תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 57
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הקץ לקמפיינים חדשים! גילד וורז 2 הוכרז!
    http://www.guildwarsguru.com/forum/s....php?p=2648062
    ממה שהבנתי (והכל נמצא בלינק שנתתי) הולכת לצאת חבילת הרחבה ל-GW שתיקרא Eye of the North (או בקיצור נוח ומגניב: GWEN). החבילה, בניגוד לקמפיינים, תדרוש שאחד הקמפיינים (Prophecies, Factions או Nightfall) יהיה מותקן אצלכם והיא תחבר את העלילה של GW עם העלילה של GW2 והעלות שלה תהיה נמוכה יותר מזו של הקמפיינים.
    GW2 יהיה משחק חדש, ללא קשר לממשק של GW הראשון. תוכלו לקפוץ ולשחות והעולם יהיה יותר חופשי, דבר שלא היה קיים עד עכשיו ודי הגביל את צורת המשחק. לעומת זאת, המשחק לא יהיה פתוח כמו WoW, כדי למנוע מצבים של Farming המוניים על בוסים ומפלצות. בנוסף, הגבלת הדרגות תתגמש ויש דיבורים על יותר ממאה דרגות או אפילו ביטול ההגבלה. לא מספיק לכם? יש גם ארבעה גזעים חדשים - Sylvari, Asuras, Charr ו-Norn, כאשר את ה-Asura וה-Norn תפגשו במהלך העלילה של GWEN.
    שחקנים ותיקים יוכלו להנות מחפצים מיוחדים, אותם הם יקבלו כשיחברו את החשבון שלהם לחשבון של GW2. החפצים יהיו דומים לחפצים שניתן לקבל ב-Events שונים שמתקיימים מדי פעם במשחק ובימי ההולדת של הדמויות.
    לא ניתן יהיה להעביר את הדמויות מ-GW ל-GW2, אם כי ניתן יהיה להעביר את ההישגים שלהן ולשמור את השמות, כדי ששחקנים אחרים לא "יגנבו" את השם היפה שהמצאתם, בעזרת Hall of Monuments שיהיה זמין רק למי שיקנה את GWEN.
    נכון לעכשיו, GW2 יהיה כמו GW מבחינת התשלום - ללא תשלום חודשי, כאשר מדי פעם יצא קמפיין חדש.
    הבטא צפויה לצאת ב-2008.

בלינק שצירפתי קודם יש תקציר של הכתבה שפורסמה בעיתון PC Gamer בגליון מאי. אתם מוזמנים לחפש ולקנות אותו. אני מצאתי אותו בסטימצקי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נשמע מגניב ביותר.
    בתור שחקן שקנה שניים מתוך שלושת ההרחבות שיצאו עד כה אני חייב לציין ש Guild Wars הוא אחד המשחקים היותר נוחים למשתמש שראיתי.
    אני כבר מצפה בקוצר רוח לבטא, ורוב הסיכויים שאני אקנה את GW 2 ברגע שאני אוכל .
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    הנה http://gw.gamewikis.org/wiki/GW2 זה לא מוסיף הרבה על מה שאמרת אבל זה גם נחמד

נ.ב גזע הCHARR הוא לא גזע חדש בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    ברור שהצ'אר לא חדש ^_^
    תודה רבה על המיידע, אין מצב שאני לא קונה את זה, אפילו שאני מתגייס שנה הבאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    הוא התכוון שהCharr יהיה Playable שאפשר לשחק עם הגזע הזה
    ציטוט מהכתבה

"Guild Wars 2 will introduce playable races other than human. The five new playable races announced so far are"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    איך זה יכול להיות שגילד ווארס 2 יהיה זול יותר מחבילת ההרחבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי t-ger
    איך זה יכול להיות שגילד ווארס 2 יהיה זול יותר מחבילת ההרחבה
    לא הבנתה נכון, ההרחבה האחרונה שמקשרת בין גילד וורס 1 ל2 יהיה יותר זול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    למישהו יש מושג מה יהיה ההבדל בין המשחק עם גזעים אחרים לבין המשחק עם בני-אדם?
    ניסיתי לחשוב על משהו, אולי דירוגי שריון שונים או מהירות ריצה/התקפה... אולי תכונה (שפה עילגת ל attribute) מסויימת לכל גזע?...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    גם אני תהיתי בקשר לזה. אני לא חושב שזה יהיה משהו ב-Attribute. ככה זה ב-DND ובכל שאר המשחקים, ול-GW יש נטיה להיות שונה ולהשתמש במערכת חוקים שונה, כאילו כדי לעשות דווקא ולהראות שאפשר להצליח עם שיטות שונות.
    לדעתי הם ישימו סקילים מיוחדים לגזעים שונים, בתור התחלה. אולי העלילה תהיה שונה קצת בין גזע לגזע, לפחות בהתחלה. גזעים שונים יתחילו במקומות שונים והמניעים שלהם להתקדם יהיו שונים קצת. אני מאמין שגם יהיו נשקים שונים לכל גזע. ל-Charr יהיו נשקי קפא"פ חזקים יותר, כי הם כאלה, ל-Asura יהיו חפצים קסומים יותר וכו'. השריונות בטוח יהיו שונים.
    עוד משהו שעליו תהיתי - המשחק יתרחש ב-Tyria, אבל יהיו שם אנשים משתי היבשות הנוספות? תהיה אפשרות ליצור דמות מזרחית סטייל קאנת'ה? נראה לי הגיוני שזה יקרה, כי GWEN בכ"ז לא מחייב את Prophecies, אלא לפחות קמפיין אחד מהקמפיינים שיצאו, מה שאומר שאפשר יהיה להשתמש בדמויות מנייטפול ופקשנז, ולא רק פרופסיז. בכ"ז, GWEN יקשר את העלילה של GW ו-GW2 .GW2 מתרחש מאות שנים אחרי GW, וב-GW כבר יש קשרי מסחר וקשרים טובים בכלל בין היבשות, אז לדעתי זה יהיה הגיוני שהקשרים לא נחלשו או נשברו. מצד שני, תמיד יכולים לקרות דברים במאות השנים האלה.

אגב, לא ראיתי שום חדשה על GW2 ו-GWEN בויגיימס. למה לא מכריזים על הכרזתו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    היי אני חדש אני מקווה שיש גיימרים טובים בGW למה אני חיפשתי פורום לא יבש ל GW והגעתי לפה אבל מסתבר שאין פה פורום מה צריך לעשות בישביל להקים אחד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    היה פורום ל-GW, אבל הוא נסגר מאחר ולא היו מספיק משתמשים ונושאים כדי להשאיר אותו בחיים. אולי בעתיד יגיעו עוד שחקני GW ויגרמו להחזרת הפורום.
    אולי ויגיימס יארגנו איזה משהו ל-GW2 אם זה ישתלם P=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    אני רוצה להיצתרף ל guild wars, אבל אני לא ממש מבין אם זה בתשלום חודשי או שמספיק ליקנות רק את המשחק אם הקוד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Blood Elf
    איי רוצה להיצתרף ל guild wars, אבל אני לא ממש מבין אם זה בתשלום חודשי או שמספיק ליקנות רק את המשחק אם הקוד?
    זה תשלום חד פעמי של קניית הcdkey+הקופסה שתוכל לקנות בכל חנות שמוכרת משחקי מחשב בסביבתך, אינך צריך לשלם כל חודש בשביל לשחק, כמו משחקים אחרים כגון WoW.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    תודה. אני קונה ברגה שאני יוכל :grinning5: ... נימס מ-Lineage II
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    רק שתדע - יש ל-GW שלושה משחקים בינתיים. הראשון נקרא Guild Wars ומאוחר יותר קיבל את השם Prophecies, השני הוא Factions והשלישי הוא Nightfall. נייטפול נחשב למשחק המוצלח ביותר מבין השלושה, אבל כדאי לך לבדוק באתרים שונים ולראות מה הכי נראה לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    ניטפול זה משחק או add-on ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נייטפול ופקשנז שניהם משחקים בפני עצמם ולא חייבים את פרופסיז כדי לשחק בהם. אם קונים יותר ממשחק אחד זה מוסיף פה ושם בונוסים קטנים, כמו אפשרות ליצור עוד שתי דמויות ואפשרות לעבור בין היבשות (כל משחק הוא ביבשת אחרת) עם הדמויות.
    בסביבות דצמבר תצא חבילת ההרחבה הראשונה ל-GW וכדי לשחק בה אתה חייב עותק של פרופסיז, פקשנז או נייטפול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    תודה :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני רוצה GW 2...
    אחד הדברים היחידים שחסרו ל GW זה גזעים, עכשיו הוא יהיה מושלם! רק צריך לעבוד קצת על הדיבוב XD

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    מעניין אם המשחק ימשיך לפתוח עולם חדש לכל פארטי..
    שתף ב-Google+

הרשמה