תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    לפני כמה זמן היה לי שיחה עם חבר שלי על איזה משחק יותר טוב.... אישית אני ניסיתי את שתיהם והרבה יותר התחברתי לCNC, אולי בגלל שהוא הרבה יותר קליל. SC פשוט משחק כבד (גם פיזית) ולוקח שנים עד שבונים את הצבא שך.

סתם אני רוצה לשמוע דעות של אנשים...

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    את האמת אלה שני משחקים די שונים...
    אבל בישבילי cnc יותר טוב,אני אישית אוהב את העלילה של command and conquer עם GDI וה-NOD...
    וגם המשחק מתנהל יותר מהר וכיפי,והכל יותר חי וגם התכנות יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    c&c בנשמה :}
    מעדיף אותו על supreme

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שיחקתי בכל משחקי ה CNC (חוץ מהחדש..3..), התאכזבתי מהעובדה שלא היו סירטונים בג'נרלס...בכלל..הוא היה חרא של משחק...רמה קשה לא הייתה רמה בכלל...

supreme commander לדעתי יותר טוב, יש בו יותר ...אסטרטגיה חחח...קודם כל, המלחמה היא על סקאלה ענקית, ולא 30 טנקים זה כבר צבא בילתי-מנוצח.

שנית, קאמפינג פשוט בילתי אפשרי בCNC (טוב או רע, תלוי בסגנון המשחק שלך), ובsupcom יש גם המון דברים שעוזרים לך במלחמה, כמו בניית המון בניינים בלחיצת כפתור, העובדה שאתה יכול להוסיף כמה אנג'ניירים שאתה רוצה למבנה כדי לבנות אותו הרבה יותר מהר....ובכלל...משהו שחשבתי אותו לא הגיוני בסדרת CNC, איך לעזאזל טנקים, או בכלל כלים ניידים, יותר טובים ממגדלי שמירה קבועים? העובדה שהמבנה הוא קבוע..ללא יכולת תנועה, מורידה מהערך שלו..לכן צריך להוסיף לו כוח וטווח לאיזון...עם 3 טנקים אתה הורס מבנה שמירה, כבר עדיף לבנות טנקים...ככה זה כשמשחקים באינטרנט.

ב supcom יש אפשרות לבטא הרבה יותר אסטרטגיה, לדעתי, כל אחד יכול "להילחם" בדרך שלו...אז כמשחק אם אתה רוצה לעשות טורניר או משהו, לדעתי supcom יהיה יותר טוב.

מבחינת גרפיקה...צריך מחשב קוונטום להריץ את supcom... אבל מה שיפה הוא שאתה יכול להתרב וממש לראות את כל התותחים על הסיפנה, ושכל תותח יורה בנפרד, לכיוון שונה....

למרות שנראה לי שהגרפיקה ב- CNC3 היא יותר טובה...אבל מצד שני, המנוע של CNC3 פשוט לא מתאים למשחק כמו supcom.

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    לדעתי שתי המשחקים שונים לחלוטין אז קצת קשה להשוות בינהם...

אני אישית לא אהבתי את SC כל כך, רוב מוחלט מהיחידות מתות אחרי שניה או שתיים בקרב ככה שאין שום טעם לנסות לעשות Micro והיחידות החזקות שלא מתות בשניה הראשונה של הקרב פשוט הורגות הכל בשניה ככה שאין טעם בכלל לנסות לשלוט עליהן; בסופו של דבר יוצא שזה סתם משחק של לבנות הרבה יחידות, לשלוח אותם לאמצע המפה ב Attack Move ולצפות במה שקורה.

בשבילי זה לא סוג המשחק שאני אוהב

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    הייתי רוצה לנסות את SUP-COM אבל המחשב שלי יתאבד אם הוא יראה אותו. אבל ע"P מה ששמעתי אני כניראה לא אתחבר למשחק. לעומת זאת CNC זה המשחק בשבילי מהיר ואינטנסיבי עם עלילה שווה וMP מצוין

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    ק"ש
    sup דורך עליו ולוחץ חזק
    אתם לא מבינים את גודל הדבר
    I hate you guys

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    בתור מישהו שכרגע מקום ראשון בטבלה של Supreme Commander אני יכול להגיד לכם שזה משחק מדהים וחדשני. לוקח זמן להבין מה הולך ולהיכנס אליו אבל זה באמת משהו מיוחד

CNC נחמד בדרכו שלו אבל הוא לא מחדש מספיק. נראה איזה השפעה תיהיה לפאצ'ים שיוציאו לו.

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    חיפה
    אין מה להשוות בניהם הם שני משחקים שונים לחלוטין!
    בכלל אנשים תפסיקו להשוות משחקים רק בגלל שהם יצאו באותה תקופת זמן או משהו כזה.
    כל אחד מהמשחקים האלה או משחק שונה לגמרי וכל אחד אוהב סגנון אחר אם אתם רוצים לבדוק איזה סגנון אתם יותר אוהבים פשוט תורידו את הדמו ותגלו:smiling:

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    שתיהם אסטרטיגיות... אז אפשר להשוות..
    אם נשווה איזה משחק יזוז אצל רוב האנשים אז CNC לוקח בגדול...
    כנראה בכלל זה המשחק הזה כל כך פופולרי

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    CnC לדעתי יותר פופולרי וגם הוא יותר טוב.
    שמעתי על SC,לא כל כך אהבתי.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אני אישית מעדיף את C&C
    בSUPCOM שיחקתי רק בדמו אבל הוא היה מדכא ומדוכא חוץ מזה מי אמר שבC&C 30 טנקים זה צבא בלתי מנוצח אם ההגנות והיחידות הנכונות גם צבא של 60 ונומס יכול לגרום נזק קל לאויב
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    אני מחפש שחקנים ל- C&C 3 אז אם משהו רוצה לשחק איתי דברו איתי באי סי קיו...
    285137355
    אני מחכה לכם..

הרשמה