תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אני יודע שאין לו קהילה משהו. בפורום אז אני החלתתי לעשות מדריך!
    נ.ב: בטעות כתבתי Dragon 9 וזה
    מתחילים:
    טוב אז ככה בהתחלה זה נראה משחק מאוד מסובך ולא מובן אבל אחרי שתיכנסו אליו תראו שהוא משחק מאוד פשוט!
    במשחק יש עלילה מאוד יפה. במשחק מדברים על המלחמה הגדולה שפרצה מלחמת תשעת הדרקונים (באנגלית זה נשמע יותר טוב ^^)
    The Great War Of The Nine(9) Dragons. הסיפור מתחיל בזה שאתה נערים צעירים שרוצים להיות לוחמי קונג פו חזקים.

כל דרקון מתשעת הדרקונים בא לייצג קלאן, הקלאנים מתחלקים ל3 סוגים:

"הקלאנים השחורים"(Black Clans) מונים את Heavenly Demons, BrotherHood of Thieves , Sacred Flower

"הקלאנים הלבנים" (White Clans) מונים את Wu-Tang, Shaolin , League Of Beggars

"הקלאנים הנטראלים" (Natrul Clans) מונים את Black Dragon, The Disciples Of Iron Fist, The Union Of Noble Families
    (הקלאנים הנטראלים עדיין לא מופעים במשחק הם יבוא בהמשך בעידכון ענקי לפי מה שידעו לי זה יקרה בעוד חודשיים +-)
    על כל קלאן אני יפרט בהמשך

טוב עכשיו אני יסביר קצת על סקילים בסיסים וקווסטים:

Quest- כאשר יש לבן אדם סימן קריא מעל הראש תדעו שיש לכם קווסט אצלו, כמו רובכם אני תמיד לוחץ Next Next Confirm ישר לא מעניין אותי ממש
    אבל במשחק הזה משהו תפס אותי כל קווסט הוא ממש סיפור ובקשה לעזרה, כשאר כל סין עניה והרשע שולט מבקשים ממכם לוחמים צעירים עזרה
    אני חושב שממש שווה לקרוא כל קווסט וקווסט כל אחד עוזר לכם להבין יותר טוב את המשחק ובעיקר את המשימה.

חיים ואנרגיה- רוב המשחקים בנוים על מנוע של שיקוים חיים ומנה אך במשחק הזה משתמש ממש מעט בשיקוים אני לא משתמש בכלל.
    בכל משחק רגיל עולה לכם החיים הכל טוב ויפה יושבים\ לוקחים שיקוי והכל חוזר אבל 9Dragon זה לא כמו כל משחק הם תמיד חייבים לשים משהו מיוחד
    במשחק הזה ברגע שיורד לכם החיים יש סיכוי שאחרי כמה פעמיים תקבלו פצעים פתוחים (Extrnel Wound) שזה אומר שהחיים לא יכולים להגיע למקסימום
    שלהם כי אתם פצועים =]. בשביל לרפאות את הפצעים יש בכל עיר גדולה דוקטור (Doctor) תלכו אליו למטה יהיה לכם Heal תלחצו הוא יבקש ממך סכום כסף
    קטן מאוד והופה אתם שוב מוכנים לצאת לדרך עם חיים מלאים(עם יש לכם פצעים זה לא אומר שאתם לא יכולים להילחם! זה פשוט שהחיים לא מגעים למקסימום
    אני נלחם עם 300-400 פצעים ^^) דרך שנייה לרפאות פצעים זה לקנות אצל אותו רופא צמח שברגע שתאכל אותו הוא יטפל לכם בפצעים.
    אותו דבר יש באנרגיה אבל זה כבר בדרגות גבוהת קורה ובטח אתם כבר תדעו מה לעשות

לימוד קונג-פו חדש (סטייל)- כל פעם שתלמדו סטייל חדש תצטרכו להתאמן עליו, בתמונה שלמטה תראו שיש מין עץ עם קוצים כאשר לומדים
    סטייל חדש אי אפשר להשתמש בו תלכו למתקן אימון הזה תלחצו פעמיים והוא ישאל אותכם לאיזה סטייל אתם רוצים להתאמן ופשוט תבחרו במה שאתם רוצים
    ואז יופיע לכם ריבוע כזה על המסך בו יש פס אדום ועיגול שזז מצד לצד ברגע שהריבוע על הפס האדום (הוא זז כל הזמן) תלחצו לחיצה שמאלית על העכבר עם
    הצלחתם תעברו לשלב הבא ככה כל פעם עד שתלמדו את כל הקמבו

רמות של סקילים\סטייל - לכל סקייל וסטיל במשחק יש רמה בשם Cheng. הסקילים הפשוטים כל רמה שהם עולים הם מתחזקים.
    הסטיילי הוא מיוחד ברגע שהסטייל מגיע לרמה 3 ו5 הוא משתנה במכות שלו בכל רמה הוא מתחזק אבל ב3 ו5 קורה משהו נוסף אתם מקבלים מכה נוספת
    עם בהתחלה אתה נותנים מכה אחת אז ברמה 3 תתנו 2 מכות וב5 תתנו 3 מכות ברמה 5 הסטייל מקבל את כל המכות שלו וניהיה צירוף של סקילים שנקרא גם
    קומבו

רמות- (Levels) המשחק מחולק ל9 רמות עיקריות (בגירסא המלאה יהיה 18) ולכל רמה יש 12 רמות קטנות ברגע שתגעיו לרמה 12 בשביל לעלות לרמה הבא
    יהיה לכם Chi Breathing (לימוד נשימה) זה מאוד פשוט תלכו למקום שלא יהיה בו מפלצות ופשוט תתחיל לעשות עכבר שמאלי זה לבן אני חושב
    עכבר ימין זה שחור ושניהם ביחד זה כחול (תמונה למטה) הצי ברידינג חשוב בגלל שהמהירות בה תעשו את הצי ברידינג היא כמות האקספי שתקבלו מהמפלצות
    (אגב אני לא בטוח בזה ככה אמרו לי אנשים רמות 55+)
    הרמות הם מהחלש ביותר עד החזק ביותר
    1. Losing Self - LS
    2. Gathering chi - GC
    3. Opening Chi - OC
    4. Revolving Chakra -RC
    5. Raising Light - RL
    6. Five Dragons - 5D
    7. Sun and Moon - SM
    8. Golden Blossom - GB
    9. Elemental Crown - EC
      עכשיו זה רמות שעדיין אין בגירסא הזאת אבל בגירסא המלאה שתבוא כנראה עוד חודשיים יהיה אותם !
    10. Floral Crown - FC
    11. Crimson Snake - CS
    12. Golden Lotus - GL
    13. Humble Master - HM
    14. Little Master - LM
    15. Hermit -HE
    16. Projected Soul - PS
    17. Dissolved Body - DB
    18. Immortal - IM (GOD
    בגירסא כרגע הרמה המקסימלית היא 108 אבל בגירסא המלאה יהיה 216 (בוא נגיד שאחרי רמה 50+ כבר ממש קשה לעלות אז אל תצפו להגיע ל70 אפילו!)

מדטציה- (Meditation) מדטציה זה הדרך הראשתי לקבל להתרפא במשחק, בשביל להתרפא שמים את הסקיל של המדטציה בבר של המספרים לדוגמא שמנו את המדטציה ב3 אז לוחצים 3 ואז בצד יש לכם ציור של מדטציה בחום לוחצים על זה ועושים מדטציה, מדטציה גם מוסיף לכם התקפה והגנה בהמשך המשחק תקבלו מדטציות יותר מתקדמות מישיבה.

ריצה- (LightFoot) ברמה 13 (OC 1) תקבלו קווסט שבסוף הקווסט הפרס יהיה ריצה, זה ריצה התחלתי שבה תשתמשו עד שתגעיו איתה לרמה 8 ואז תוכל לקנות ספר שיתן לכם ריצה יותר מהירה

נקודות התמחות-(Mastry Points) כל רמה תקבלו נקודות התמחות אחת אשר תעזור לכם להתחזק בנשקים שלכם המקסימום של התמחות היא 20
    עד רמה 10 של התחמות זה נקודה אחת מרמה 10 זה 2 נקודות לעלות את התמחות לאחר שתמקססו יהיה לכם נקודות מיותרת ממליץ לשמור עליהם כי לפי מה שאמרו לי ברמות גבוההת מקבלים אפשרות להוסיף עוד כאילו שהמקס יהיה במקום 20 אז 30 לדוגמא (בקשר לאפשרות למקסס יותר מ20 אני לא בטוח ככה אנשים מחו"ל אמרו לי)

מפלצות- (Monster) כמובן שגם במשחק הזה יש מפלצות (^^). דבר מאוד יפה במשחק הזה הוא הקטע שמפלצות נלחמות אחת נגד השנייה
    כאשר מפלצת אחת נכנסת לטרטוריה של מפלצת אחרת מתפתח בניהם קרב. רמת המפלצות מחולקת לצבעים ביחס אליך
    מפלצות בצבע כחול - מפלצות חלשות מאוד לרמה שלך לא תקבל מהם שוב אקספי
    מפלצות בצבע כחול בהיר - מפלצות חלשות תקבל מהם קצת אקספי
    מפלצות ירוקות - מפלצות קצת יותר חלשות ממך נותנת אקספי טוב (ממומלץ הכי הרבה)
    מפלצות בצבע לבן - מפלצות ברמה שלך אקספי טוב
    מפלצות בצבע צהוב - מפלצות קצת יותר חזקות ממך אקספי בקצת יותר גבוה מהלבן
    מפלצות כתומת - לא שווה להילחם איתם אקספי טוב מאוד אבל קשה להרוג אותם הרבה זמן
    מפלצות אדומות - תתרחקו!! אל תתקרבו אליהם מפלצת שיכול להיות 5 רמות מעליך או 50 רמות מעליך לא שווה להסתכן !

טוב מספיק לחפור על שטיות נתחיל לדבר על הקלאנים!

Black Clans

Heavenly Demon
    הקלאן של הרוצחים אומנים בלחימה עם Saber קלאן שמשתמש בקסמים רעים האויב העיקרי שלהם הוא הצבא של הקיסר המנהיג הראשי שלהם מת
    אבל אומנות הליחמה שלו נשאר ונלמת עד היום שתתקבלו לקלאן תלמדו חלק מאמניות הלחימה המפורסמות שלו.

נשקים:
    Fist- כפפות אגרופים ובעיטות
    Saber- חרב גדולה ויפה בדרך כלל יש גם בעיטות\קפיצות בסטיילים

מקצעות - (Job)
    Blood Demon - המאסטרים של הSaber יש להם רק סקילים של סאברים לוחמים חזקים מאוד נלחמים פנים מול פנים 2 סוגי סטיילים
    סטייל אחד מהיר וחלש יותר (Flaming) סטייל שני איטי וחזק מאוד (Heavenly). תכונות עיקריות : Str Dex ראשי ומשני זה Con

Phantom Demon- דמות ממולצת מאוד אומרים שהBlood Demon הוא המאסטר של הSaber אז אותו דבר אפשר לומר על הפאנטום הוא המאסטר של הFist. דמות מאוד חזקה משתמש באגרופים ובעיטות יש לה באפים מציון שעוזרים לה להילחם וגורמים לה להיות מבוקשת בפארטי
    לדמות הזאת יש כמה בילדים, אני ממליץ על הבילד של Str And Dex עיקרי וCon משני תחלקו את זה איך שאתם רוצים ממולץ גם למקסס את
    הMastry של הפיסט.

Strom Demon- הקוסם בקלאן משתמש בעיקר בפיסט יש לו קסמים מאוד חזקים. כמו כל משחקי הרשת דמות שמורידה
    הרבה מאוד,הגנה חלשה ולא הרבה חיים דמות טובה למי שמעדיף להיות רחוק מהקרב לתת כמה מכות חזקות תכונות עיקריות זה : Wis And Ess
    וקצת בCon.

Fire Demon - מיקס של כל ארבעת המקצעות בקלאן יש לו סקילי התקפה חלשים קצת קסמים קצת באפים דמות לא ממולצת*

Sacred Flower

קלאן של נשים בלבד, נשים יפות מאוד חכמות ושלא תחשבו לא נכון חזקות מאוד משתמשות ביופי שלהם על מנת להרים על גברים .
    בגלל שזה קלאן של נשים רק נשים יכולת להצטרף אליו =\. משתמשות בחכומה שלהם כדאי לשלוט במחשבות.

נשקים:
    Flying Wheel- חישוק לכל יד עף במהירות ככל שמתקדמים הנשק ניהיה יפה יותר
    Dragger- סכין קטנה ומהירה

מקצעות - (Job)
    Mistress of war- הלוחמת של הקלאן יודע קצת קסמים של שליטה במחשבות משתמשות בעיקר בFlying Wheel

Mistress of spirit- היפות ביותר בקלאן שולטת בקריאת המחשבת בצורה הטובה ביותר

Mistress of heaven- הבאפריות של הקלאן יש להם באפים מציון ויכולת לחזק את בעלי הברית שלהם

Mistress of cloud- שילוב של כל העבודות לא טובות יותר מכל התמחות אבל שילוב של כל העבודות יכול להיות מאוד מסוכן

The Brotherhood of Thieves
    קלאן של גנבים מתמחים באמנות הגניבה. אנשים פשוטים שהעדיפו את ממחיות הגניבה על הישביה והצפיה למוות הם משתמשים בעיקר בנשקים ארוכי דווח
    כמו חנית וגרזן חזקים מאוד

נשקים:
    Spear - חנית ארוך וחזק
    Axe - גרזנים מיוחדים שנצרו על ידי מיטב הנפחים

מקצעות - (Job)

Warrior bandits- הלוחמים שבקלאן מעדיפים להשתמש בספיר ארוך תווח ולשמור מרחק מהאיוב

Brigands- הקוסמים שבקלאן מעדיף להרוג או לפצוע קשה את האויב במכה אחת מאשר להיכנס איתו לקרב

Gold-rogues- הבאפרים שבקלאן יש להם קסמי הגנה מאוד חזקים ובאפים מצינים מבקשים בפארטי

Taishan bandits- שילוב של כל העבודות לא הכי טוב במשהו מסוים אלה ברמה סבירה בהכל

White Clans

Wu-Tang

הירבים העיקרים של הheavenly demons. צבאו של הקיסר, שולטים באמנות החרב

נשקים:
    ׀¡hinese Sword- חרבות סינות חזקות (כמו בkill bil ^^)
    Fist - אגרופנים משלוב עם בעיטות

מקצעות - (Job)
    Blue Dragons- הלוחמים שבקלאן חזקים מאוד עם חרבות מהירים ובעלי כמה סקילים שמחזקים אותם בשימוש עם החרב

Black Turtles- הקוסמים שבקלאן בעלי קסמי הגנה חזקים מאוד וגם התקפה!

Red Phoenixes- הבאפרים בעלי סקילי חיזוק חזקים מאוד וריפוי משתמשים באגרופנים שגם באגרופים יש להם התקפה חזקה מאוד

White Tigers- שילוב של כל המקצעות לא חזק יותר מהעבודה אחרת אבל סביר ברמתו

The League of Beggars
    קלאן של שתיינים אפשר לומר, מתמחים באמנות הDrunken Monkey הקלאן מבוסס על החיים האמיתי הצורך בשרידה

נשקים:
    Stave- מקל חזק מאוד שעוזר להם להילחם
    Fist- אגרופים עם בעיטות בשיטה של הקוף השתוי

מקצעות -(Job)

Vanguard beggars- הלוחמים בקלאן משתמשים במקל בשיטת הקוף השתוי

Dragon fighters- הקוסמים שבקלאן משתמשים בצי שלהם בשביל לחזק את עצמם ולהגיע לרמה גבוהה יותר משאר המקצעות

Healers- המראפים של הקלאן החזקים ביותר מכל הקלאן והבאפרים הכי מבוקשים בפארטי חזקים מאוד ממולץ לקחת אותו מי שלא אוהב להילחם ומעדיף
    לחיות את החיים הקלים ולעזור לחבריו

Spiritual fighters- שילוב של כל המקצעות כמובן שלא יותר חזק משום מקצוע ראשי אבל סביר בכולם

Shoalin

חיים במנזר אסור להם להיות בקשר עם בחורה ומכאן אפשר להבין שהקלאן הוא לגברים בלבד!
    ממוחים בשימוש בכפפות קלאן חזק מאוד שנלחם על פי מהלכים של חיות

נשקים:
    Polearm- מקל קשיח שחובר אליו משני הצדדים ברזלים חדים וחזקים
    Fist-אגרופים עם שילוב של בעיטות

מקצעות - (Job)

Luohan monks- הלוחמים של הקלאן חזקים מאוד עם FIST וגם עם Polearm אנשים גדולים בעלי כוח גדול מאוד מתאמנים הרבה בשביל
    לפתח את היכולת הגופניות שלהם

Chi-han monks- הקוסמים שבקלאן בעלי קסמים חזקים מאוד ומדויקים פוגעים בכל מטרה

Jingang monks- הבאפרים מבוקשים בפארטי חזקים מאוד עם קסמים טובים שמרפאים ומחזקים את חברי הקבוצה

Deva monks- נזרים חזקים מאוד שקטים ובעלי יכולת חברתיות נמוכות מעדיפים להתבודד ולהילחם לבד

קלאנים נטראלים (Natral Clans)-
    לא יודע עליהם הרבה כשאר הגירסא המלא תיפתח אני יפרט עליהם

טוב לאחר שסיימנו עם הקלאנים והעבודות הנה עוד כמה דברים שרצוי שתדעו על המשחק

Clan Contribution-
    כאשר תתקבלו לקלאן תקבלו הרבה דברים חזקים כמו לימוד סקילים ויכולת קונג פו מתקדמות אבל כמו שכולנו יודעים
    בעלום הזה שום דבר אינו בחינם אז בשביל לקבל גם תתצטרכו לתת כל חפץ שתתנו לקלאן יהיה שווה למספר נקודות ככל שתתנו יותר יהיה לכם יותר נקודות
    אבל אתם שואלים בטח בשביל מה צריך את הנקודות אז צריך אותם בשביל לקבל סקילים חדשים יש סקילים שעולים 250 ויש סקילים שעולים אלפים.
    כל דבר שנופל תשמרו אל תמכרו כלום! מה שאתם לא צרים תתנו לקלאן

Living
    במשחק יש אפשרות להשיג דברים ולהחליף אותם בעד משהו כאשר תלחצו על האות "L" יהיה לכם רשימה של דברים שאתם צריכים
    להשיג ומה תקבלו בעד עד רמה 25 לא תיהיה לכם את האפשרות הזאת יהיה לכם אפשרות להשיג 3 סוגי חפצים ולקבל בעד זה משהו פשוט כמו מכנס או חולצה
    אחרי שמתקבלים לקלאן הרשימה נפתחת אפשר לקבל Elixir ודברים נוספים שווה להתאמץ ולהשיג!

עכשיו הגענו לחלק של הF.A.Q (שזה שאלות שמופיעות הרבה)
    כל פעם שאני יראה שיש שאלה שמופיע הרבה פעמיים אני ישים אותה כאן ויענה עליה מה שיגרום להרבה פחות ספאם

1.שאלה: איזה קלאן הכי טוב?
    1.תשובה: אין קלאן הכי טוב כל הקלאנים טובים

2.שאלה: למה אני צריך להוסיף בהתחלה?
    2.תשובה: עד רמה 25 ממולץ לעשות בילד של 2Str 1Con 1Dex

3.שאלה:באיזה שרת רוב הישראלים?
    3.תשובה: כרגע רוב הישראלים בשרת US

4.שאלה: מה האתר??
    4. תשובה : http://www.9dragons.acclaim.com/

5.שאלה: מאיפה אפשר להוריד את המשחק הכי מהר?
    5.תשובה: זה אחד
    http://www.gamershell.com/download_17028.shtml
    פה תיכנסו ופשוט תבחרו בשרת יש שרת של ישראל אני חושב
    זה השני
    http://www.fileshack.com/file.x/10057/9Dragons+Client+-+US
    חכו כמה שניות ואז יהיה למטה ציור של תקיה עם Download Now! אי אפשר לפספס את זה ^^

6.שאלה: מתי הגירסא המלאה של המשחק תצא?
    6.תושבה: כנראה שהגירסא המלאה תצא בעוד חודשיים +-
    טוב אני חושב שסיימתי את המדריך בבקשה להגיב לקח לי לכתוב אותו מעל 3 שעות הכל אני רשמתי התמונת חלק מגוגל וחלק מהאתר הרשמי
    עם יש שגיאות כתיב או משהו לא נכון אני מבקש להגיד לי ואני יתקן
    בקרוב אני יוסיף עידכונים על המפות ועוד דברים עם אתם רוצים להוסיף משהו או לשאול אפשר להשיאר תגובה ואני יסדר

7. שאלה: באיזה רמה אפשר לקבל עבודה?
    7. תשובה: ברמה 25 (OC1)

8.שאלה: איך מקבלים את העבודה??
    .תשובה: מקבלים קווסט שיסבירו לכם מה לעשות בו בשביל לקבל את העבודה!

כרדיט לאתר הרשמי על התמונות

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מאוד מושקע!
    אבל לא כל כך אהבתי את המשחק P:

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    עיר
    ירושלים
    השאלה החשובה זה.
    האם זוהי בטא? או משחק חינמי...
    ועד מתי זה יהיה חינם...
    עבודה קשה אולי תשתלם בעתיד.
    אבל עצלנות משתלמת כבר עכשיו.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי BoriTTo
    השאלה החשובה זה.
    האם זוהי בטא? או משחק חינמי...
    ועד מתי זה יהיה חינם...
    המשחק חינמי

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    עיר
    ירושלים
    האמת התחלתי לשחק...
    כבר taisan bandit בOC8...
    היום RC אינשללה.
    חפסו אותי, Timus
    עבודה קשה אולי תשתלם בעתיד.
    אבל עצלנות משתלמת כבר עכשיו.

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    ראשל"צ
    קבל ח"ח על העיצוב,ואני צריך המלצה על המשחק! כי זה ניראה מגניב..

הרשמה