תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    מיקרוספט אישרה רשמית את בואו של האקס השחור באפריל
    הוא יהיה עם כונן של 120 ג'יגה-בייט וכניסת hdmi
    למי שלא מאמין

http://www.consolas.com/noticias/937/

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי oppenheim
    למי שלא מאמין

הוא יעלה 480$ במלאי מוגבל ולאחר שהמלאי יגמר המחיר שלו ירד ל-399$ והוא יהפוך לפרימיום החדש.
    מעניין בכמה ימכר הפרימיום הישן, בטח ירד ל-350 או ל-300.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יופי בדיוק כשקניתי...

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    באר-שבע
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

הוא יעלה 480$ במלאי מוגבל ולאחר שהמלאי יגמר המחיר שלו ירד ל-399$ והוא יהפוך לפרימיום החדש.
    מעניין בכמה ימכר הפרימיום הישן, בטח ירד ל-350 או ל-300.
    הפרימיום יגיע למחיר של ה-core (300). כולם ידעו שתהיה ירידה במחיר.

Why do geeks think that Christmas andׁ Halloween are on the same day?
    Because 31oct = 25dec

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מעניין אם עדין ימכרו CORE ואם ימכרו אותו האם הוא יעלה פחות מWII.
    עוד משהו חושב שאם הCORE ירד ל-200$ אז המכירות של הWII יצנחו? פתאום הקניה האימפולסיבית תהיה 360 ולא WII.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא מאמין שזה יהיה פחות מווי. אני גם חושב שיפסיקו למכור גרסת קור

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני לא מאמין שזה יהיה פחות מווי. אני גם חושב שיפסיקו למכור גרסת קור
    יכול להיות.
    בכל מקרה, פתאום הגרסת 300$ תהיה שווה לכל נפש (אני למשל הייתי קונה את הגרסת 300 כי הטלביזיה שלי תומכת "רק" ב-720P ואין לי מה לעשות עם דיסק קשיח של 120GB. את הדיסק של ה20 אני בקושי ממלא...).

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    למי שלא מאמין

אפשר תרגום מספרדית?
    ד"א BOZEMAN האקס בוקס שלך הגיע כבר?

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מעניין אם עדין ימכרו CORE ואם ימכרו אותו האם הוא יעלה פחות מWII.
    עוד משהו חושב שאם הCORE ירד ל-200$ אז המכירות של הWII יצנחו? פתאום הקניה האימפולסיבית תהיה 360 ולא WII.
    תפסיק להיות כזה פאנבוי. ה-Wii היא לא קניה אימפולסיבית בגלל המחיר, הוא קנייה טובה בגלל WiiSport ו/או זלדה. שמבוגרים קוראים בעיתונים ביקורות טובות על ימין ועל שמאל, ועל קלות השימוש, אז הם מתעניינים. אולי בשבילך WiiSports הוא טק דמו, אבל בשביל אנשים אחרים זה משחק מספק לחלוטין.

ואם מייקרוסופט יורידו את המחיר של ה-CORE ל-200 דולר, מה זה עוזר אם אין לה משחקים שתומכים בקהל שהיה קונה אותה אימפולסיבית? זה לא שהסבתא של ג'ני או האמא של מייקל ישחקו ב-GEOW.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    תפסיק להיות כזה פאנבוי. ה-Wii היא לא קניה אימפולסיבית בגלל המחיר, הוא קנייה טובה בגלל WiiSport ו/או זלדה. שמבוגרים קוראים בעיתונים ביקורות טובות על ימין ועל שמאל, ועל קלות השימוש, אז הם מתעניינים. אולי בשבילך WiiSports הוא טק דמו, אבל בשביל אנשים אחרים זה משחק מספק לחלוטין.

ואם מייקרוסופט יורידו את המחיר של ה-CORE ל-200 דולר, מה זה עוזר אם אין לה משחקים שתומכים בקהל שהיה קונה אותה אימפולסיבית? זה לא שהסבתא של ג'ני או האמא של מייקל ישחקו ב-GEOW.
    בתור בנאדם עם משפחה ושלט נוסף, אני חייב להסכים עם ADI. ווי ספורטס נהפך להיות תופעה אצלנו בבית, וכל פעם שאני בא אל אבא שלי הוא די מכריח אותי להביא את הווי, ומתאכזב אם אני לא מביא אותו עימי (דא"ג אבא שלי הוא מהאנשים ששברו, או סדקו במקרה של אבא שלי, את הטלווזיה שלהם בגלל שנכנסו למשחק יתר על המידה).

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    לא, הם ישחקו בTable Tennis, Geometry Wars, Uno, NBA street, Viva Pinata ואחרים.
    כל אלו אגב, קיבלו ממוצע ציונים גבוה יותר מכל המשחקים לWII למעט זלדה - שכידוע לך, גם בו סביר להניח שהסבתא של ג'ני, האמא של מייקל ומסעודה משדרות כנראה לא ישחקו.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    לא, הם ישחקו בTable Tennis, Geometry Wars, Uno, NBA street, Viva Pinata ואחרים.
    כל אלו אגב, קיבלו ממוצע ציונים גבוה יותר מכל המשחקים לWII למעט זלדה - שכידוע לך, גם בו סביר להניח שהסבתא של ג'ני, האמא של מייקל ומסעודה משדרות כנראה לא ישחקו.
    ויוה פינאטה?! המשחק מכר פחות מ-200 אלף יחידות בארה"ב. הוא כשל בכל הטריטוריות. אם משחק הופך להצלחה היסטרית בקרב הקז'ואלז זה מזניק אוטומטית את הקונסולה למעלה. זה לא קרה עם ויוה, או עם שאר הכותרים שאתה מציע. והכותרים של Xbox Live Arcade ידועים לך אולי, בתור גיימר, אבל אני בספק אם מישהו מחוץ לעולם שלנו יודע עליהם.

ושוב, משהו שנורא קשה לכם להבין, ל-Wii יש את WiiSports והוא מוכר את המערכת לנונ-גיימרים.

וציונים בצד, המשחקים האלה מגיעים שנה אחרי שהקונסולה בחוץ, תן ל-Wii שנה וגם לה ייצאו כותרים עם ציונים גבוהים יותר. מה גם שאם אתה מחשיב את הארקייד שמורידים, אז ל-Wii יש את Ocarina of Time. וזה סוגר את ויכוח הציונים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    נכתב במקור על ידי ADi

מה הקשר בין קניה אימפולסיבית לקז'ואל או לא קז'ואל?
    אדם שאוהב משחקי וידאו ונכנס לחנות, רואה 360 ב-199$, למה שהוא לא יקח אחד סתם ככה אפילו אם הוא לא תכנן?
    צא כבר מהחלום בהקיץ שלך עדי שכל מי שקונה WII הוא סבתא בת 80 או דודה בת 50.
    אני חותם לך שאם יעשו סקר מי קונה WII אז 90% מהם יהיו גיימרים, 9.5% יהיו גיימרים שהפסיקו לשחק והWII החזיר אותם ו-0.5% יהיו אנשים שמעולם לא שחקו במשחק וידאו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הד"ר צודק בנתונים - אולם צריך להוסיף פרשנות.
    היו הרבה מקרים בהם קנו לגיימר של הבית את הקונסולה - אבל הצטרפו אליו גם שאר הבית - וזאת הגדולה שלה.
    מישהו שמעולם לא שיחק - לא ייקנה את הקונסלה סתם ככה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הד"ר צודק בנתונים - אולם צריך להוסיף פרשנות.
    היו הרבה מקרים בהם קנו לגיימר של הבית את הקונסולה - אבל הצטרפו אליו גם שאר הבית - וזאת הגדולה שלה.
    מישהו שמעולם לא שיחק - לא ייקנה את הקונסלה סתם ככה.
    זאת הייתה הכוונה שלי.
    שלמרות שאולי בתוך הבית האמא פתאום תתחיל לשחק WII SPORTS אבל אני בספק אם אמא שלך תלך לה בWALLMART ותחליט פתאום שבא לה WII...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

זאת הייתה הכוונה שלי.
    שלמרות שאולי בתוך הבית האמא פתאום תתחיל לשחק WII SPORTS אבל אני בספק אם אמא שלך תלך לה בWALLMART ותחליט פתאום שבא לה WII...
    אלא אם האמא התבלבלה באגף וחשבה על עוד שימושים לבקר של הווי....

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אני חייב לתקן את פותח האשכול, מיק' עוד לא הודיעו רשמית על הקונסולה החדשה אלה זה שמועות שנפוצו בכמה חודשים האחרונים שלאט לאט מגלים שהם נכונות....

עריכה: עכשיו זה רשמי : http://www.microsoft.com/presspass/p...60ElitePR.mspx

סידרתי והוספתי
    סרטון על ה-Elite

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Bikopik
    אני חייב לתקן את פותח האשכול, מיק' עוד לא הודיעו רשמית על הקונסולה החדשה אלה זה שמועות שנפוצו בכמה חודשים האחרונים שלאט לאט מגלים שהם נכונות....

עריכה: עכשיו זה רשמי : לינק
    יש בעיה בלינק - אנא סדר זאת

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לפי הפורום XBOX.COM מחר אמורה לצאת הכרזה נוספת לא ידוע מה היא תהיה אבל כולי ציפיות שזה יהיה הבטא של HALO3 . נחיה ונראה.....:confused1:

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מקווה שיהיה אפשר להכניס חלק מהשיפורים לקונסולה הקודמת (כמו לשדרג הארד דיסק וכו)

הרשמה