תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    יאללה חברה, אני כבר מרגיש שזה OT לפתוח דיון שקשור לאנריל בפורום הזה

בכל אופן, הדיסקוסים על הכוונות בסרט גרמו לי להתחיל לחשוב על כוונות באופן כללי, ועל הסידור של הניגודיות בין הצבע של הסקינים לצבע של הכוונות...

האויבים אצלי הם גורג'ים ירוקים, והכוונת שלי כרגע, לכל הנשקים, היא עיגול קטן סגול עם BORDER שחור מסביב.

למה?

כי סגול וירוק זה שני הצבעים שרואים הכי טוב על רקע המפות שלנו (וסגול רואים טוב על רקע השחקנים הירוקים).

למה הBORDER השחור? כי כשעושים קומבואים זה יוצא סגול על סגול אז צריך משהו שיבדיל את הצבעים, כדי שאפשר יהיה לראות את הכוונת.

למה אותה כוונת לכל הנשקים? כי ברמה שרובנו משחקים בה כבר לא צריכים כוונת בשביל לדעת איזה רובה בחוץ, וכמה שיש פחות שינויים על המסך הריכוז גובר.

עכשיו שאלות לכולם:

1) איזה צבע הסקינים של היריבים והחברים אצלכם? למה?
    2) האם אתם עושים FM? למה כן למה לא?
    3) האם אתם משתמשים באותה כוונת לכל הנשקים? למה כן למה לא? במידה ולא פרטו
    4) באיזו כוונת אתם משתמשים [תיאור של הכוונת (גודל וצורה) והצבעים שלה]? למה?

ניסיתי לשחק עם CROSS בגודל בינוני וחור באמצע, ככה שהוא לא יסתיר את מה שאני יורה בו, אבל מה שיוצא זה שכשהצד של הCROSS על יריב אני יורה, במקום לשים אותו באמצע הכוונת...

ובסוף, שכל אחד ימליץ על איזה חבילת כוונות שהוא אוהב. אני ממליץ על K-AUS XHAIR PACK.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אמממ אצלי יריבים ירוקים וחברים לבנים
    FM = ON
    אמממ הכוונות של Gitzz - ולפני זה היה לי נקודה לבנה עם בורדר שחור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    מה זה הכוונות של גיטז?
    ותן קצת פירוט... למה בחרת בSETUP הזה דווקא? מה אתה אוהב ולא אוהב בו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    כוונות של גיטז, נקודה צהובה בשביל שוק וLG, CROSS 1 צהוב בשביל כל השאר... נראה לי שבכל זאת אני אשנה את זה למה שהיה לפני זה, שזה נקודה לבנה עם עיגול שחור קטן מסביב... זה יוצא אחלה בשביל כל המקומות שאתה מסתכל בהם.
    FM= Arclite שיהיה אפשר לראות את הראש גם מאחורה (כי בגורג' אי אפשר) ואני משתמש בEPIC BRIGHT SKINS כחול בשביל חברים ואדום בשביל אויבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    חחח יפה שעלית על הצבעים אדי, אצלי זה בידיוק ההפך..

יעני הסקינים סגולים וכוונת ירוקה, ללינק צהוב.

2) FM - כן אין הבדל ב-hitboxes אבל הרבה יותר קל להבחין בסקינים גדולים יותר במצבים מסויימים..
    3) hitscan כוונת אחת ו-splash כוונת אחרת
    4) hitscan - cross 3 0.85 green
    splash - cross 1 biggest green
    link - cross 1 biggest yellow

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני אישית צריך כוונת שונה לכל נשק פשוט כי אחרת אני מתבלבל עם הנשקים.
    אפשר לראות טוב מאוד מה הכוונות שלי בסרטון איך הגעתי לזה? אחרי שראיתי את אלדן משחק עם כוונת שהיא פשוט נקודה, אבל ממש גדולה. התחלתי לחשוב אם מבחינה אינבסטינקטיבית זה עדיף כשבמקום כוונת קטנה שאפשר להתעלם ממנה, שמים משהו שכשהוא מסתיר את המטרה, אתה יורה. אז חשבתי, והגעתי למסקנה שנקודה גדולה זה פולשני מדי. במקום זה, לעשות עיגול גדול יחסית וחלול, יכול להיות רעיון טוב. אז לLG ולשוק יש לי את שתי הכוונות האלה, רק הצבע שונה (ירוק ל- LG סגול לשוק). אמממ, פחות או יותר זהו. להגיד את האמת? הכוונות לא כל כך משנות לנשקים האחרים. אני יכול לשחק בלי כוונת וזה בול אותו דבר.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    CROSS 1 ירוק לכל הנשקים חוץ מLG ושוק...לLG ושוק אני שם CROSS 1 ירוק גודל 1.07 כי אני משחק על 800X600 ובגודל הזה הכוונת לא נראית כמו עיגול מצ'וקמק(נראה כמו בגודל 0.85 על 1024)

FM אני שם גורג' בצבע ורוד לאויבים ובצבע ירוק לקבוצה...יותר קל לי לראות ככה את הסקינים ולכוון עליהם

כבר לא החלפתי חודשיים ופעם החלפתי כל יומיים :X נוח לי ככה
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    גיא ואדי יש לכם נקודה טובה :ם נראה לי אני יחליף את הצבעים נראה איך הולך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    רעיונות שאהבתי בינתיים ושאלות:

תום באמת עלה על משהו חשוב - שלגורג' לא רואים את הראש מאחורה. יודעים איפה הוא, אבל לא רואים אותו. לעשות FM לARCLITE זה אולי באמת רעיון טוב...

הFM שעשיתי לחברים אצלי ד"א זה SAPPHIRE, כי היא דקה וכוסית, ככה שגם הם מסתירים לי פחות מסך וגם אני רואה תחת של בנות ולא של בנים במשחק...

למישהו יש לינק לכוונות של גיטז? זה CUSTOM או משהו שבא עם המשחק?

גיא - מה שאמרת לגבי כוונת אחת לHITSCAN ואחרת לSPAM זה משהו שבדיוק ניסיתי, אבל לא הסתדר לי ממש... אולי כי אני רגיל מדי למה שיש לי עכשיו... אני אנסה לשחק עם זה שוב.

אבישי - הבעיה עם כוונות חלולות באמצע זה שאני רגיל לשים את החלק הצבוע על האויב, ולא הפוך
    ואני לא מבין איך בין זה שהנשק בHIGHLIGHT בHUD למטה והזכרון (אתה אמור לזכור לאיזה נשק החלפת) אפשר לשכוח באיזה נשק אתה משתמש...

עוד משהו - שמתי לב שאני היחיד שבחר צבע ירוק במקום סגול לאויבים... איך נראה הסגול על רקע מפות כמו CAMPGROUNDS, GRENDEL וDECK, שהן כולן כחולות או אדומות (ואלו צבעים שדומים לסגול)? למה דווקא סגול ולא ירוק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אדי לי יש ירוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    1) אוייבים - גורג'ים ירוקים. חברים - לבנים, איזה סקינים שהם בחרו. פשוט כי את גורג' ירוק קל לראות, ולבן זה הבדל עצום מירוק...
    2) FM - גורג', מאותה סיבה למעלה...
    3) לא... כי זה לא מפריע לריכוז שלי, וזה נחמד לראות כוונות שונות. חלקן גם עוזרות לכוון לפי דעתי.
    4) באמת שלכל נשק זה שונה... מיני זה מעין עיגול בתוך עיגול (לבן), פלאק זה מעין חצי ירח שוכב, גם לבן.
    לינק זה כמו אצל גיא.
    לייטנינג זה נקודה לבנה, מסביבה עיגול שחור דק.
    שוק זה מעין נקודה סגולה וקו מתחתיה, עם קצת שחור מסביב.
    ביו זה 3 נקודות ירוקות עם שחור מסביב, יורדות כלפי מטה.
    וכו' :ם

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אדי סביר להניח ש-FM Green עדיף מ-Purple אבל אני מעדיף בכל אופן את הכוונות שלי ירוקות אז אני לא משנה, בסה"כ ההבדלים לא ממש גדולים, חוץ מזה, גיטז השתמש ב-Purple BS .

והכוונות לא באות עם המשחק חחחחחחח!

מורידים את ההגדרות שלו.. יש לי לינק אבל להגדרות שלו מלפני eswc שזה בערך אותו דבר רק שהצבע של הכוונות הוא צהוב.

http://s.sk-gaming.com/config/3194-FPQPT1Qn.zip

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני כרגע משתמש בכמה כוונות שאבישי הביא לי...כוונות עיגול כזו...ליטנינג צבע ירוק ולשוק סגול...יש עוד אחרים לכל נשק אבל אין לי כח לפרט...סקינים ירוקים גורג'...האמת העיגול הזה הרבה יותר נוח ממה שחשבתי...

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי Discord

האויבים אצלי הם גורג'ים ירוקים, והכוונת שלי כרגע, לכל הנשקים, היא עיגול קטן סגול עם BORDER שחור מסביב.

מה זאת אומרת ג'ורג'ים ירוקים? אתה יכול לבחור איזה סקין יהיה ליריבים שלך? כנראה שלא הבנתי..
    איך עשית שיהיה שחור מסביב? ניסיתי גם לעשות ולא הצלחתי

1) איזה צבע הסקינים של היריבים והחברים אצלכם? למה? איך משנים את זה?
    2) האם אתם עושים FM? למה כן למה לא? מה זה בכלל? :\
    3) האם אתם משתמשים באותה כוונת לכל הנשקים? למה כן למה לא? במידה ולא פרטו כן...
    4) באיזו כוונת אתם משתמשים [תיאור של הכוונת (גודל וצורה) והצבעים שלה]? למה? נקודה ורודה, מנסה לעשות מסגרת שחורה מסביב...
    כתבתי בתוך הציטוט...

עריכה : קראתי מדריך אחד שמצויין ב"ליניקה ועזרה" וקיבלתי תשובה לרוב השאלות ששאלתי. מה שנשאר זה מאיפה להוריד את הכוונות החדשות+מה זה FM

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.03.2007
    אני עושה לכל נשק כוונת שמתאימה לו....(וגם זה עוזר להבדיל...) אני מתאים את הכוונת לפי גודל הכדור שיוצא ממנה(או השטח שעליו הוא מתפרס) למשל לשוק אני משאיר איקס קטן כי איתו אם לא פוגעים בול אז זה לא משנה, אבל בלייטנינג גאן אני שם cross 2 כי צריך לפגוע בול אבל גם קרוב זה טוב... ולמשל הפאלק קנון אני שם כוונת triad 1 ומגדיל לגודל של הכדור ביריה המשנית כי ככה הכי נוח לכוון.
    ברוקט לאנצ'ר אני שם triad 2 ומגדיל בצורה כזאת שהאמצע יהיה בערך בגודל של טיל בודד, ובמיניגאן אני שם cicle 3 ומגדיל עד שזה יהיה במקסימום שהוא מחטיא.

בקשר לכל השאלות אין לי מושג למה אתם מתכווניםXDDD כי אני חדש אז אם תסביר אני יענה...
    UT 2007 בקרוב... אצלכם בחנויות...(לא אכפת לי שהוא יצא לפניי חודשים.... המשפט הזה נשאר!!!!!)
    לסרט הבא קוראים: אלט קונטרול דליט.

אני מחרבן על כל העולם חוץ ממך... איתך אני מנגב ת'תחת!!!
    אני לא גזען אני שונא את כולם באותה מידה
    nfhrho t, zv at,v fu,c agv utz nfkv af,c, ctbdkh,/// thzv ngmci zv jjjjj כוס אמאמאמאמק....
    UT 2K4 "we are still alive!"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    הגדרות חדשות:
    פורס מודלס ירוק על FROSTBITE (לאדע למה... אבל נראה לי יותר FPS מהראש של גורג' המעוצב)... או EPIC BRIGHT כחול... לפי המצברוח...

כוונת אחידה... MC DOT RED... בדיוק כמו בסרט GNA אבל באדום...

אדום וירוק=GG

סנס חדש... 0.25 עם 1600 DPI.... וזה גם מהיר מדי בשבילי

בעבר השתמשתי בקונפיג של גיטז עם פורס וורוד וכוונת ירוקה(כמו של וויק) וסנס 0.85

FOV=65

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    טוב אני עכשיו משתמש בקונפיג של גיטז שגיא הביא...בגלל שהכוונות צהובות אני שם FM על ירוק לאויבים וורוד לקבוצה...אבל אני אולי אשנה את זה(יחד עם הכוונות לירוק)...יש לי אחלה FPS על 1024 בקונפיג הזה

אגב...מישהו יודע בכלל מה המקש שגיטז משתמש בו לשילד?בקונפיג שלו רואים שזה P אבל אין מצב שזה באמת מה שהוא משתמש...אולי זה הכפתורים בצד באינטלי:confused1:
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הרשמה