תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    דווין וויד עדיין מושבת. הגארד הכי בולט של ההיט עדיין סובל מכאבים בכתף ולא ברור מתי יוכל לחזור לפעילות, אם בכלל. הכוכב המוכשר של מיאמי דיבר עם עיתונאים וצייר תמונה מאוד עגומה של מצבו, כאשר לאף אחד אין שום מושג מה קורה איתו באמת. ייתכן מאוד שנראה את וויד על הפרקט רק בעונה הבאה, אחרי שיעבור את הניתוח.
    העונה של מיאמי נראתה מאוד מבטיחה לפני כחודש. שאקיל אוניל ופט ריילי חזרו מפציעות והקבוצה התחילה להתחבר ולהתגבש. אבל כפי שכולנו יודעים, וויד פרק את הכתף. "פלאש" החליט ללכת נגד חוקי הטבע ולעכב את הניתוח. השחקן עובר טיפולים אינטנסיביים ועדיין שואף לשחק העונה. אבל הדבר יתאפשר רק אם רופאי הקבוצה ייאשרו זאת.

"אני בסדר גמור," אמר וויד בצורה נחרצת. "אני עושה מה שאומרים לי ואני חושב שאני מבצע את הדברים על הצד הטוב ביותר. אני מסתדר. מדובר בעבודה קשה ואינטיסיבית, אבל אני מוכן לקחת את הסיכון הזה. קשה מאוד לשבת בצד ולראות את החברים משחקים על הפרקט. אני אוהב מאוד את תקופת הפלייאוף ורוצה להיות חלק מזה גם הפעם."

הכולבו גארד המוכשר דיבר במסיבת עיתונאים שזימן בשיקגו, שם הוא זוער בשיקום מתחם התיכון שלו. וויד החליט לעשות מעשה ולשדרג את החדר כושר בב"ס בה למד. השחקן לא שוכח מאיפה הוא הגיע וממשיך לתרום לקהילה שלו בשיקגו. "פלאש" התקבל באהבה רבה כשהגיע לשכונת ילדות שלו, שנחשבת לשכונת מצוקה לכל דבר.

"אני רואה אותו מתאמן כל יום," סיפר המאמן פט ריילי על המצב. "אני חושב שהוא חוזר לעצמו. הוא מתאמן לפי התוכנית המיוחדת שבנו לו והוא מצליח להפעיל את הכתפיים בצורה טובה. הוא אמר לי שהוא מרגיש יותר טוב, אבל עדיין מוקדם לקבוע מועד חזרה למגרשים. לכן אנחנו מנסיםלא לחשוב על וויד ומנסים להסתדר עם הסגל שיש לנו כרגע

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    הפציעה של וויד פוגעת קשות במיאמי, בלעדיו אין להם סיכוי לזכות באליפות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    אני חושב שוויד יחזור טוב מתמיד.
    שתף ב-Google+

הרשמה