תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    צריך חוות דעת על טלוויזיות... כמובן שיהיו טובות לXBOX360.
    ועוד משהו מה אתם אומרים עם הטלוויזיה הזאת...? http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=490978

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תראה אני ממליץ על הטלווזיה שלי: טושיבה רגזה (WL66) (ובטח גם הד"ר ימליץ עליה) ביא באותה קטגוריה של הטלווזיה שאתה כתבת עליה.
    סה"כ חשוב לבדוק שהטלווזיה תואמת ל- 1080i (או 720P) המחירים סביב הטלווזיות האלה הם 7500-9000. חשוב לבדוק שיש אחריות אמיתית וטובה ומספק ידוע. ולא לקנות מותג לא ידוע כי בד"כ הן דור קודם מבחינת הפאנל.
    סה"כ גם סמסונג נחשבות טובות.
    אבל חשוב מאוד ללכת לראות בחנות וככה לקבל תחושה יותר טובה איך נראים הדברים על מסך

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם אתה מחפש עוד ביקורות, אז אתר בשם viewscore הוא אתר בינלאומי מצויין להתחיל בו. יש שם חלק שלם של מפרטי טלוויזיות LCD ותוכל למיין אותן כמו בזאפ לפי ציונים (איזה אלגוריתם מיוחד שהאתר מיישם), גודל מסך וכו' (רק תוודא שבארץ יש את אותו דגם ואותו מחיר). האתר גם מקשר לביקורות של אתרים מיקצועיים אחרים.
    http://www.viewscore.com/category_pa...D%20Television
    השאלה היא איזה גודל טלוויזיה אתה רוצה וכמה אתה מוכן להשקיע בה?
    אני באופן אישי סולד קצת מהטלוויזיות של טושיבה, בעיקר כי בארץ מתמחרים אותן גבוה יחסית למה שהן שוות (ואני פשוט לא תופס מהן הרבה). זו טלוויזיה בינונית שפשוט מתומחרת יקר. גם סמסונג לדעתי מתומחרת יקר יחסית (במיוחד כשמשווים למתחרה הקוריאנית השניה - LG).
    הרבה מעליהן הייתי ממקם את סידרת Bravia של סוני (למרות השירות הגרוע של ישפאר), ואם הייתי יכול אז ללא ספק גם הייתי הולך על סידרת ambilight של פיליפס - אלו עם התאורה האחורית (או על סתם טלוויזיה של פיליפס). גם לLG כמה דגמים מעולים, במיוחד בגלל המחיר הנמוך יחסית בישראל. חוץ מאלו, הייתי שוקל גם טלוויזיות של SHARP, הניסיון שלהם במסכי LCD נראה על המסך.
    אבל שוב, זה הכל עניין של מחיר. אם אתה מוצא טלוויזיה שנראית לך עדיפה והיא פתאום מוצעת במבצע, אז לך עליה. חשוב רק מאד לברר נושאי אחריות, וללכת לראות באיזה אולם תצוגה את הטלוויזיה בעיניים שלך לפני שאתה באמת קונה אותה - גם אם אתה מזמין מהאינטרנט.

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    אם אין תקציב (כמוני) ואתה רוצה 42 אינצ' קנה מהLCD הזולות את הKTV http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=478956
    6200 בפומבית, יש לה את כל מה שצריך והמסך שלה הוא תוצרת LG/PHILIPS אם זה עוזר במשהו...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני שונא את הברוויה, לא רואים בא טוב כמו ברגזה של טושיבה וגם אין לה 2 כניסות HDMI כמו לרזגה, היחס ניגודיות שלה לא טוב כמו הרגזה וגם הבהירות שלה לא טובה כמו ברגזה. וגם לפי מה שאני מכיר אין באף טלבזיה מצב ברמה של SUPER LIVE שיש לטושיבה בשביל לראות שידורים של 3:4 (כמו השידורים של YES ו-HOT). ביחוד ב-LG שאצלם לראות שידור 3:4 זה כמו לראות פרק של "לרדת בגדול" (נראה לי שקוראים למצב הזה אצלם "ספקטקל" או משהו כזה. תמיד מזכיר לי את הרצועה...).

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    טוב מראה עיניים, ואם אהבת יותר את הרגזה אז ברור שעדיף לך לקחת אותה. אבל יש לא מעט דגמים לברוויה, אז זה גם תלוי באיזה דגם הסתכלת. הנתונים על הנייר פחות רלוונטים מאיך שזה נראה לך באמת כשאתה יושב מול הטלוויזיה.
    מה שכן, אני בכל מקרה גם לא הייתי הולך על הבראוויה (לפחות מאלו שראיתי) אלא על הפיליפס שהזכרתי. לא ראיתי עדיין משהו יפה כמוה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    טוב מראה עיניים, ואם אהבת יותר את הרגזה אז ברור שעדיף לך לקחת אותה. אבל יש לא מעט דגמים לברוויה, אז זה גם תלוי באיזה דגם הסתכלת. הנתונים על הנייר פחות רלוונטים מאיך שזה נראה לך באמת כשאתה יושב מול הטלוויזיה.
    נכתב במקור על ידי gulmer
    מה שכן, אני בכל מקרה גם לא הייתי הולך על הבראוויה (לפחות מאלו שראיתי) אלא על הפיליפס שהזכרתי. לא ראיתי עדיין משהו יפה כמוה.
    את הפיליפס לא יצא לי לראות.
    בכל חנות שביקרתי בא הכי אהבתי את הרגזה. פשוט התאהבתי
    גם יש לי LCD של טושיבה בסלון כבר איזה 3 שנים ואני ממש מרוצה ממנה אז הלכתי על הרגזה לחדר.
    אבל עזוב אותך שטויות, כרגע הצעתי בEBAY על -CRACKDOWN ועל כרטיס LIVE GOLD. נקווה שיצא מחיר טוב.

הרשמה