תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ידידי היקרים!
    פסח עומד על סף דלתנו, וזוהי חובתנו כגיימרים לקבל את פניו בשוטגאן טעון ונטול חמץ לחלוטין!

אני מכריז בזאת על פתיחת ההרשמה [נושא נפרד] לטורניר מתמשך שיתפרש על ארבעה ימי משחקים (כרגע בתאריכים 27/28/29/30/31.3.07) כאשר ביום החמישי ייערך הגמר. ואלה חוקיו (לא חוקן, חוקים, אז תרגעו) :

כל מקצה (כך נקרא יום אחד של הטורניר) יארח שבעה שחקנים ואדמין, ללא נשקי-על, וכל אדם עם פינג מעל 200 יוצא מהמקצה הנוכחי ללא אפשרות וויכוח אלא אם כן הוא יוריד את הפינג באותו הרגע.
    סוג המשחק יהיה DM, ומכל מקצה יעלו שני השחקנים המובילים לגמר.
    בגמר ינצח שחקן אחד בלבד, ויזכה בפרס כספי (כרגע הוא קבוע על 100 שקלים, אבל אולי תהיה אפשרות למשהו קצת יותר רציני, אם תראו שהטורניר גורם לכם להיות פעילים יותר ולהפסיק לשבת ורק להירשם לטורנירים) שישלח לביתו ובמשאית של תרנגולות חולות כלבת, שגם הן יישלחו לביתו.
    כל מקצה ייארך 20 דקות ומשתתפיו יקבלו את הססמא לשרת כבר יום לפני לאחר המקצה הקודם.

אדם שהשתתף במקצה ועלה לגמר לא יוכל להשתתף בעוד מקצה. אדם שהשתתף במקצה ולא עלה לגמר יוכל להירשם גם למקצה אחר.
    במידה ותוכיחו עצמכם כיבשים כמו קרקרים ולא תירשמו, הטורניר יצטמצם (וכך גם הפרס :/ ) ויהיה הרבה פחות כיף.

נושא ההרשמה ייפתח או היום או מחר, בהתאם לזמן שבו אקבל אישור.

ד"א- במידה ואחד המקצים לא מתמלא למחצה או יותר הוא יבוטל, ויהיו פחות שחקנים בגמר.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מגניב בהחלט! לא היה משחק מאורגן כבר יותר מדי זמן. אגב, אתה תאדמן את כל המשחקים? כי יאיר ואני גם יכולים. וגם שאר האדמינים (אם הם רוצים), אבל את יאיר ואותי לא אכפת לך לנצל P=

הייתי ממליץ לדחוף את הטופיק לחדשות הקהילה. שידעו שיש משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני מאמין שאני אוכל לאדמן את רובם אם לא את כולם, אבל במידה ויהיה מקצה שבו מסיבה מסויימת אדמין לא ישתתף אני אשמח לפנות את מקומי ולנוח...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני אשמח לעזור באידמון התחרות, וכמובן להשתתף בה (ולהפסיד באכזריות לכל הפרוים שמסתובבים פה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    יאי!
    לא יצא לי לשחק הרבה בזמן האחרון, אבל עכשיו צריך להתאמן. אז יאללה- לחרוש!
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אגב, אני אנסה לסדר פרס גם למקומות שני ושלישי. נראה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    שיטט כןס עמקק שחכתי אוף יש לי טיול של יומיים ביום שני ושלישי שיטט
    שתף ב-Google+

הרשמה