תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    היי,

קיבלתי היום את המכשיר,
    כמה דברים שלא עובדים כמו שצריך ואמורים לעבוד ביום ההשקה:
    1. מקודם הצלחתי אבל עכשיו אי אפשר להתחבר לPSN החיבור לאינטרנט דווקא עובד אז הבעיה אצלהם.
    2. אם רוצים ללכת PS STORE ןרשומים כישראלים כל מה שרואים זה מסך מכוער שאומר שהשירות לא זמין למדינה שלנו, משם אמרוים להוריד את כל הטריילרים/סרטים/דמואים וכו' וכרגע אין אפשרות לעשות זאת (גם דברים חינמיים).
    3. לא ברור איפה אמורים לרשום את המכשיר דרך המכשיר או האתר שלהם, נרשמתי דרך המכשיר אבל שאני מנסה להכנס לאתר עם המייל שרשמתי במכשיר הוא אומר שהסיסמה לא נכונה משום מה.
    4. FF12 עובד בסדר אבל אי אפשר לנתק את הכבל של הבקר, הסרטי מעבר המרהיבים מרוצדים בטירוף.
    5. חיברתי את הIPOD, הוא דווקא זיהה שיש אייפוד אבל לא מצא את השירים/סרטים/תמונות. אותו כנ"ל לגבי DOK. כרטיס זיכרון של מצלמה של סוני הוא דווקא כן זיהה והראה את התמונות.
    6. הכי מעצבן - כבל HDMI שיש לי פשוט לא עובד עם הPS3 התקשרתי לחנות שמוכרת את הכבל ואמרו לי שצריך כבל HDMI מיוחד לPS3. קיבינימט!!! לא רוצה לראות SD!

מה שכן, RESISTANCE נראה טוב גם ב-SD...

אה.. ונ.ב.
    לישפאר אין תמיכה טכנית ביום שישי

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה מכשיר מההשקה הישראלית?

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    היי,

קיבלתי היום את המכשיר,
    כמה דברים שלא עובדים כמו שצריך ואמורים לעבוד ביום ההשקה:
    1. מקודם הצלחתי אבל עכשיו אי אפשר להתחבר לPSN החיבור לאינטרנט דווקא עובד אז הבעיה אצלהם.
    2. אם רוצים ללכת PS STORE ןרשומים כישראלים כל מה שרואים זה מסך מכוער שאומר שהשירות לא זמין למדינה שלנו, משם אמרוים להוריד את כל הטריילרים/סרטים/דמואים וכו' וכרגע אין אפשרות לעשות זאת (גם דברים חינמיים).
    3. לא ברור איפה אמורים לרשום את המכשיר דרך המכשיר או האתר שלהם, נרשמתי דרך המכשיר אבל שאני מנסה להכנס לאתר עם המייל שרשמתי במכשיר הוא אומר שהסיסמה לא נכונה משום מה.
    4. FF12 עובד בסדר אבל אי אפשר לנתק את הכבל של הבקר, הסרטי מעבר המרהיבים מרוצדים בטירוף.
    5. הכי מעצבן - כבל HDMI שיש לי פשוט לא עובד עם הPS3 התקשרתי לחנות שמוכרת את הכבל ואמרו לי שצריך כבל HDMI מיוחד לPS3. קיבינימט!!! לא רוצה לראות SD!

מה שכן, RESISTANCE נראה טוב גם ב-SD...

אה.. ונ.ב.
    לישפאר אין תמיכה טכנית ביום שישי
    אה.. אבל לי יש מכשיר באמירקה אז לי אין כמה בעיות ויש לי שאלה לכל מי שנכנס האם HOME יהיה מובנה על המכשיר או שפשוט הוא כמו משחק..

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אתה יודע, יש פיתרון מאוד פשוט לכל זה.
    בתוך הקופסה הגדולה והיפה, חוץ מהקונסולה עצמה, יש גם חוברות קטנות, לאחת מהם קוראים הוראות.
    תקרא אותה ואז רוב הבעיות יפתרו.
    נו ברצינות, שירות האינטרנט לא יפעל, זה ברור, עוד לא בנו "שרת" ישראלי.
    אלה לא הסיבות שימנעו ממני לקנות את הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    חביבי, מה אתה חושב שאני מפרסם לפני שאני בודק את הספרות ומתקשר בשביל תמיכה?

וכן מכשיר מההשקה הישראלית, בלי קשר לשרת בארץ או לא מקודם הוא התחבר לPSN וזה מה שהוא רשם, עכשיו הוא בכלל לא מתחבר.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    המשפט הראשון היה בציניות.

זה בגלל שזה יום ההשקה, תחכה קצת ותבוא תמיכה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    כן, אני אשחק קצת RE ויחכה שהם יתקנו את הבעיות שלהם, עכשיו אפילו האתר שלהם לא עולה דרך הPS3, אני חייב לדעת איך גורמים לו לקרוא DOK

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    מזל טוב תתחדש. אני מקווה בשבילך שהבעיות שלך יפתרו. ככה זה קונסולת השקה אין מה לעשות.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    OK אז נפתרו כמה בעיות
    1. IPOD/DOK פשוט לוחצים משולש וניתן לגשת לכל הקבצים שרוצים (משום הPS3 מתוכנת לחפש רק תיקיות מסויימות והוא לא מציג אוטומטית קבצים שלא נמצאים בתיקיות)
    2. נרשמתי התור איטלקי ויש לי גי לPS STORE בשבלב זה אני מוריד דמואים של מוטורסטורם GT וכל דמו שיש שם... מה שכן ניתן לבצע הורדות ברקע אבל הן לא במקביל עד כמה שאני רואה הן פשוט בתור אחת אחרי השניה, קצב ההורדה הוא ממש מרשים\ לא רשומה המהירות עצמה אבל זה נראה בינתיים מאוד מהיר. ניסיתי לעשות חשבון אנגלי וככה להבין גם מה כתוב אבל זה פשוט לא עבד.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הבעיתיות בIPOD נובעת בד"כ מעצם העובדה שהמכשיר הזה מחורבן ומגביל את המשתמש, לא בטוח שזה בעיה בPS3 בכלל

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הבעיתיות בIPOD נובעת בד"כ מעצם העובדה שהמכשיר הזה מחורבן ומגביל את המשתמש, לא בטוח שזה בעיה בPS3 בכלל
    אם אתה מסתכל בתיקיות שלו הוא באמת שומר את הקבצים בלי קשר לכלום.
    מה שכן סוני יכלה להוציא כבר שדרוג שיקרא באופן חלק יותר מIPOD וממדיה ניידת אחרת, בסה"כ זה עדכון ממש קטן לחפש אחרת את הקבצים, חבל שהם עוד לא טרחו לעשות את זה.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אתה רואה? אמרתי לך שהתמיכה תפתור חלק מהבעיות.
    בכל מקרה, לקנות קונסולה בהשקה זה לא ממש חכם, אני מחכה קצת עם הPS3.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    זה לא התמיכה זה חיטוט במאמרים ישנים בIGN, וברגע שחברה מסויימת מוציאה מוצר למדף היא אמרוה לתמוך בו כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    אתה רואה? אמרתי לך שהתמיכה תפתור חלק מהבעיות.
    בכל מקרה, לקנות קונסולה בהשקה זה לא ממש חכם, אני מחכה קצת עם הPS3.
    לקנות קונסולה בכל זמן זה לא חכם - מחר תנמיד יהיה משהו יותר טוב, תמיכה אחרות המחיר ירד - זה לא משנה.
    קונים קונסולה כי רוצים לשחק ולא יכלים לחכות...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    שאלת את ישפאר מה קורה עם ה-PS Store כשאתה נכנס בתור ישראלי?
    ורגע, ממש כתוב באפשרויות ישראל?

ומה זאת אומרת לא נותן (להיות כאנגלי)?

ד"א, נחמד שיש פה מישהו עם קונסולה אירופאית עם אחריות רשמית שאפשר לשאול אותו שאלות.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי bozeman
    לקנות קונסולה בכל זמן זה לא חכם - מחר תנמיד יהיה משהו יותר טוב, תמיכה אחרות המחיר ירד - זה לא משנה.
    קונים קונסולה כי רוצים לשחק ולא יכלים לחכות...
    לי יש PS2 ואני מרוצה ממנה עד עכשיו. {זה הדגם העבה.}
    אני אישית רציתי לקנות את הPS3 אפילו ביום ההשקה, אבל כל רגע סוני פירסמו עוד ידיעות שגרמו לי לחכות קצת.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    לכל הבעיות האלה יש פתרון והוא נקרא זמן.
    תתחדש!
    אני צריך לחכות עד החופש הגדול :\

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    תנו לי לספר לכם על היום שלי בישפאר,
    פשוט קראתי כאן כ"כ הרבה על איזה שירות מסריח יש להם והיום גיליתי שזה כ"כ לא נכון.
    אז הכל התחיל בזה שהתקשרתי לתמיכה שלהם בנושא הHDMI, ניסיתי להפעיל את הכבל יחד עם הטכנאית בטלפון ולא משנה מה הוא לא עבד, אז היא הזמינה אותי אליה לישפאר. הגעתי יחד עם המכשיר והכבל וחיברנו לBRAVIA עצומה (אני בטוח שלפחות 60") ואצלה זה דווקא עבד - מה שאומר שהבעיה בתאימות של הTV שלי. ואז היא הכניסה MOTORSTORM והתחלנו קצת לשחק, תאמינו לי לשחק בHD על כזאת TV זאת פשוט חוויה זה נראה מדהים, באמת שאין לי מלים לתאר...
    באותה הזדמנות שאלתי על עוד כמה נושאים בוערים.
    בזמן הקרוב שנרשמים בתור ישראלי אי אפשר יהיה להכנס לחנות הPS ולהוריד (גם דברים חינמיים) הבחורה ממליצה להרשם כבריטים, סוני אירופה מכירה את הבעיה וככה הם קבעו ביניהם (ד"א אני עדיין לא הצלחתי להתחבר עם יוזר בריטי,הצלחתי להוריד את הדמואים רק כאיטלקי - זה קצת יותר קרוב, ועוד ד"ק הורדתי אתמול 7 דמואים ששוקלים בסביבות ה-700 מ"ב כל אחד, המהירות פשוט מטורפת). עוד נושא חשוב, הדפדפן שדווקא כן עובד הוא חסר קידוד עברית אז כשנכנסים לאתרים ישראלים רואים יפנית במקום עברית, היא אמרה שהיא תעביר את זה.
    מחר אמנם מגיע טכנאי של ניופאן לTV שלי לתקן משהו אחר,נראה מה הוא אומר על הHDMI בינתייים לא הייתה לי סבלנות ואני עכשיו משחק בHD עם כבל קומפוננט - האיכות נראית בדיוק אותו הדבר.

סה"כ היה נחמד בישפאר הבחורה באמת ניסתה לעזור לי כמיטב יכולתה ואפילו התקשרה אח"כ בשביל לוודא שעובד.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי sagioto
    תנו לי לספר לכם על היום שלי בישפאר,
    פשוט קראתי כאן כ"כ הרבה על איזה שירות מסריח יש להם והיום גיליתי שזה כ"כ לא נכון.
    אז הכל התחיל בזה שהתקשרתי לתמיכה שלהם בנושא הHDMI, ניסיתי להפעיל את הכבל יחד עם הטכנאית בטלפון ולא משנה מה הוא לא עבד, אז היא הזמינה אותי אליה לישפאר. הגעתי יחד עם המכשיר והכבל וחיברנו לBRAVIA עצומה (אני בטוח שלפחות 60") ואצלה זה דווקא עבד - מה שאומר שהבעיה בתאימות של הTV שלי. ואז היא הכניסה MOTORSTORM והתחלנו קצת לשחק, תאמינו לי לשחק בHD על כזאת TV זאת פשוט חוויה זה נראה מדהים, באמת שאין לי מלים לתאר...
    באותה הזדמנות שאלתי על עוד כמה נושאים בוערים.
    בזמן הקרוב שנרשמים בתור ישראלי אי אפשר יהיה להכנס לחנות הPS ולהוריד (גם דברים חינמיים) הבחורה ממליצה להרשם כבריטים, סוני אירופה מכירה את הבעיה וככה הם קבעו ביניהם (ד"א אני עדיין לא הצלחתי להתחבר עם יוזר בריטי,הצלחתי להוריד את הדמואים רק כאיטלקי - זה קצת יותר קרוב, ועוד ד"ק הורדתי אתמול 7 דמואים ששוקלים בסביבות ה-700 מ"ב כל אחד, המהירות פשוט מטורפת). עוד נושא חשוב, הדפדפן שדווקא כן עובד הוא חסר קידוד עברית אז כשנכנסים לאתרים ישראלים רואים יפנית במקום עברית, היא אמרה שהיא תעביר את זה.
    מחר אמנם מגיע טכנאי של ניופאן לTV שלי לתקן משהו אחר,נראה מה הוא אומר על הHDMI בינתייים לא הייתה לי סבלנות ואני עכשיו משחק בHD עם כבל קומפוננט - האיכות נראית בדיוק אותו הדבר.

סה"כ היה נחמד בישפאר הבחורה באמת ניסתה לעזור לי כמיטב יכולתה ואפילו התקשרה אח"כ בשביל לוודא שעובד.
    כבוד לישפאר! ככה צריכה להתנהג חברה ללקוחות.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ורגע, איך זה הולך, אתה בוחר איטלקי מהקונסולה, או רק שאתה נרשם לחנות?
    ועכשיו אתה רואה הכל באיטלקית, או שרק את החנות?

שאלת אותה לגבי ההתחברות בתור אנגלי? מה אמרו שם? (לפחות שתוכל לקרוא מה אתה עושה)

dude, אני מקנא בך.

ועכשיו ראיתי את הוידיאו של סיכום השבוע באתר, וארז ויובל אמרו שיתרגמו את הממשק (ואני מקווה שגם ישפרו את הדפדפן כדי שיוכל לפעול עם אתרים עבריים).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה