תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    *מושג .
    אין לך מה לנסות , קלטתי את שניכם מחכים שאף אחד לא מסתכל ואז אתה (אידי 23) משתגר אליו ומביא לך אופנוע שטח .
    אל תנסה , זה לא ילך לך .
    איזה שטיות אתה מדבר מי משתגר אליו על מה אתה מדבר לעזזל תראה לי הוכחות!! נו באמת!

ולמה אתה נועל ולא נותן לי להגיב לך!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    תקשיב, אם עשיתה ציט, יש לך באן.
    עם אורי הוא זה שתפס אותך, למה לו לשקר? ואין הוא תפס אותך ואתה לא עשיתה ציטים, מה אתה מנסה להגיד? שהוא מדמיין? אם מישיהו אחר נתן לך באן צריך לברר אבל אורי לא מדמיין!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    ינור שמעתי שגם אותך תפסו על צי'טים וזה היה אורי ואמרת שהוא טעה לא? אז איתך הוא טעה לפחות ככה אמרת אז למה איתי לא?

ואני יכול להביא לך פול ילדים שיגידו לך שאני לא ציטר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    די ביגי ,
    נתפסת מה אתה מכחיש .
    אני קלטתי אותך אומר לחבר שלך "אתה לבד" ואז אני מסתכל עליכם במערכת שלנו ואני קולט שמשום מקום את צץ .
    מי אתה חושב שהרג אותך פעמיים ?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    אמרתי לך אני יכול להביא לך פול אנשים שיוכיחו לך שאני לא ציטר... שמע אני לא צריך תשרת שלכם אני עושה את זה בשביל אחי הקטן שמשחק אצלכם ואני לא מבין למה!

בכל מקרה תורידו את הבאן מהאי פי מיצידי ומהכינוי לא כי אני לא מתכוון לחזור לשרת שלכם יותר! שרת שבו מוציאים לי שם של ציטר! אני רוצה הוכחות!

תורידו תבאן מהאי פי ולא מהכינוי בשביל אחי הקטן שיוכל לשחק אצלכם כי יש לנו רשת בבית...

אני בכל מקרה לא מתכוון לחזור לשרת שלכם יותר שרת מסריח שמוציא לי שם של ציטר אני לא רוצה להיות בו.. עכשיו אני מבין למה שונאים כל כך את השרת שלכם! בכל שרת שאני משחק בחיים לא קרא לי דבר כזה שבא איזה אדמין נותן לי באן כי משעמם לו ועוד ממציא תירוץ שאני ציטר! :angry5:

את כל המלחמה הזאת שפה אני עושה בשביל אחי כי אני לא צריך תשרת שלכם ברוך ה' יש עוד 20000 שרתים במשחק הזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    תמשיך להישאר בדעה שלך , הבאן לא יורד.
    אם יש מיליון שרתים , לך להיות צ'יטר בהם .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נתפסת, לפחות אל תכחיש.
    אורי תנעל.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    אמרתי לך אני לא ציטר והשרת המעפן שלכם על הזין שלי אני לא צריך אותכם זה בשביל אחי הקטן לא רוצים להוריד מאיפי אל תורידו זה רק יראה שאתם חרא של אנשים ואני ידאג שלא יכנסו לשרת שלכם!

אפחד לא יוציא לי שם ציטר יבני זונות כוס אמא שלכם ציטר מי שעשה אותכם יא זונות עשו אותכם בסובייט יא מנאייקיםם שרמוטות!

אם יש דבר שמעצבן אותי זה שאומרים שאני ציטר!!!!!

תן לי הוכחות שאני ציטר יא אדמין מסכן יא הומו באמא שלי אם ההיתי תופס אותך ההיתי פותח לך תפנים יא מניאק בן שרמוטה יא זונה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    לא אורי אל תנעל!
    אני רוצה לראות מה הוא כבר יכול להגיד על זה שמנהל הקהילה תפס אותו על צ'יטים!
    רק שתדע שגם אני תפסתי אותו פעם אחת על צ'יטים וחוץ מזה, אתה לא הפסקת לדבר על סרברים מתחרים ורק על זה לדעתי הבאן מוצדק!
    דבר שני, אם אורי נתן לך באן אין מה לדבר על זה! אני ממש מקווה שהבאן לא יירד ואני גם יודע שאתה צ'יטר אז אל תכחיש לפחות!
    יכולת לבוא ולהגיד "סליחה אני מצטער טעיתי" אבל אתה ממשיך להכחיש!
    בקיצור אין לך מה לחפש כאן!
    אנחנו לא מתייחסים יפה לצ'יטרים אבל כל אחד אחר שיבוא בכיף!
    ד"א, ציטוט מגיא "ברוך הבא לפורום"!

עריכה:
    שמתי לב שאתה מקלל וזה לא ממש מוציא אותך טוב /:
    עכשיו לנושא, ראיתי באחת ההודעות שלך שרשמת שבחיים לא היו לך צ'יטים ושאתה בכלל לא יודע איך להתקין אותם
    תראה במקרה רגיל הייתי מאמין לך אבל בגלל שהיית מודר באחד הסרברים המתחרים (סרבר שכבר לא קיים מחוסר שחקנים XD ) זה קצת מעלה חשדות שאין לך מושג מה זה צ'יטים לא?
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    טל, אין על מה לדבר, אם אורי ואני מדבר על מנהל הקהילה, מתווכח איתו על זה שהוא צ'יטר הוא לא צריך להיות פה.
    בנוסף, הקללות מראות מי הבנאדם, "דבר איתי ואני אגיד לך מי אתה"
    המשפט הזה אומר הכל.

צ'יטר, נתפס,
    לנעול.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הרשמה