תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    כרמיאל
    שלום ובוקר טוב
    אני משחב את BF2142 ברשת ויש לי בעיה מצחיקה,הכל סבבה המשחק רץ יפה והכל ניראה טוב
    אבל אני בקושי מליח לזהות את האוייבים,חברים שלי לקבוצה ניראה כמו האוייב,אז השאלה שלי האם ניתן לשנות משהוא בגרפיקה כדאי שאוייב יראה יותר בולט או יהיה סביבו איזה סימן(חוץ מהשם שלא באדם),לעלות את הגרפיקנ לא אפשרי כי אני משחק על המקסימום.
    תודה מראש לבעל רעיון לפיתרון

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    (אני יודע שגם אני חדש אבל עדיין נחמד לשומע את זה לא?). גם לי הייתה הבעייה שלך כשהתחלתי לשחק, ואין לך מה לעשות לגביי זה... זה דורש קצת אימון של העין אבל אתה תתרגל בכלום זמן, מנסיון, לזהות את האוייבים ואת החברים. ומלבד זה, כולם לפעמים עושים טעויות ויורים בחברים שלהם, אז מומלץ להסתכל כל הזמן על העדכוני קרב ולשחק בתור חובש אם אתה יכול. אה, יש טריק אחד שאתה יכול להשתמש בו בתור התחלה אם אתה רוצה: על כל תנועה שאתה רואה ושאתה לא מצליח לזהות תלחץ על "זיהוי" (SPOT) ב COMMROSE... אם זה אוייב הוא יראה לך אותו על המכ"ם... (אה כן, ושים עין על המכ"ם יכול להיות שזיהו אותם לפנייך). בהצלחה!

אה, ומה השם שלך בשרתים?
    Im so damn fast i didnt even see myself writing this

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    רואים שלא שחקת שום באטלפילד לפני זה ... אני שעברתי לחדש לקח לי שעה להיתרגל לכל הסביבה שם... הכי טוב זה שתשחק כמה שיותר ואתה תתרגל כבר

הרשמה