תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    החייזרים באים (שוב)! שחקנו ב-Resistance, משחק לא מקורי במיוחד ל-PS3.

לפרטים נוספים לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אם אין גרפיקה מהממת, ואין ניצול של החומרה (לAI) ואין חידוש אז אין מה לקחת את המשחק

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אבל כאמור - זוהי רק התרשמות ראשונית. יש מצב שהמשחק משתפר בהמשך.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ב-TGS הוא היה כל-כך סתמי.... בכלל כל משחקי ה-WW האלה הופכים שכיחים מדי, תרתי משמע.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    כתבה עם תמונות באיכות נורמלית =|

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    עיר
    טל-אל
    השנייה והרביעית כולן באותו הפוזה? רואים ת'יצור הזה מכוון עליך רובה..

איזה גיוון!!

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    בתור אחד שאינו חובב את הז'אנר של ה-SHOOTER בכלל
    זהו המשחק המדהים ביותר שראיתי
    מבחינה גרפית אין מה לדבר בכלל כל דבר במשחק חי כל דבר
    זה לא ייאמן
    משחקיות אדירה כיף לא נורמלי
    פשוט שווה לרכוש PS3 בשביל לשחק במשחק זה חוויה בלתי רגילה
    כל מה שכתב המבקר המטומטם הזה לא נכון
    כנראה שאינו מבין במשחקים
    העלילה יפה יותר מ-GOW של ה-360
    וגם איכות הגרפיקה לדעתי
    אה וכמובן שכדאי לי לציין שיש לי את 2 הקונסולות הנ"ל
    גיימר זו לא דת זה דרך חיים

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אבל כל משחק שמערב חייזרים בצורה טובה קונה אותי.
    נתעלם מהעובדה שהפוזה של החייל החיזרי הראשי לא משתנה, בטריילר רואים מגוון מספיק גדול של יצורים בשביל לספק אותי.

נראה משחק טוב
    זקן מדי בשביל החרא הזה.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    הגרפיקה לא מרשימה בכלל לPS3,ועלק גרפיקה יותר טובה מGOW,הם היו מתים =|
    איך לעאזעזל אפשר לחשוב שזה יותר טוב מGOW,
    GOW עובר אותו בכל הכיוונים

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי shalom_23
    אה וכמובן שכדאי לי לציין שיש לי את 2 הקונסולות הנ"ל
    יש לך? חשבתי שמכרת אותה מזמן: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=485 (גם לא ראיתי את Gears ברשימת המשחקים שם)

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    למה הכוונה TGS ו-WW?
    דרור חזן

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי דרור חזן
    למה הכוונה TGS ו-WW?
    TGS- Tokyo Game Show

WW- אני לא בטוח למה עדי התכוון. אולי World War?
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני כרגע משחק בRES בשעה ה2-3, בקשר לגרפיקה הHDMI שלי עוד לא עובד אז אני כרגע רואה SD ולא HD אבל הוא נראה ממש טוב מבחינת תאורה, טקסטורות ומודלים. ויש פיסיקה נחמדה, אם אתה זורק רימון על גופה היא תעוף כמו שהיא אמורה לעוף, זכוכיות נשברות כמו שצריך...
    המשחק עצמו הוא בינתיים טוב, לא משהו שעוד לא ראינו (ואני לא שחקן FPS), הסיפור גם לא מספיק מצליח לעניין. אבל מצד שני עוד לא נתקלתי בבוס אחד ככה שאני כנראה עוד בהתחלה.
    מבחינת אונליין היום הוא כבר מצליח להתחבר אבל מה שעולה בינתיים זה מסך ריק ככה שעוד לא שיחקתי בו אונליין

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אחרי יותר מ-6 שעות משחק, יש לי רק מילה אחת להגיד - וואוווווו!!!!!

המון, אבל המון זמן לא ראיתי ונהנתי ממשחק כה כיפי כמו Resistance.

הרבה זמן לא ראיתי משחק כה ממוקצע וממורק בכל פסיק ופסיק בו. הגרפיקה פשוט מדהימה, לכל המשמיצים לעיל אני לא יודע אילו משחקים יצא לכם לשחק, אבל אני לא מצליח להעלות על דעתי (עוד לפני שראיתי את .S.T.A.L.K.E.R כמובן) משחק המשתווה לו בהישיגו הטכני ובמה שהPS3 מציג. התאורה הדינאמית מדהימה החל מהלבנים המבריקות ועד לרכבים המתלקחים. הפירוט מדהים וכמות האובייקטים עצומה, אפילו הרחובות המרוסקים בסדרת COD לא מתקרבים למה שInsomiac עשו ל-Good old Union Jack. פשוט ללכת ברחובות מנצ'סטר או יורק המרוסקים ולהחסיר פעימה. אפילו הגופות נחרכות במגע עם אש, ואני לא מצליח להעלות משחק שעשה דבר מסוג זה בעבר.

המנוע הפיסיקאלי מדהים, רמת הפירוט שם אף עולה לא פעם על HL2, החל מהחביות שמתרסקות לרסיסים מכל פיצוץ, קירות הבטון המרוסקים, החלונות שמציאותיים כמותם אולי רק HL2 הציג ובכלל מודל הרס מעולה, רק חבל שהמפתחים לא השכילו מעט מRed Faction 1/2 והוסיפו גם אפשרות של מבנים שיאבדו חלקים וקירות (בכל זאת כשטנק יורה על קיר ציפיתי לקצת טיח שיתגלגל לו), למרות שלזכותו יאמר שחוץ מהמופיע לעיל שום משחק עדיין לא הציג.

אפילו האוייבים יגיבו במדויק על הפגיעה בהם, תירו בקריימרה באזור האשך ותזכו לשפגאט נחמד, תירו בו באזור הראש והתמוטטות תהיה זהה, פשוט תענוג לעיניים.

אבל גולת הכותרת במנוע הגראפי הינם האפקטים המיוחדים, אפילו בשעה שאני כותב שורות אילו אני מזיל ריר על רכבי הפולקספאגן המתלקחים בצורה מדהימה עם דלתות מרוסקות לכל עבר, או מרסק האבנים המדהים של הקריימרה שפשוט כורה מנהרות במעמקי נוטינגהם, פשוט מדהים.

העלילה אף היא מעולה, הסיפור מעניין ואף יותר ממכניס את השחקן למשחק.

המשחק הינו קילר אייפ בכל מובן המילה ומתעלה לדעתי האישית רבות על HALO2 וכל משחק אחר שקיים לכאורה בשוק וראוי לתחרות, המשחק היחיד שלדעתי הוא אינו עולה עליו ומשתווה אליו אחר כבוד הינו לHL2.

אז נכון כולם טוענים שהמשחק אינו מחדש דבר, אבל איזה כן? האם HALO חידש משהו במשחקיות שלו מעבר למגן נטען (אל תגידו לי רכבים, כי האלמנט עוד היה קיים מימי Mobile Force ורעים וטובים אחרים), האם FEAR חידש דבר מה, או שמע אפקט הBullet Time לא נולד כבר ב-2001?

משחק טוב לא צריך לחדש, הוא פשוט צריך להיות טוב, ו Resistance Fall of Man עושה זאת בצורה מדהימה!!!!!! הרבה אבל הרבה זמן לא ביליתי כל כך הרבה מול משחק.

חובה לכל מי שמוצא את נחמתו במשחקי FPS לסוגיהם.
    ובכלל לכל.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אחרי יותר מ-6 שעות משחק, יש לי רק מילה אחת להגיד - וואוווווו!!!!!
    המון, אבל המון זמן לא ראיתי ונהנתי ממשחק כה כיפי כמו Resistance.
    הרבה זמן לא ראיתי משחק כה ממוקצע וממורק בכל פסיק ופסיק בו. הגרפיקה פשוט מדהימה, לכל המשמיצים לעיל אני לא יודע אילו משחקים יצא לכם לשחק, אבל אני לא מצליח להעלות על דעתי (עוד לפני שראיתי את .S.T.A.L.K.E.R כמובן) משחק המשתווה לו בהישיגו הטכני ובמה שהPS3 מציג. התאורה הדינאמית מדהימה החל מהלבנים המבריקות ועד לרכבים המתלקחים. הפירוט מדהים וכמות האובייקטים עצומה, אפילו הרחובות המרוסקים בסדרת COD לא מתקרבים למה שInsomiac עשו ל-Good old Union Jack. פשוט ללכת ברחובות מנצ'סטר או יורק המרוסקים ולהחסיר פעימה. אפילו הגופות נחרכות במגע עם אש, ואני לא מצליח להעלות משחק שעשה דבר מסוג זה בעבר.
    ובכלל לכל....
    איך השגת את הקונסולה?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    3000 שקל וכל אחד יכל להשיג קונסולה בארה"ב .

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה מודע לעובדה שאתה משווה את המשחק הזה שוב ושוב מבחינה טכנית ל-HL2 שהוא משחק בן שנתיים וחצי נכון?
    סתם עוד FPS על WWII...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    עוד אחד שלא שיחק בGEARS ומשווה את רזיסטנס למשחקים בני שנתיים, הא?
    הבעיה של רזיסנטס היא לא רק שהוא לא מחדש (בניגוד לHALO, שבאמת ידע להוסיף המון דברים קטנים ומשמעותיים ובזכות זה המציא את הזאנר מחדש), הבעיה היא שהוא גם לא כל כך טוב.
    כלומר הוא משחק מצויין ונראה כמו משחק דור הבא, אבל הוא פשוט יצא באותה תקופה שבא יצא Gears of War שנראה יותר טוב, משחק יותר טוב ופשוט עושה את כל מה שהוא עושה יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    הרעיון הוא לא להשוות משחק למשחקים בני שנתיים, הרעיון הוא להשוות משחק למה שנחשב משחק הFPS, (לפחות לעניות דעתי, ולא מעט אנשים אחרים) הטוב ביותר שהושק איי פעם. אין מה לעשות ואף משחק לא הצליח עד היום להתעלות על מה שHL2 הציג כאשר שוחרר בשלהי 2004, לא משנה כמה זמן עבר מהשקתו הראשונית. לא מדובר פה בלי יש יותר גדול, אלא אני יותר איכותי, אל תבלבלו.

מעולם לא שיחקתי בGears of War כך שאיני יכל לחוות דעה עליו (ברשותי רק Xbox, PS2, PS3 ועוד כמה קונסולות ישנות), ושוב באתי וסתרתי את העובדה שאנשים רבים העירו לגבי משחק שרובם לא ראו או שיחקו מעבר לחמש דקות כמו Resistance, לא משנה העובדה כמה Gears of War מוצלח ובטוח אני שאף מעבר לResistance (עדיין עומד על ממוצע של כ-5 נקודות מסך הביקורות משל המופיע לעיל) הדבר אינו עומד בסתירה על העובדה שResistance fall of Man הינו משחק מעולה ואחד הטובים שיצאו עד היום (אפילו Halo 2 הFPS הגדול האחרון שיצא תחת דגלה של מייקרוסופט לא מתקרב אליו, דרך אגב Halo לא חידש דבר ואתה מוזמן להעמיד אותי על טעותי מה הדברים שנצפו לראשונה בHalo הראשון ב-2001 שלא נראו קודם לכן).

תנו לפס3 שנה כמו שהאקסבוקס 360 קיבל עד שיצא Gears Of war ובטוח אני שנקבל משחקים לא פחות גדולים תחת דגלה של סוני.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    טוב, אחרי ששיקחתי במשחק בHD אני צריך לציין שהמשחק נראה מדהים!! כמה פירוט, כמה אקשן ולא מאבד פריים אחד. ואני אל מתיימר להשוות ל GEOW פשוט כי לא שיחקתי בשניהם. משחק מאוד מרשים וברגע שמגיעים למנצ'סטר הוא נפתח ונהיה הרבה יותר ענקי. באמת משחק ההשקה האולטמטיבי, לא לשכוח שהמשחק יצא יחד עם המכשיר.

PS3 ID: sagi314

הרשמה