במקור על ידי sagioto
    בסוף כשראיתי את RES וMOTORSTORM בHD בגודל מלא הבנתי עד כמה הם נראים מדהים (ואני בטוח שזה נכון לכותרי 360 גם) אתה פשוט מאבד את כל הפרטים וכל התחושה שהמשחק יוצר בקטעי הוידאו, הדברים היחידים שאפשר להשוות לפיהם הם שהכתבים של האתרים הגדולים אומרים מה יותר טוב כי פשוט יש להם את שתי הגרסאות מול העיניים או שעושים ממש סרטון SBS ואז אולי תשים לב לפיקלים ופופ אינים פה ושם...
    אני מסכים, סרטונים לא מצליחים להעביר איך משחק נראה בHD על LCD טובה.
    ובקשר להבדלי גרפיקה, טחנו אותם הרי למוות. זה פשוט שידרוגים של המנוע, יש אותם גם באקספנשן פאק שיצאה ל-360 ולPC השבוע.

הרשמה