תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    חדרה
    אני מעוניין לדעת איך לעזאזל מגדירים את האינטרנט בPS3, ניסיתי שעתיים ולא הצלחתי.
    חיברתי את הPS3 למודם שיש לי שאיתו אני מחובר למחשב (אפשרי נכון?)
    עכשיו הלכתי להגדרות בPS3 אבל אין לי מושג איפה אני מכניס את כל הIP והשם משתמש+סיסמא וכל הדברים שצריך להגדיר על מנת להתחבר.
    אנא תעזרו לי!!!

אנחנו ננצח!

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    איזה מודם יש לך?
    זה http://manuals.playstation.net/docum...nectwired.html
    אמור לעזור, אם לא אז יש אפשרויות מתקדמות, כדאי לנסות את התמיכה הטכנית של הספק שלך.

ואם כבר מתחילים פורום תמיכה טכנית, אז מישהו יודע למה הכבל HDMI שלי עשוי לא לעבוד? ולמה הPS3 לא מזהה קבצים מהDOK או IPOD?

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    חדרה
    עוד דבר שהייתי מעוניין לדעת
    ניסיתי לחבר את המחשב שלי לUSB של הPS3, אבל כלום לא קרה, יש הגדרות כלשהן שצריך לסדר או משהו? זה הרי USB, כל מה שצריך לעשות זה לחבר לא?
    לפי מה שהבנתי אפשר לחבר את המחשב לPS3 ולהעביר לו קבצים ישירות להארד דיסק, אני טועה?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני לא יודע אני רק יודע שניסיתי IPOD, DOK ןMS את שלושתם הוא זיהה רק מהMS הוא גם קרא, ןד"א תצוגת התמונות שלו היא בין המגניבות.

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Shayx
    אני מעוניין לדעת איך לעזאזל מגדירים את האינטרנט בPS3, ניסיתי שעתיים ולא הצלחתי.
    חיברתי את הPS3 למודם שיש לי שאיתו אני מחובר למחשב (אפשרי נכון?)
    עכשיו הלכתי להגדרות בPS3 אבל אין לי מושג איפה אני מכניס את כל הIP והשם משתמש+סיסמא וכל הדברים שצריך להגדיר על מנת להתחבר.
    אנא תעזרו לי!!!
    גם אני הישתגעתי היום כל הבוקר :X

הדרך הכי נוחה לחבר PS3 לרשת זה להיתקשר לספק אינטרנט שלך ולהגיד לו שאתה רוצה לעשות אינטרנט ללא חייגן...
    ואז אין דבר כזה שם מישתמש וסיסמא אלא אתה מחובר כל הזמן ומה שנותר לעשות זה לחבר את הכבל מהמודם ל PS3 (הכבל שקיבלתה עם ה PS3) וכדי לוודא שהכל עובד לעשות connection Test אם זה כותב שהכל בסדר אז אתה מחובר...

הדרך השנייה ואני לא כל כך מכיר איך לסדר את זה זה דרך ראוטר אבל אני ממש לא מבין בזה...

מה שבאסה זה שחברות כמו 012 גובות תשלום חודשי נוסף בישביל האינטרנט ללא חייגן (בסביבות ה 20 ש"ח לחודש) אבל יש חברות יותר נורמאליות (אינטרנט זהב) שלא גובות על זה תשלום...

אם יש לך במודם יציאה של USB ויציאת רשת אז כאשר יהייה לך אינטרנט ללא חייגן את ה PS3 תחבר ליציאת רשת ואת המחשב ליציאת ה USB ואם הכל בסדר אז יהייה לך אינטרנט בשניהם...

בהצלחה.

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אם לאחד מכם (שרוצה להתחבר מה-PS) יש אינטרנט ברשת (מה שאומר שיש לו ראוטר), צרו איתי קשר, רצוי היום (כי אחרת זה יהיה עוד שבועיים).

305990065.
    Guns don't kill people, but they sure help.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    יש לי אינטרנט ויש לי רואטר,

ונפתרה הבעיה של הIPOD/DOK צריך פשו ללחוץ משולש ולבחור הראה את הכל. התצוגת תמונות והסרטים ומוסיקה הם בין המגניבות.

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי YT
    אם לאחד מכם (שרוצה להתחבר מה-PS) יש אינטרנט ברשת (מה שאומר שיש לו ראוטר), צרו איתי קשר, רצוי היום (כי אחרת זה יהיה עוד שבועיים).

305990065.
    לי אין רשת...אבל בכל זאת אני אשמח אם תוכל לעזור לי לחבר את הPS3...

הרשמה