תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    שלום לכולם,
    אני קצת חדש פה (רואים לא) וגם די צעיר ב-BF (הפעם האחרונה ששיחקתי MP הייתה GO ז"ל לפני 3 שנים בערך).
    בכל מקרה:
    1. זה נדמה לי או שאין דם ב-BF2? אם יש אפשרות כזו, איך מפעילים אותה?
    2. שרת - מה הדרישות אם רוצים להרים שרת כזה (פרטי) מבחינת חומרה וחיבור? לא רנקד או משהו, זה גורם לכולם להשתגע לגמרי ונהיה מבאס בשניות.
    3. זה רק אני או שיש המון מפות שמאד מזכירות את עזה (למי שהיה שם)? גולף אוף אומן ממש הזכירה לי את חאן יונס - נווה דקלים (נוריה למי ששירת), וקרקנד זה אשכרה עזה (כולל הפאודר). חשבתי שאולי יש מוד להפוך את הנחתים לגבעתי אבל במחשבה שניה, עדיף שלא.
    4. RAGE - מה נהיה פה עם כולם?אני כבר יומיים קורא פה בפורום כדי להבין כל מיני דברים, וחברה - זה רק משחק! כנראה שהנקודות קצת שיגעו אותכם. אתם יודעים שאי אפשר ללכת עם זה למכולת.
    5. קראתי איזה מדריך למשחק (החוברת המצורפת על הפנים ) ושם כל הזמן דיברו על עבודת צוות. לי יש הרגשה שזה תכל'ס מסתכם בלזרוק 'חבילות שי' כדי לקבל ניקוד, שום קשר אמיתי למאמץ משותף. אם יש מישהו שמארגן קבוצה רצינית, אני אשמח להצטרף - הגוף כבר קצת איטי אבל המוח עדיין עובד.
    6. אחרון חביב - הסתכלתי על רשימת המדורגים ב HQ. איך זה שאין אף ישראלי באלף הראשונים?מה עם קצת כבוד למגזר?
    להתראות בשרת (אני spike-dude, פעם זה היה spike אבל היא מתה)

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי orend
    שלום לכולם,
    אני קצת חדש פה (רואים לא) וגם די צעיר ב-BF (הפעם האחרונה ששיחקתי MP הייתה GO ז"ל לפני 3 שנים בערך).
    בכל מקרה:
    2. שרת - מה הדרישות אם רוצים להרים שרת כזה (פרטי) מבחינת חומרה וחיבור? לא רנקד או משהו, זה גורם לכולם להשתגע לגמרי ונהיה מבאס בשניות. אין דם.. אבל יש במקום אבק.. זה יותר מגניב
    3. זה רק אני או שיש המון מפות שמאד מזכירות את עזה (למי שהיה שם)? גולף אוף אומן ממש הזכירה לי את חאן יונס - נווה דקלים (נוריה למי ששירת), וקרקנד זה אשכרה עזה (כולל הפאודר). חשבתי שאולי יש מוד להפוך את הנחתים לגבעתי אבל במחשבה שניה, עדיף שלא.
    4. RAGE - מה נהיה פה עם כולם?אני כבר יומיים קורא פה בפורום כדי להבין כל מיני דברים, וחברה - זה רק משחק! כנראה שהנקודות קצת שיגעו אותכם. אתם יודעים שאי אפשר ללכת עם זה למכולת. RAGE=צפיות.. צפיות בפורום=כסף.. כסף=שרתים ופינוקים..
    5. קראתי איזה מדריך למשחק (החוברת המצורפת על הפנים ) ושם כל הזמן דיברו על עבודת צוות. לי יש הרגשה שזה תכל'ס מסתכם בלזרוק 'חבילות שי' כדי לקבל ניקוד, שום קשר אמיתי למאמץ משותף. אם יש מישהו שמארגן קבוצה רצינית, אני אשמח להצטרף - הגוף כבר קצת איטי אבל המוח עדיין עובד. יש אחלה עבודת צוות, והחבילות שי האלה.. זה חלק קטן מעבודת הצוות. הכללית שקיימת במשחק
    6. אחרון חביב - הסתכלתי על רשימת המדורגים ב HQ. איך זה שאין אף ישראלי באלף הראשונים?מה עם קצת כבוד למגזר? אל תדאג.. כבוד לא קונים בניקוד.. או בדירוג..
    7. חוזמזה הישראלים לא הכי אוהבים ניקוד.. השחקנים החזקים לפחות..

בבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    שלום.

אתה מבין שפסקה 6 לא מסתדרת עם פסקה 4?
    בכל מקרה, אתה מוזמן להשתתף בגאטרים שעליהם תוכל
    לקרוא בדיון הגאטרים.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי orend
    שלום לכולם,
    בכל מקרה:
    2. שרת - מה הדרישות אם רוצים להרים שרת כזה (פרטי) מבחינת חומרה וחיבור? לא רנקד או משהו, זה גורם לכולם להשתגע לגמרי ונהיה מבאס בשניות. אתה צריך מחשב חזק כמו שרת בעצם. תראה דרישות של שרת ממוצע ותבין.
    3. זה רק אני או שיש המון מפות שמאד מזכירות את עזה (למי שהיה שם)? גולף אוף אומן ממש הזכירה לי את חאן יונס - נווה דקלים (נוריה למי ששירת), וקרקנד זה אשכרה עזה (כולל הפאודר). חשבתי שאולי יש מוד להפוך את הנחתים לגבעתי אבל במחשבה שניה, עדיף שלא. מדובר במזרח התיכון לא?
    4. RAGE - מה נהיה פה עם כולם?אני כבר יומיים קורא פה בפורום כדי להבין כל מיני דברים, וחברה - זה רק משחק! כנראה שהנקודות קצת שיגעו אותכם. אתם יודעים שאי אפשר ללכת עם זה למכולת.
    5. קראתי איזה מדריך למשחק (החוברת המצורפת על הפנים ) ושם כל הזמן דיברו על עבודת צוות. לי יש הרגשה שזה תכל'ס מסתכם בלזרוק 'חבילות שי' כדי לקבל ניקוד, שום קשר אמיתי למאמץ משותף. אם יש מישהו שמארגן קבוצה רצינית, אני אשמח להצטרף - הגוף כבר קצת איטי אבל המוח עדיין עובד. יש עבודת צוות, אתה רק צריך למצוא את השחקנים הטובים. אגב בבאטלפילד החדש העבודת צוות ממש מודגשת.
    6. אחרון חביב - הסתכלתי על רשימת המדורגים ב HQ. איך זה שאין אף ישראלי באלף הראשונים?מה עם קצת כבוד למגזר? שחק טיפה ותבין שראנק זה לא הכל. וזה שמדורג ראשון בעולם יקבל מכות רצח בשרת ישראלי, סמוך עלי.
    1234567890

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    1234567890
    אחרי 9 מגיע 10 לא 0, חהחה טיפש.

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    יש המון שחקנים בשרת הישראלי שנותנים אחלה עבודת צוות .......פשוט לא הייתה בSQUD הנכון
    יש אולי איזה קלאן ישראלי שמחפש שחקנים?

-הבדל בין רשת \שרת מאובטח לבין פחות מאובטח הוא 20שניות

-למה יש ארטיק בטעם מסטיק אבל אין מסטיק בטעם ארטיק
    -אל תשתינו על הגדר החשמלית!
    -יש ימים שאתה חרק ויש ימים שאתה השמשה הקידמית!

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי alik24(22)
    יש המון שחקנים בשרת הישראלי שנותנים אחלה עבודת צוות .......פשוט לא הייתה בSQUD הנכון
    יש אולי איזה קלאן ישראלי שמחפש שחקנים?
    1. אם אתה חושב שיש אחלה עבודת צוות בשרת הישראלי אז אתה לא יודע מה זו עבודת צוות.
    2. אין קלאנים ישראלים נורמאלים.

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    נכתב במקור על ידי Mad-D1ck
    1. אם אתה חושב שיש אחלה עבודת צוות בשרת הישראלי אז אתה לא יודע מה זו עבודת צוות.
    2. אין קלאנים ישראלים נורמאלים.
    אתה יודע זה עינין של דעה.. וכן יצא לי לראות ולשחק בכמה צוותים שנתנו אחלה עבודת צוות
    ברור שיש הרבה ילדונים שמשחקים סתם הרבה LONEWOLFים אבל עדין אני הצלחתי למצוא ...

בכל אופן בוא תספר לי מזה עבודת צוות...כי אני רואה שאתה ממש מבין בזה?

-הבדל בין רשת \שרת מאובטח לבין פחות מאובטח הוא 20שניות

-למה יש ארטיק בטעם מסטיק אבל אין מסטיק בטעם ארטיק
    -אל תשתינו על הגדר החשמלית!
    -יש ימים שאתה חרק ויש ימים שאתה השמשה הקידמית!

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    לא צריך 10 זה כבר 11 תווים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עיר
    נופית
    תלוי איפה מסתכלים...

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    לא כ"כ הבנתי את הקשר RAGE(עצבנות יתר)-צפיות-כסף אבל לא משנה, לא עקרוני

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עיר
    נופית
    נכתב במקור על ידי orend
    לא כ"כ הבנתי את הקשר RAGE(עצבנות יתר)-צפיות-כסף אבל לא משנה, לא עקרוני
    התכוונו שבלי כל ה"RAGE" (עצבנות יתר) היה פחות מעניין בפורומים, כלומר פחות צפיות, וכו'..

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    גברים בלי עתיד תקועים יחד.

לדעתי בכלל הגיע הזמן שייצא משחק רציני על הסכסוך הישראלי-ערבושי (אם להשתמש בשפתו של אסף L).בינתיים יש את PR.עם מפות כמו אל בצרה .
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    עפולה
    לפי דעתי צריכים לאנוס את MAD DICK (כאילו שאתה יודע איפה הוא שאתה קורא לעצמך ככה (= )
    שני ניגרים והכל יסתדר - הכל מאהבה חתיכת הומו .

לענייננו אנו , בעיקרון בשרת הישראלי תראה מלא משוגעים שרודפים אחרי ניקוד והרבה רמאים
    שיהרסו לך את המשחקיות, אל תתן להם לעשות לך את זה, שחק בשביל הניקוד כאילו אין מחר (=

אגב, הידעתם שאיפסו לחבר שלי את החשבון?! הייתה איזושהי תקלה והכל התאפס לו.
    החזירו לו רק את הדרגה אבל הכל נמחק... מבעס תתחת

נשים הן הטעות השניה של אלוהים.

.If you want to shot, shot don't talk

The good the bad and the ugly

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אויי לא מה הוא יעשה בלי הדרגה והאנלוקים זה הופך אותו לנב אם אין לו דרגה אנלוקים ומדליות איזה באסה לא הייתי רוצה שזה יקרה לי זה ממש עצוב =(

הצטרף בתאריך
    27.02.2007
    עיר
    סאן חוזה , קוסטה ריקה D:
    נכתב במקור על ידי Digz
    גברים בלי עתיד תקועים יחד.

לדעתי בכלל הגיע הזמן שייצא משחק רציני על הסכסוך הישראלי-ערבושי (אם להשתמש בשפתו של אסף L).בינתיים יש את PR.עם מפות כמו אל בצרה .
    הסכסוך הזה בכלל לא קשור דווקא אלינו . האיסלאם היא דת אימפריאליסטית שמטרתה כיבוש העולם כולו.
    המוסלמים משתמשים ב"סכסוך" הזה כדי להשתיק את שאר מעשיהם נגד הלא-מוסלמים בכל רחבי הגלובוס מתאילנד דרך אתיופיה וכלה באירופה .
    http://www.jihadwatch.org
    כנס , אולי תלמד משהו חדש :smiling: .

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    אשקלון
    אני גם מחפש צוות קבוע להצטרף אליו -

בנתיים אני אוהב לשחק בקבוצות של ASAF^L ו- OSKILL - אני לא יודע אם הוא חבר כאן...
    שיחקתי פעם עם MADMAX - גם הוא טוב.. היה מהנה...

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תצטרף לסקוודים של אנשי הפורום.
    שיחקת קצת איתי גם.אמרתי לך שלום,או לאביעד השני,
    תמיד מתבלבל בין שניכם.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הרשמה