תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של Smackdown.
    הקרב המרכזי של הערב היה בטיסטה וטייקר נגד פינלי ובוקר.
    בטיסטה אמר לקריסטל בראיון שהוא יכול לשתף פעולה עם טייקר ללילה אחד אבל אחרי זה, זה סיפור שונה. הוא גם אמר שהוא ילך מרסלמניה אלוף העולם במשקל כבד.
    ממש לפני שהקרב התחיל בוקר ופינלי עלו על בטסיטה ותקפו אותו. בטיסטה לא יכל להשתתף ברוב הקרב.
    טייקר הצליח לשלוט בעניינים אבל אז בא פינלי עם השליילי וגרם לפסילה.
    אחרי זה פינלי ובוקר התחילו מתקפה של שניים על אחד על טייקר.
    בטיסטה הצליח לחזור לעצמו וחזר לזירה. טייקר ובטיסטה הצליחו להשתלט על העניינים.
    בטיסטה דחף את בוקר בין הרגליים לבסטיטה בומב וטייקר הרים את פינלי ללאסט רייד.
    בדיוק בזמן שפינלי היה מורם על הכתפיים של טייקר בטיסטה החזיר לטייקר את הטובה משבוע שעבר וזרק עליו את בוקר. בשבוע הבא ג'ייביאל יראיין את בטסיטה וטייקר פנים מול פנים.
    וינס מקמהן אמר שבמיינאיבנט שהוא קבע ל-Raw הבא, הוא ינצח את לאשלי על בטוח.
    הוא גם קבע שהמיינאיבנט של הערב יהיה לאשלי נגד רנדי אורטון ומר קנדי בקרב הנדיקפ שולחנות.
    משמע-לאשלי צריך לשבור את שני הריבים שלו דרך שולחנות והם תריכים לעשות את זה רק פעם אחת.
    בקרב ניצח לאשלי לאחר שנתן spinebuster לקנדי דרך שולחן שהיה מוצב בפינה, ואת אורטון הוא שבר דרך שולחן עם dominator running powerslam.
    שבוע אחרי שבוע לונדון וקנדריק מוכיחים שהם יותר טובים מ-MNM כשגם השבוע הם קוטפים ניצחון עליהם. אשלי מנעה ממלינה להתערב בקרב.
    MVP ניצח עוד ג'ובר שהביא לסמאקדאון. אלוף לכטנשטיין-קדריק ואן האוזן.
    אחרי הקרב MVP טען שבנוא היעשה היסטוריה ע"י כך שיהיה האיש הראשון שיפסיד תואר ל-MVP.
    כשקריסטל ראיינה את קיין עד כמה רחוק הוא יהיה מוכן ללכת בקרב שלו עם קאלי, הוא אמר-כל הדרך.
    ג'ימי וואנג נלחם נגד צ'אבו גוררו בקרב לא על התואר. ברוב הקרב צ'אבו שלט אבל וואנג הצליח לנצח.
    טריילר של הסרט The Condemned שבו משחק ס9טון קולד סטיבט אוסטין שודר ב-Smackdown
    הסמואני-ם הפראיים (Wild Samoans) הוכרזו כאנשים הבאים שעומדים להכנס להיכל התהילה של ה-WWE. טדי לונג, המנהל של סמאקדאון הגיש לדיווה מסוימת ורד.
    עד כאן הסקירה שהבועית של Smackdown.
    אל תשכחו לצפות בסקירה השבועית הבאה של Raw ביום שני, ECW של סלאדג'האמר ביום שלישי, ו-Smackdown ביום שישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אל תשכחו לצפות בסקירה השבועית הבאה של Raw ביום שני, ECW של סלאדג'האמר ביום שלישי, ו-Smackdown ביום שישי.
    התבלבלת... הסקירה הזאת היא של סמאקדאון...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    התבלבלת... הסקירה הזאת היא של סמאקדאון...
    לא התבלבלתי. בגלל שאני כותב את הסקירות של Raw וסמאקדאון אני כותב אל תשכחו לצפות בסקירה השבועית הבאה של זה ביום זה זה ביום זה ו-ECW ביום שלישי. תקרא עוד פעם ותראה שזה לא טעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    תודה על הסקירה.
    אני לא מבין מה נתן לWWE שלאשלי מנצח את קנדי ואורטון בקרב שולחנות.
    זה מוריד את האמינות ששניהם הילים מובילים, ולפי דעתי אם ינסו לתת להם קרב על התואר בעתיד הקרוב זה יהיה מגוחך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני מסכים איתך זה טמטום של הWWE הפוש הזה.
    גם כך אנשים תופסים מלאשלי אז למה להוריד בערך של רנדי ומר קנדי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה נתון לויכוח. אני לדוגמה חושב שאורטון מצליח בזירה רק בזכות הכריזמה שלו, ולקנדי אני חושב שאין כישרון היאבקות בכלל. אלוהים, לאורטון יש איזה שלושה תרגילים בארסנל לא כולל הפינישר, אפילו יכולות מיקרופון טובות אין לו, כי כל ירידה שהוא יורד על היריב שלו אפשר למצוא אחת פי מיליון טובה יותר. וקנדי יותר מדי ממחזר את הכניסה המעצבנת שלו-אני הוא העתיד של הספורט הבידורי-אני הוא... מררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר רר קנדייייייייייייייייייייייייי,
    קנדיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני מסכים לגבי רנדי אורטון יש לו 3-4 תרגילים וזהו.
    אבל בWWE רוצים להפוך אותו לכוכב והם עושים את ההפך כרגע.
    לפי דעתי מררר קנדי הוא מתאבק מעולה יש לו כרזימה ואחלה תרגילים.

שתף ב-Google+

הרשמה