תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 51
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אוקיי, בגלל שאף אחד לא חשב על זה וזה היה אמור להיות קיים פה כבר הרבה זמן, אז החלטתי לפתוח את הת'רד הזה כדי לראות באמת אילו משחקים היו אמורים להגיע רק ל- PS3 ועברו גם ל- Xbox 360 או למחשב אז בואו נתחיל:

Assasins creed- מגיע גם ל360 ולמחשב
    Fatal Inertia - מגיע גם ל-360
    bladestorm: the hundred years war- מגיע גם ל-360
    UT3- מגיע גם ל-360
    GTA IV -מגיע גם ל-360
    DMC4- מגיע גם ל-360 ולמחשב
    mercenaries 2- מגיע גם ל-360 ולמחשב
    ACE COMBAT 6-מגיע רק ל-360
    guitar hero- הוא גם מגיע ל-360
    Virtua Fighter 5- אומנם באיחור אבל מגיע גם ל-360

כל פעם שיתווסף משחק (או אם שכחתי כמה) תגיבו ואני אוסיף לרשימה המגוכחת הזאת.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    יוזמה נחמדה
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    איך אף אחד לא חשב על זה? היו צריכים לפתוח את זה כבר הרבה זמן...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה יכול להוסיף במרסינריס 2 גם את הPC כי הוא יוצא גם אליו.
    בחודשים הקרובים תוכל לצרף לשם את FFXIII ואת MGS4 XD

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    יש שמועות ש FFXIII נשאר בלעדי ל PS3 לפי ההחלטה של החברה,
    יש למישהו אישור לזה?
    כי לא מצאתי ידיעה רשמית על זה,ויכול להיות שזאת הייתה סתם הודעה של Fanboys
    של סוני.
    "Lets show them that justice always win!"

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני לא בטוח שמלכתחילה חלק מהמשחקים ברשימה הזאת היו אמורים להיות אקסלוסיביים לPS3...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני לא בטוח שמלכתחילה חלק מהמשחקים ברשימה הזאת היו אמורים להיות אקסלוסיביים לPS3...
    אני יודע שאסאסין ו-GTA4 היו אמורים.
    שתי החברות פנו לסוני והציעו להם לעשות עסקת אקסקלוסיביות אבל סוני כמו סוני זרקו זין והן קפצו ישר לתמיכה החמה של ה-360.
    מה לעשות, כשאתה זורק זין על המעריצים IT SHOWS.
    ועל ACE COMBAT אפשר כבר להגיד שהוא לא מגיע ל-PS3 בכלל, אקסקלוסיבי ל-360.
    אמממ... אני לא יודע מה אתכם אבל יש לי הרגשה מוזרה בעצמות בקשר ל-RE5 (ביחוד אחרי ההצלחה של כל השוטרים שמחקים את RE4 על ה-360 כמו GEARS או LOST PLANET).

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אם יש משהו שבאמת מעצבן אותי זה AC6 נמקו פשוט בגדה, זרקה זין על כל מי שמשחק בסדרה, אני אישית קניתי PS3 גם כדי להמשיך לשחק בAC יש לי את כל משחקי הPS2 וסיימתי את כולם ברמה ACE עם ציון S בכל המשימות (קיצר אני חם על הסדרה) הבחירה הטבעית הייתה להמשיך לצאת על הPS3 או לפחות לתמוך אותה, אבל אם הם לא מוציאים בכלל לסוני זה פשוט מגעיל.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אם יש משהו שבאמת מעצבן אותי זה AC6 נמקו פשוט בגדה, זרקה זין על כל מי שמשחק בסדרה, אני אישית קניתי PS3 גם כדי להמשיך לשחק בAC יש לי את כל משחקי הPS2 וסיימתי את כולם ברמה ACE עם ציון S בכל המשימות (קיצר אני חם על הסדרה) הבחירה הטבעית הייתה להמשיך לצאת על הPS3 או לפחות לתמוך אותה, אבל אם הם לא מוציאים בכלל לסוני זה פשוט מגעיל.

זאת לא בגידה של נמקו. הם רוצים לשים את המשחק שלהם על כמה שיותר פלטפורמות כדי לעשות כמה שיותר כסף. סוני כנראה לא ראו לנכון להוציא כסף על המשחק.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    כמה שיותר פלטפורמות אומר להוציא גם לPS3 ממש לא מפריע לי שהוא הולך ל-360 להיפך שיהיה בכיף לחבר'ה אבל לא להוציא את זה לPS בכלל?
    מה זה בגידה? זה לא שהם חייבים לי משהו אבל בסה"כ המעריצים ששיחקו עד עכשיו במשחקים היו בעלי PS2 והמעבר הטבעי הוא לPS3 אבל לא נוכל להמשיך לשחק. זה בסוף גם חבל מאוד מבחינתם כי הם מפנים עורף לקהל שהביא את הסדרה למה שהיא היום והיה קונה עוד הרבה עותקים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמה שיותר פלטפורמות אומר להוציא גם לPS3 ממש לא מפריע לי שהוא הולך ל-360 להיפך שיהיה בכיף לחבר'ה אבל לא להוציא את זה לPS בכלל?
    מה זה בגידה? זה לא שהם חייבים לי משהו אבל בסה"כ המעריצים ששיחקו עד עכשיו במשחקים היו בעלי PS2 והמעבר הטבעי הוא לPS3 אבל לא נוכל להמשיך לשחק. זה בסוף גם חבל מאוד מבחינתם כי הם מפנים עורף לקהל שהביא את הסדרה למה שהיא היום והיה קונה עוד הרבה עותקים.
    הם לא עושים את זה בשביל הכיף אתה יודע. מיקרוסופט משלמת להם כסף או הנחות בעמלות בתמורה שהוא יהיה אקסקלוסיבי. סוני כנראה לא נלחמו מספיק על הכותר.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בסוף הכל עושים בעסקים בשביל כסף, לדעתי היו מרויחים יותר אם היה יוצא גם לPS3.
    חבל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בסוף הכל עושים בעסקים בשביל כסף, לדעתי היו מרויחים יותר אם היה יוצא גם לPS3.
    חבל.
    שוב, אתה לא יודע כמה כסף מיקרוסופט שפכו עליהם. כנראה שזה יצא להם משתלם אחרת הם היו מעדיפים לעשות גם גרסת PS3.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ממה שאני יודע מייקרוסופט יותר גדולה מסוני, נכון? (מבחינת רווחים, וכמה השווי שלה בכללי)
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    ממה שאני יודע מייקרוסופט יותר גדולה מסוני, נכון? (מבחינת רווחים, וכמה השווי שלה בכללי)
    כמובן, מעטות החברות שיש להן את הכוח של מיקרוסופט.
    אבל עדין, יש גבול הטעם הטוב ולכל מחלקה יש את התקציב שלה.
    אם מחלקת המשחקים מיקרוסופט יכלו לשפוך כמה כסף שהם רצו אז MGS4, FFXIII, DMC4, VF5 וכו' היו כולם אקסקלוסיביים ל-360.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אבל עדיין, גם סוני היא לא חברה קטנה.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הקניה של מיקרוסופט היא לא רק כלפי המשחק הזה. זאת הבעת עמדה - תראו מה יש לנו ולסוני אין. זהו גם תרגיל שיווקי.
    בכל מקרה אני מניח שבסופו של דבר גם סוני תבין את זה ותקח כמה משחקים בלעדיים רק כדי להחזיר. אני מקווה בשבילם שזה לא יהיה מאוחר מדי (או משחקים טפשיים מדי...)

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    הבעיה היא שלסוני פשוט לא אכפת. לפני משהו כמו שנה בערך ב-E306 לפני שהתחילה התערוכה חודשיים לפני בערך, אז המנכ"ל של סוני אמריקה רואיין ושאלו אותו בקשר לאקסקלוסיביות שלGTA IV (לפני שהודיעו שהוא גם יגיע ל-360) אז הוא אמר שהכותר הזה לא הכרחי להצלחת הקונסולה, ונתן מין רמיזה כזאת שלסוני לא אכפת מכותרים לא שלה והיא יכולה להסתדר לבד. פשוט לא אכפת לסוני מהלקוחות שלה ומהמעריצים של ה-PS2, זה בזיון.
    ובקשר למחיר, היא שמה חומרה כל כך מתקדמת לקונסולה לתקופתה, ככה שעכשיו מי שרוצה לקנות PS3 באירופה חייב לשלם משהו כמו 800-1000 דולר.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    בקשר ל - FFXIII לא ממש נראה לי שהוא יהפוך למולטי פשוט בגלל שזו היתה אחת הסדרות אם לא הסדרה הכי מצליחה בPS2 ככה שלא נראה לי שסוני יוותרו על האקסקלוסיביות שלה כל כך מהר...
    אחרי הכל אם לסוני היה קצת יותר אכפת היא היתה נלחמת על הכותרים הללו וסביר להניח שהיא גם היתה מצליחה בלשמור עליהם אקסקלוסיביים - על תשכחו שסוני בכל זאת היא ענקית אלקטרוניקה כלל עולמית שמייצרת הכל מכרטיסי זכרון ועד לטלוויזיות HDTV ככה שאין לה ממש בעיה בכל מה שנוגע לתקציב, הבעיה היא בחוסר איכפתיות... ובכלל אם הם יצליחו עם הבלו ריי שלהם מה שנראה כאילו הולך לקרות - ועם כל התמיכה של החברות הבאות: אפל,דל,היטאצ'י,היולט פקארד,JVC,LG ,מיצובישי,פנסוניק,פיוניר,פיליפס,סמסונג,שארפ,TDK,תומסון - וכמובן סוני, והתמיכה של האולפנים ההוליוודיים - שמעדיפים להוציא סרטים בפורמט הזה מאשר בHD-DVD - סוני תצליח אפילו עוד יותר (מפחיד לחשוב על זה - הם משתלטים לנו על העולם... חחח)!!!

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי Oren745
    בקשר ל - FFXIII לא ממש נראה לי שהוא יהפוך למולטי פשוט בגלל שזו היתה אחת הסדרות אם לא הסדרה הכי מצליחה בPS2 ככה שלא נראה לי שסוני יוותרו על האקסקלוסיביות שלה כל כך מהר...
    אחרי הכל אם לסוני היה קצת יותר אכפת היא היתה נלחמת על הכותרים הללו וסביר להניח שהיא גם היתה מצליחה בלשמור עליהם אקסקלוסיביים - על תשכחו שסוני בכל זאת היא ענקית אלקטרוניקה כלל עולמית שמייצרת הכל מכרטיסי זכרון ועד לטלוויזיות HDTV ככה שאין לה ממש בעיה בכל מה שנוגע לתקציב, הבעיה היא בחוסר איכפתיות... ובכלל אם הם יצליחו עם הבלו ריי שלהם מה שנראה כאילו הולך לקרות - ועם כל התמיכה של החברות הבאות: אפל,דל,היטאצ'י,היולט פקארד,JVC,LG ,מיצובישי,פנסוניק,פיוניר,פיליפס,סמסונג,שארפ,TDK,תומסון - וכמובן סוני, והתמיכה של האולפנים ההוליוודיים - שמעדיפים להוציא סרטים בפורמט הזה מאשר בHD-DVD - סוני תצליח אפילו עוד יותר (מפחיד לחשוב על זה - הם משתלטים לנו על העולם... חחח)!!!
    אני אישית חושב כבר הרבה זמן שהבלו ריי ינצח אם כל התמיכה של החברות הכל כך גדולות האלה...אבל הPS3 לא...

הרשמה