תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  רון ארטסט, שהגיע כבר לכותרות העונה ולא מהסיבות הטובות, עושה זאת שוב. ארטסט מסר בשיחות פנימיות לחבריו לקבוצה על רצונו לפרוש ממשחק פעיל בתום העונה הנוכחית.כל הפרטים בפנים.
  רון ארטסט לא מתכוון להפסיק לייצר חדשות עד אולי היום בו יתלה את נעליו (וייתכן שיום זה קרב ובא) ויגיד שלום לעולם הכדורסל. השחקן שהפך לשם נרדף לשערוריות בשנים האחרונות בכל המובנים השליליים של המילה הטיל פצצה נוספת ואולי האחרונה.

  שמועות בנוגע לדברים שאמר רון ארטסט לחבריו לקבוצה על רצונו של השחקן לפרוש ממשחק בסוף העונה הביאו לפנייה בדואר האלקטרוני של אתר הספורט של ESPN לשחקן שהגיב בנוסח די עמום על כך שהוא יחליט על המשך דרכו המקצוענית רק בתום העונה הסדירה או הפלייאוף, ובמלים אחרות על כוונתו אולי לפרוש מן המשחק. הסברה הרווחת היא שרצונו של השחקן לפרוש נובע מהעובדה שהוא מעוניין לשקם את יחסיו בתוך משפחתו נוכח אירועי העונה.

  העונה היתה די תוססת עבור הפורוורד של הקינגס, שבדומה לשנים עברו עשה כותרות שוב מן הסיבות הלא נכונות. השחקן שיחסיו עם אשתו עלו על שרטון, הואשם בתקיפת אישתו בביתו, נעצר ושוחרר תמורת ערבות של 50,000 דולרים. במקביל הוא הושעה מהקינגס לתקופה של כ-5 ימים עד שהתנצל בדמעות במסיבת עיתונאים באופן פומבי על מאורעות המקרה והוחזר לסגל.

  על המגרש ארטסט היה די משמעותי עבור הקינגס שסובלים מעונה לא יציבה בלשון המעטה. ממוצעים של 18.7 נק´ 6.6 ריב´ 3.3 אס´ ו2.2 חט´ החזיקו את הקינגס במספר רב של משחקים העונה. ארטסט היה הדבק של סקרמנטו לא רק בהתקפה אלא גם בהגנה והפרישה הצפויה אם אכן תצא לפועל תגרום לארטסט לוותר על כמעט 15 מיליון דולר בשתי העונות הקרובות למרות האופציה שיש לו להפוך לשחקן חופשי בתום העונה הבאה.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  08.03.2007
  הודעות
  504
  מה לעזאזאל יש לבחור הזה?
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  10.03.2007
  הודעות
  16
  כןן .. חבל אם הוא יפרוש
  שתף ב-Google+

הרשמה