תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שלום, אני פתחתי כאן דיון על המתאבק המועדף עלי HHH כדי לשמוע את דעתכם-מה בדיוק הולך איתו.
    טריפל אייץ', השיג הכל בקריירה שלו, אליפות זוגות, אליפות בין יבשתית, אליפות אירופאית וכמובן הישג מדהים של עשר אליפויות עולם. 4 פעמים אלוף ה-WWF, 5 פעמים אלוף עולם במשקל כבד ופעם אחת האלוף הבלתי מעורער.
    טריפל אייץ' לא תמיד היה כל כך עצמאי ולא מפחד להגיד את דעתו. בתחילת הדרך הוא היה בגימיק של סנוב שלא שם על אנשים אחרים.
    במשך הזמן הוא נהיה חבר בקבוצת הקליק שהייתה מורכת מסקוט הול, קוין נאש, שון מייקלס וממנו כמובן.
    הוא לא היה דמות דומיננטית בקבוצה הזאת. לבסוף קרה מקרה שלא היה מתוכנן בסטוריליין בו כל הקבוצה התחבקה לפני עזיבתם של נאש והול ל-WCW והראו רגשות אנושיים וצער על העזיבה של חבריהם. על כך נענש הנטר משום ששון היה הכוכב שהחזיק את החברה בשעת המשבר שלה, והול ונאש עברו ל-WCW.
    העונש שלו היה שהסטוריליין בו הוא תוכנן לזכות במלך הזירה 1996 בוטל. לאחר שעבר זמן מה, HHH, שון ושומרת הראש שלהם צ'יינה הקימו את הסטייבל של DX. במשך כשלוש שנים חי טריפל אייץ' בצילו של שון מייקלס שהיה הדמות המובילה גם בסטייבל הזה.
    בשנת 1998, לאחר קרב ארון קבורה עם האנדרטייקר ברויאל ראמבל, שון נפל לא נכון על הגב שלו-מה שהוביל להעדרותו מהזירה למשך 4 שנים.
    ואז הגיע תורו של טריפל אייץ' לזרוח. לא רק שהוא תפס את הפיקוד על DX, הוא גם צירף אנשים חדשים לקבוצה, הוא גם נכנס לפיודים עם הסטייבל של מקמהן-הקורפוריישן. בגלל דראפט שהיה בין הרוסטרים, טריפל אייץ' היה אקסקלוסיבי לסמאקדאון. בשנת 2002 שון חזר לזירה וניסה לצרף את שון ל-NWO החדש. בזמן הזה טריפל אייץ' הספיק לזכות בחמש אליפויות עולם. עוד משהו חשוב שקרה הוא שטריפל אייץ' התחתן עם הבת של וינס-סטפני מקמהן ולכן קיבל חלק חשוב בסטוריליין ובמציאות והיה שותף לחלק מהחלטות בוקינג חשובות. עם כל מילה שלו יש כוח אבל בראיון הוא טען שלא משנה מה הוא אומר, מה שנקבעבסוף זה מה שיוצא מהפה של וינס. הרבה אנשים חושבים שטריפל אייץ' הגיע לעמדת המפתח החשובה הזאת רק בגלל שהוא בעלה של הבת של הבוס.
    עקב ניסיון ההעברה ל-NWO שבסופו של דבר פורק ע"י וינס, עבר טריפל אייץ' ל-Raw ושמה האוהדים חיכו בציפייה לאיחוד של DX.
    בזמן ה"קטע" של DX עם ה-suck it והכל טריפל אייץ' פתאום תקף את שון עם פדיגרי. הוא טען שהוא חי בצילו של שון יותר מדי זמן, שנמאס לו ועכשיו תורו לזרוח.
    בסאמרסלאם 2002 נערך קרב רחוב בין מייקלס שחזר לזירה באופן חד פעמי במשך תקופת זמן ארוכה ו-HHH. בקרב ניצח שון אבל HHH צחק אחרון אחרי שהוא עמד על רגליו בעוד שון פונה באמבולנס לבית חולים עקב שתי מכות פטיש בגב מהנטר. זאת הייתה רק ההתחלה של היריבות בין שני החברים לשעבר והיא נמשכה הרבה מעבר לזה. הזמן חלף ובאירוע הגדול של השנה ובבקלאש ראינו סימנים שאולי רימזו על חזרתם של DX משום ששון ואייץ' החלו לעשות את ה-crotch chop שלהם. וכך היה. ביא היריבות בין שון למקמהנים, וינס ניסה להשתמש באייץ' כבנאדם שישמיד את שון אבל זה רק הביא להתאחדות שלהם.
    DX התאחדו רשמית. מיד הוחזר להם הגימיק של פורעי החוק שימתחו מישהו בכל הזדמנות שניתנת להם. עבר זמן ו-DX נכנסו לפיוד עם rated RKO.
    הפיוד הגיע לקרב על אליפות הזוגות ב-new year's revolution 2007. בקרב בו התוצאה הייתה no contest טריפל אייץ' נחת לא נכון על הברך שלו בזמן שביצע spinebuster על אורטון, מה שגרם עד עכשיו וכנראה גם עד סאמרסלאם 2007 להיעדרותו מהזירה.
    בזמן העדרותו של שון ולאחר הפיוד שלו בשנת 2002 ומעבר, טריפל אייץ' הקים גם את הסטייבל הידוע לשמצה, אבולושן.
    הפעם, בניגוד לעבר, טריפל אייץ' ישר קיבל את עמדת המפתח בסטייםבל והנהיג אותו לגדולה. בכל הזמן הזה טריפל אייץ' השיג את ההישג האולטימטיבי-10 פעמים אלוף עולם-ובלי עזרה משון.
    שאלות הדיון:

1. האם אתם חושבים שטריפל אייץ' השיג את כל הקרדיט וההישגים הענקיים האלה בגלל שהיה מוקף באנשים שגיבו אותו או בגלל יכולותיו בזירה?

2. האם הצטרפות ל-DX מחדש עם שון תרמה לאייץ' או שלא האירה לו פנים?

3. האם אתם חושבים שהשלב של הסטייבלים היה נחוץ להתפתחותו של טריפל אייץ' או שהוא היה יכול להתחיל קריירת יחידים מצליחה כמו שהייתה לו כבר מההתחלה?

4. הרבה אנשים חושבים שטריפל אייץ' הגיע לעמדת המפתח החשובה הזאת רק בגלל שהוא הבעל של הבת של הבוס ושאין לו שום איכויות בזירה כמתאבק, מה שאני ממש לא מסכים איתו. האם אתם מסכימים/לא מסכימים עם דעה זו? למה?

דעתי:

1. אני חושב שטריפל אייץ' מתאבק מעולה. הוא יודע לבצע כל תרגיל בארסנל הרחב שלו בדיוק ומושלמות. הוא מתאבק טכני וחזק, ומעל כל זה חכם (The Cerebral Assassin). הוא יודע להציג פרומואים בצורה מושלמת ויודע איך לגרום לקהל לשנוא אותו או לאהוב אותו.
    2. אני חושב שההצטרפות ל-DX מחדש לא האירה לאייץ' פנים כי אני אהבתי אותו בתור הזה שיקרע את היריב שלו לגזרים בזירה, בכוח אבל באלגנטיות. אני חושב שכל הגימיק של שובר החוקים הזה ממש לא מתאים לו, ובאופן אישי אני גם לא אוהב את שון מייקלס, אבל החלק עם מייקלס זה רק דיעה אישית על בנאדם, השאלה עצמה היא האם לדעתכם היא עזרה לו.
    3. אני חושב שטריפל אייץ' היה יכול להצליח מאוד מההתחלה בתור מתאבק עם קריירת יחידים. למרות שכמעט בקריירה של כל מתאבק יש שלב שבו הוא צריך להיות חלק מקבוצה חזקה. אני עדיין חושב שהוא יכל בלי זה, אבל זה לא אומר שזה לא תרם לו ולהתהוותו בחברה כמישהו שישאיר חותם.
    4. מבחינתי זה אותו דבר כמו התשובה לשאלה הראשונה, כריזמטי, חזק, טכני והגיע לעמדה הזאת בזכות קישוריו ולא בזכות קרבתו לבוס.
    דיון פורה.

נב
    שיזקף לזכותי שזה דיון אורגינלי שאני כתבתי ואין לי מקורות מהם העתקתי או נעזרתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכון שטריפל מתאבק טוב אבל לדעתי רוב ההישגים שלו באו בגלל שהוא רמאי לא קטן ובעזרת החברים שלו.
    אני בטוח שהוא היה מגיע לחלק מהישגים גם בלי לרמות אבל מה לעשות
    אני לא יודע אם הצטרפותו ל
    DX
    עזרה לו במשהו
    אבל אני יודע שממש נהניתי לראות את הקרבות שלהם

ואין לי מושג למה אתה חושב שלהביא למישהו פטיש בגב זה אלגנטיות
    הוא יעשה הכל כדי לנצח גם למכור את החברים שלו תמורת פטיש^__^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    1)שילוב של כישרון עצום ופוליטקה.
    2)לפי דעתי היא תרמה כהקהל חזר לתמוך בו, והוא הראה שהוא יכול לשחק היל דול אבל גם פייס ענק!!
    3)בהתחלה הוא היה זקוק לסטייבל כדי להגיע כל כך רחוק.
    4)לא מסכים. טריפל הוכיח לאורך השנים שהוא מתאבק גדול.
    בנוסף לזה קורט אנגל בביוגרפיה שלו כתב שטריפל H הוא המתאבק שיודע הכי טוב לגרום לקהל להגיב לקרבות, ואיך לסיים את הקרבות בצורה הכי טובה.

תודה על ההשקעה של כתיבת הכתבה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    לפי דעתי HHH, הוא כישרון עצום ומוח מבריק בהאיבקות.
    כמובן שהחיבור לשון בתחילת דרכו עזר לו מאוד, כמו גם שינוי הגימיק שלו מבחור אצילי לבחור ששם זין על כולם עזר לו מאוד.
    הוא משחק היל ופייס בדרגה הטובה ביותר בעסק.
    הנישאויים עם סטפני יתנו לו שליטה (יחד עם שיין) על הWWE, עוד כמה שנים שוינס ייצא לפנסיה.
    אני חושב שהוא השיג המון בזכות עצמו והתגובות של הקהל מראות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    1)שילוב של כישרון עצום ופוליטקה.
    2)לפי דעתי היא תרמה כהקהל חזר לתמוך בו, והוא הראה שהוא יכול לשחק היל דול אבל גם פייס ענק!!
    3)בהתחלה הוא היה זקוק לסטייבל כדי להגיע כל כך רחוק.
    4)לא מסכים. טריפל הוכיח לאורך השנים שהוא מתאבק גדול.
    בנוסף לזה קורט אנגל בביוגרפיה שלו כתב שטריפל H הוא המתאבק שיודע הכי טוב לגרום לקהל להגיב לקרבות, ואיך לסיים את הקרבות בצורה הכי טובה.

תודה על ההשקעה של כתיבת הכתבה.
    אין בעד מה, למרות שאני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה שכתבה אבל שיהיה.
    ואני מסכים, סטייבלים בתחילת דרכו קצת עזרו לבסס אותו בחברה, אבל אני חושב שתקעו אותו ביותר מדי סטייבלים בהתחלה, איזה שלושה ושישר אחרי האשון הוא היה יכול להתחיל את קריירת היחידים שלו. ול-susliko5. אני מדבר על האלגנטיות שבמכות שלו, לדוגמה, הוא מבצע את הספיינבאסטר שלו בכזו מושלמות שזה נראה כאילו הוא מכסח אותך חזק-אבל ברמה.
    ואם תראה איזה אמין הוא עושה את מכות הפטיש שלו, אולי תחשוב כמוני.
    המשך דיון פורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    שאלות הדיון:

1. האם אתם חושבים שטריפל אייץ' השיג את כל הקרדיט וההישגים הענקיים האלה בגלל שהיה מוקף באנשים שגיבו אותו או בגלל יכולותיו בזירה?

3. האם אתם חושבים שהשלב של הסטייבלים היה נחוץ להתפתחותו של טריפל אייץ' או שהוא היה יכול להתחיל קריירת יחידים מצליחה כמו שהייתה לו כבר מההתחלה?

4. הרבה אנשים חושבים שטריפל אייץ' הגיע לעמדת המפתח החשובה הזאת רק בגלל שהוא הבעל של הבת של הבוס ושאין לו שום איכויות בזירה כמתאבק, מה שאני ממש לא מסכים איתו. האם אתם מסכימים/לא מסכימים עם דעה זו? למה?

נב
    שיזקף לזכותי שזה דיון אורגינלי שאני כתבתי ואין לי מקורות מהם העתקתי או נעזרתי.
    1.קצת בגלל יכולת,הרבה בגלל סטפאני..
    2.מיותר ביותר,אפילו אליפות זוגות הם לא לקחו..רק עשו פרומואים שאפילו ילדים בני 10 לא צוחקים מהם..
    3.ברור..למשל מתי שהוא היה עם DX הוא לקח אליפות WWE ואליפות זוגות ואנשים הכירו אותו ואהבו אותו..אם הוא היה נשאר עם הגימיק של הסנוב הצרפתי היום הוא היה ג'ובר,כמו כל אחד מאותה תקופה..
    4.מסכים חלקית..הוא אלוף 10 פעם רק בגלל יכולות?זאת עובדה שחצי מהאליפויות שלקח הם בגלל סטפאני..יש לבנאדם יכולת כיף לראות אותו בזירה,אבל אין מצב שהוא היה לוקח 10 אליפויות בגלל יכולתו..אולי 2..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    שאלות הדיון:

.
    1. זה ברור שיש לו יכולות בזירה, אבל כל אחד צריך פוש קטן כדי להגיע לפסגה.
    2. בהחלט לא הועילה, טוב אולי לשון- אבל טריפל H עבר את שלב של הצוותים כבר מזמן.
    3. לדעתי אין מצב שהוא היה כזה גדול היום מבלי להתחיל בסטייבל, לומדים הרבה דברים חשובים, מוכיחים כישרון בזירה- ואז עוברים לקרבות יחיד (תראו את ניטרו).
    4. לא מסכים. אבל לא לגמרי. לטריפס יש יכולות מצויינות בזירה, אבל כמו שאמרתי צריך קצת פוש כדי להגיע למעמד שבו הוא היום. 70% כישרון, 30% פרוטקציות.

נ.ב- טריפל אייץ' היה ותמיד יהיה המתאבק האהוב עליי בכל הזמנים, אז אני די משוחד .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    1.
    4.מסכים חלקית..הוא אלוף 10 פעם רק בגלל יכולות?זאת עובדה שחצי מהאליפויות שלקח הם בגלל סטפאני..יש לבנאדם יכולת כיף לראות אותו בזירה,אבל אין מצב שהוא היה לוקח 10 אליפויות בגלל יכולתו..אולי 2..
    לא הגזמת? איך בדיוק סטפני עזרה לו לדעתך? אם תראה קרבות עבר שלו, תראה שסטפני עומדת במד ולא עושה כלום. הכל הוא השיג בגלל שהוא הצליח לגבור על היריבים שלו בכוחות עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    לא הגזמת? איך בדיוק סטפני עזרה לו לדעתך? אם תראה קרבות עבר שלו, תראה שסטפני עומדת במד ולא עושה כלום. הכל הוא השיג בגלל שהוא הצליח לגבור על היריבים שלו בכוחות עצמו.
    היא ביקשה מאבא שלה שייתן לו אליפויות..
    ושלא תבינו אותי לא נכון הוא אחד המתאבקים האהובים עלי בWWE..ואין הרבה כאלה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    היא ביקשה מאבא שלה שיתן לו אליפויות?
    אתה יודע שכל מי שאי פעם זכה בתואר עולם זכה בו בגלל שהבוקרים קבעו ככה.
    זה אומר שיש להם קרבה לבוס?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    הבוקרים צריכיים אישור מוינס על כל דבר ולו יש את המילה האחרונה.
    בעיקרון הוא אחראי על התוצאה הסופית.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    הוא כמאט ולא השיג כלום לבד
    כמאט ולא הייתה תקופה שהוא נלחם נקי בלי חברים (או בכלל לא הייתה תקופה כזאת?)
    נגיד שכדי לזכות באליפות הוא היה צריך לנצח 5 פעמים ברציפות מתאבקים שונים והוא ניצח את כולם ורק בקרב הראשון עזרו לו זה עדיין נחשב שהוא לא זכה באליפות בכוחות עצמו
    וכמו שאמרתי בהתחלה הוא מתאבק חזק שהיה יכול להגיע להישגים טובים גם בלי חברים שיעזרו לו
    אבל לא לכל כך הרבה הישגים כמו שיש לו אכשיו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SUSLIK05
    הוא כמעט ולא השיג כלום לבד
    כמעט ולא הייתה תקופה שהוא נלחם נקי בלי חברים (או בכלל לא הייתה תקופה כזאת?)
    נגיד שכדי לזכות באליפות הוא היה צריך לנצח 5 פעמים ברציפות מתאבקים שונים והוא ניצח את כולם ורק בקרב הראשון עזרו לו זה עדיין נחשב שהוא לא זכה באליפות בכוחות עצמו
    וכמו שאמרתי בהתחלה הוא מתאבק חזק שהיה יכול להגיע להישגים טובים גם בלי חברים שיעזרו לו
    אבל לא לכל כך הרבה הישגים כמו שיש לו עכשיו
    לדעתי את כל אליפויות העולם הוא השיג לבדו.
    לא היה מקרה שבו הוא היה צריך לנצח חמישה אנשים והבהתחלה עזרו לו.
    ותאמין לי שבהרבה מהמקרים עזרו לו רק כדי לקבל את הטייטל שוט, אבל בקרב על החגורה הוא עשה הכל בזכות עצמו. ואם סטפני התערבה זה אף פעם לא יצא לטובתו של אייץ' כי היו מקרים שהיא הסיחה את דעתו של השופט ובסוף מי שהיה נגד אייץ' לקח את היתרון. וברוב המקרים שאייץ' היה נגד מישהו, גם עם המישהו הזה היה מישהו אחר. לדוגמא, כשאייץ' נלחם נגד קקטוס ג'ק ברויאל ראמבל של שנת אלפיים, סטפני עמדה בצד בשקט, ופתאום בא רוק ונתן לאייץ' שוט בראש.
    ול-y2pach זה די ברור שוינס אומר את המילה האחרונה כי אחרי הכל הוא הבוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    לדעתי את כל אליפויות העולם הוא השיג לבדו.
    לא היה מקרה שבו הוא היה צריך לנצח חמישה אנשים והבהתחלה עזרו לו.
    ותאמין לי שבהרבה מהמקרים עזרו לו רק כדי לקבל את הטייטל שוט, אבל בקרב על החגורה הוא עשה הכל בזכות עצמו. ואם סטפני התערבה זה אף פעם לא יצא לטובתו של אייץ' כי היו מקרים שהיא הסיחה את דעתו של השופט ובסוף מי שהיה נגד אייץ' לקח את היתרון. וברוב המקרים שאייץ' היה נגד מישהו, גם עם המישהו הזה היה מישהו אחר. לדוגמא, כשאייץ' נלחם נגד קקטוס ג'ק ברויאל ראמבל של שנת אלפיים, סטפני עמדה בצד בשקט, ופתאום בא רוק ונתן לאייץ' שוט בראש.
    ול-y2pach זה די ברור שוינס אומר את המילה האחרונה כי אחרי הכל הוא הבוס.
    אבל זה מה שהתכוונתי
    אם עזרו לו לקבל את הטייטל שוט אבל בקרב על החגורה הוא ניצח בעצמו זה עדיין נחשב(לפחות לדעתי) שהוא לא לקח אליפות רק בזכות עצמו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SUSLIK05
    אבל זה מה שהתכוונתי
    אם עזרו לו לקבל את הטייטל שוט אבל בקרב על החגורה הוא ניצח בעצמו זה עדיין נחשב(לפחות לדעתי) שהוא לא לקח אליפות רק בזכות עצמו
    בטח שזה נחשב שהוא לקח בזכות עצמו. מישהו התערב בקרב? לא.
    אני מודה שאולי היו איזה שני מקרים שהוא לא השיג את הטייטל שוט בהוגנות, אבל אם תשים לב,
    הוא הרוויח את ההזדמנויות האלה. ועצם זה שהוא היה האלוף לפני שזכו ממנו בחגורה מאפשר לו לקבל עליה קרב חוזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    OH HE IS REALLY THET DAMN GOOD(GOD)A
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    איזה הקפצה לא נורמלית. טוב נו, אני מניח שהדיון הזה עדיין יכול להיות פעיל ולרוונטי, אז למי שרוצה לדון בו-בבקשה.
    שתף ב-Google+

הרשמה