תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    משחק הפעולה המבטיח מגיח מהכפור ונוחת בארצנו

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש למה לצפות

הצטרף בתאריך
    09.10.2006
    עיר
    כפר סבא yea!
    שהמשחק הזה כבד, מאוד, מלא בבאגים, עושה בלי סוף בעיות ולצערי - חרא משחק.
    לא להוריד\לקנות או כל דבר אחר!
    גיא מיכאל, מנהל קהילת Trackmania Nations.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    מלא באגים, כבד בטירוף, למי שאין מחשב על, שלא יתקרב!
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    אבל כן,המשחק כבד יחסית לגרפיקה הלא מאוד מרשימה שלו..
    היא מרשימה רק אם אתה שם FULL DYNAMIC LIGHTNING אבל אז המשחק זז על 5 FPS,נקווה שיוציאו פאטץ' בקרוב שייתקן חלק מהדברים.

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    עיר
    רמת גן
    אחלה משחק!

חזרתי לאקסבוקס - CyBeR III
    XBOX 360 Slim 250 GB

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי stingeR
    שהמשחק הזה כבד, מאוד, מלא בבאגים, עושה בלי סוף בעיות ולצערי - חרא משחק.
    לא להוריד\לקנות או כל דבר אחר!

לא הייתי אומר עד כדי כך =\,
    המשחק באמת מלא באגים,ופועל גרוע לעומת מה שהוא אמור,אבל המשחקיות והרעיון של המשחק מאוד יפים.
    עולם וירטואלי עם חופשיות למשתמש...

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    גרפיקה מעולה (לא יודע על מה אתם מדברים??) עלילה שווה אקשן מטריף ורץ חלק אפילו על המחשב הגרוטאה שלי

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    כל מי שלא עובד לו המשחק שיאכל תלב.
    משחק כזה יוצא רק פעם בשנה ...
    אני משתמש בVISTA עם הפאטץ והבעיה היחידה היא אתם, שחושבים שהמשחק מלא באגים.
    משחק מלא אקשן שיאפשר שעות רבות של חווית משחק מעולה ומיוחדת.
    אם יש לך תכסף, ויותר מגרוטאה עם מסך זה המשחק שאתם צריכים לקנות

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    יש לי את המשחק ואני נהנה מכול רגע לשחק בו,אין לי שום באגים ואותם אנשים שכן מתלוננים שיש באגים אז שתדעו לכם שרוב הבאגים נגרמים מיכולת תפקוד של המחשב שלכם,זה אולי נשמע מפורבק אבל זה נכון בעיקר כשיש לכם כרטיס מסך חלש אז יהיו לכם המון באגים כמו לדוגמא פנס לא עובד,לא רואים את השמש וכך הלאה,אז אל תגידו שהמשחק מלא באגים,תלונות למחבש שלכם.עצם העובדה יש אנשים שמחקים בו ולא נתקלו בשום באג,כמוני ואני לא היחיד.
    המשחק עצמו מצויין וצריכים להבין את העלילה,ברגע שתכנסו אל האווירה של העלילה,אתם תבינו איזה גאוני זה,ולכן למשחק יש גם 7סופיים שונים וכן חלקם שגויים,אני שומע אנשים שסיימו את המשחק ואומרים שהסוף דפוק וזה לא היה שווה את אבל שוב אני אומר המשחק ואזורים זה כמו עולם בפני עצמו אז אתם בעצם קובעים לעצמכם את הסוף.
    אני לא מבין על מה אנשים מתלוננים,זהו אחד המשחקים הטובים שיצאו ובטוח ירשם בהיסטורייה של המשחקים.
    מה שהכי מעצבן אותי שאנשים שלא יודעים לקראו שיט באנגלית מתלוננים ואמרים שיש הרבה טקסטים אז מן הסתם לא תבינו את העלילה,אז אני ישר אומר אם אתם לא אוהבים לחקור וממש לקחת את הזמן עם המשחק הזה ורק ככה תראו מה יש למשחק הזה להציעה.ולא צריך להיות עילג מושלם באנגלית על מנת להנות ממנו.
    הקיצר משחק ענק תקנו,תורידו מה שזה לא יהיה,כול גיימר צריך לשחק בו ככה אני חושב.
    וכן דבר אחרון אני לא זונת גראפיקה אבל אנשים מתלוננים על הגראפיקה,יש לי כרטיס מסך די טוב ואני משחק על אפשרוית הכי גבוהות ואני חייב לציין שזאת הגראפיקה הכי יחודיית ומרישמה שאני אי פעם נתקלתי בה,ואני לא מבין למה בוכים על גראפיקה,במשחק הגראפיקה מדהימה!
    הקיצר המשחק פשוט עשר!XD

הרשמה