תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    בנטון טרוויזו, קבוצתו של דייויד בלאט, הפסידה הערב (רביעי) ברוסיה לדינמו מוסקבה 68:65 והודחה מהמשך דרכה ביורוליג.

בנטון הגיעה למשחק בידיעה שניצחון יעלה אותה לשלב הבא ואילו הפסד ידיח אותה מהמפעל. דינמו, שהתחילה את דרכה בטופ 16 כראש בית, היתה במצב זהה: ניצחון והיא עולה מהמקום השני, ואילו הפסד - והיא מודחת מהמפעל.

דינמו פתחה את המשחק מעט טוב יותר ועלתה ליתרון 4:8 ו-8:10, אך עד לסיום הרבע הפכה בנטון את התוצאה ופתחה את הרבע השני ביתרון 13:16. במצב של 19:23 לבנטון ברבע השני, רצו האיטלקים 4:12 עד לסיום המחצית וירדו להפסקה ביתרון מבטיח, 23:35, בסיומה של מחצית בה בלטו בעיקר ההגנות.

למחצית השניה עלתה דינמו בסערה, כשבנטון בכלל לא במשחק. ב-6:20 הדקות הראשונות של המחצית לא קלעה בנטון נקודה, ודינמו עלתה ליתרון 35:36, אך בנטון חזרה לעצמה והרבע הסתיים בשוויון 43:43. ברבע הרביעי נע היתרון מקבוצה לקבוצה, כאשר 3 דקות לסיום עמדו הקבוצות על שוויון 51:51 - 3 דקות מכריעות לשתי הקבוצות ביורוליג.

שתי הקבוצות לא הצליחו להכריע את זהות המנצחת ברגעים האחרונים והמשחק נכנס להארכה בתוצאה 58:58. בהארכה שוב נע היתרון מקבוצה לקבוצה ודקה ו-20 שניות לסיום עמדו הקבוצות על שוויון 63:63, אך אז שלשה של אדוארד גיל העלתה את דינמו ליתרון 3 נקודות, ובנטון לא הצליחה לחזור.

מורדנטה הוביל את קבוצתו של בלאט עם 13 נקודות, אך 10 מתוכן במחצית הראשונה. את דינמו הובילו פאפדופולוס עם 24 ופוטסיס עם 22. דינמו תפגוש בהצלבה את פנאתינאיקוס.

בלאט אמר לאחר ההפסד: "אני רוצה לברך את דינמו - הם היו מצוינים היום. היתה לנו הזדמנות לנצח עם הכדור האחרון ביד, אבל הפסדנו אותה. נלחמנו בהארכה אבל החמצנו והפסדנו. המפתח של המשחק היה הריבאונדים שלא לקחנו. אני גאה בקבוצה שלי, עבדנו קשה ביורוליג בעונה הזאת ועשינו עבודה טובה, עכשיו נמשיך להיאבק בליגה האיטלקית".

עוד חדשות רעות לבנטון - הופחתו 12 נקודות
    בנטון טרוויזו ספגה הערב עונש קשה כשהופחתו ממאזנה 12 נקודות בליגה האיטלקית. הקבוצה נענשה בעקבות שיתופו של ארזם לורבק, השחקן ה-19 אותו החתימה הקבוצה העונה. לפי חוקי האיגוד האיטלקי, כל קבוצה יכולה לרשום רק 18 שחקנים, ואילו בנטון רשמה את לורבק ואף שיתפה אותו.

התביעה דרשה כי יופחתו ממאזן קבוצתו של בלאט 18 נקודות וילקח לה הגביע האיטלקי ואילו בנטון ביקשה שיופחתו ממאזנה רק 6 נקודות, מאחר והמקרה היה טעות בתום לב של המנהלים וללא כוונת זדון. הפסיקה היתה כאמור, הפחתת 12 נקודות, ובעקבותיה תרד בנטון למקום ה-15, 4 נקודות מהקו האדום. עם זאת הגביע יישאר בידי בנטון

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    חבל על דיויד הוא מאמן ענק , הפסד של חוסר מזל
    וגם שהורידו לקבוצה שלו 12 נק' (לא באשמתו) זה באמת מעצבן.
    נקווה שהוא ישאיר את בנטון בליגה ושנה הבאה יחזור למכבי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני שונא את דיוויד בלאט והאמת לא מחזיק ממנו כל כך.

שתף ב-Google+

הרשמה