תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  ראשל"צ
  הודעות
  5,502
  אולי אני בן 14 אבל oddworld זה "ה"נוסטלגיה שלי (בנוסף ל The NeverHood) בכל זאת זה הקומיקס הרציני הראשון שלי אז אני מבקש שתגיבו תודה!!! (שתי בעיות: הקומיקס הוא משמאל לימין (כמו אנגלית) ובחלק מהמקרים השתמשתי בתמונות שצילמתי מהמשחק והם נראות לא משהו. עמכם הסליחה)
  מוסד לנצח איתי בלב.
  Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  21.03.2007
  עיר
  שוהם
  הודעות
  858
  אממ זה טיפה לא מובן שם P: בכל מקרה לא שיחקתי במשחק אז אולי בגלל זה
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  24.10.2006
  עיר
  City 17
  הודעות
  2,710
  וואו, הרעיון פשוט טוב. אם הבנתי נכון אייב השתלט על השומר ואז תקף את המלך.
  הבעיה היא, כפי שאמרת, שהקומיקס נקרא משמאל לימין וחבל, כי אפשר לתקן את זה ממש בקלות.
  ראה דוגמא
  חוץ מזה, קצת לא ברור מה בדיוק הולך שם אם אתה לא מכיר את המשחק באמת, והיית יכול להעצים קצת את המקרה עם איזה גלוו מסביב לאייב והשומר, זה היה מראה שיש ביניהם קשר מסויים, גם אם במשחק זה לא באמת ככה. חוץ מהבעיות הבאמת לא משמעותיות האלה הקומיקס גאוני. הפריים האחרון פשוט הרג אותי, למרות שהארת האזור וביטול האפלוליות יכלו להועיל.
  אהבתי! XD

  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  09.11.2006
  הודעות
  82
  אני מכיר את המשחק ובכלל לא מובן מה הלך בפריים האחרון...אני חושב שאם היית מנסה לצייר היה הולך לך טוב יותר ועוד דבר, ההקדמה לא הייתה צריכה להיות בשחור אי אפשר לקרוא אותה ככה..או שתשנה את הצבע של הכתב ללבן או אדום או שתשנה את הרקע לגוונים של לבן. חוץ מזה, ציון שלי לקומיקס 1/10 רק בגלל שהשתמשת במשחק המעולה הזה.
  שתף ב-Google+

הרשמה