תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    פאשלה קטנה מהקרב של טייקר וג`בל מסאמרסלאם 2004 - טייקר המשיך לחתקוף את ג`בל אחרי הקרב וביצע עליו צ`וקסלאם דרך הלימוזינה. ואז תוך כדי הליכה מלאת פוזות על לימוזינה של ג`בל טייקר התחלק על הדם של ג`בל ומעד ממנה. אם אתם לא מוצאים את זה מצחיק ממש אז אני יכול גם להזכיר שבשלב מסוים הקהל כול כך השתעמם שהוא התחיל לעשות את "הגל" באמצע הקרב.

אז מי ניצח בבאטל רואיל? - הזמן הוא סוף 2003 ובסמאקדאון נקבע באטל רויאל לקבוע מי יקבל טייטל שוט נגד האלוף- ברוק לסנר. כריס בנואה וג`ון סינה נשארו אחרונים ובאופו "חסר תקדים" שנהם נפלו בו זמנית החוצה. פול היימן, הGM של סמאקדאון אז. הגיע לזירה ושאל את שני השופטים לזהות המנצח. השופט הראשון אמר שכריס בנואה הוא המנצח והשופט השני אמר בבטוחן גמור....שהרגליים של סינה נגעו ראשונות בקרקע, כלומר גם שכריס בנואה ניצח. הקהל התפקע מצחוק והיימן נאלץ להגיד להם לסתום את הפה תוך כדי שהוא מסביר לשופט את המשמעות של מה שהוא אמר.

אר.קיי.לא – במהלך קרב הנדיקאפ ב2004 רנדי אורטון נקרא כדי להציל את באטיסטה מחמות יריחו של ג`ריקו. אורטון רץ, קופץ לRKO, רק כדי להתחלק, ליפול ולראות שג`ריקו עוד עומד. אורטון מיהר לחזור לחבלים כדי לסיים את הספוט כמו שצריך. היי, זה יותר מעניין מהצ`נילוקים שהוא עושה בימינו לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    אני לא רוצה לדעת מה וינס עשה לשני השופטים הטיפשים האלה, תודה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני יגיד את זה שוב אחלה פינה תודה!

שתף ב-Google+

הרשמה